Uygulamalar

Android ve iOS için En iyi Video Düzenleme Programı

Başlıklar

Android akıllı telefonunuzla bir video çekildikten sonra, daha kaliteli ve etkileyici olması için videoyu düzenlemek isteyebilirsiniz. Yazımızda akıllı telefonlarınız tarafından çekilen videoları düzenlemek için kullanabileceğiniz en iyi video düzenleme programı listesini sunacağız.

Ücretsiz En iyi Video Düzenleme Programı Listesi

Android veya iOS cihazınız için videolarınızı yeniden oluşturabileceğiniz, daha etkili ve özgün hale getirebileceğiniz en iyi video düzenleme programı listesi aşağıdaki gibidir. Siz de video düzenleme programları arasından beğendiklerinizi seçebilir ve yeni formatta videolar oluşturabilirsiniz. Videolarınızı daha iyi hale getirmek artık uygulamalar sayesinde çok kolaydır. Birkaç işlemle videolarınızı daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

VivaVideo

1kısa 10

En iyi video düzenleme programı listemize en çok indirilen uygulamalardan VivaVideo ile başlayalım. VivaVideo en iyi video düzenleme yazılımlarından birisidir, resim slayt gösterisi yapma ve film düzenleme uygulamasıdır diyebiliriz. Film şeridinde, video kliplerinizi kolayca içe aktarabilir, düzenleyebilir ve düzeltebilirsiniz. Ardından efektler, filtreler, çeşitli efektler, metinler ve başlıklar, videonuza hızlı veya yavaş hareket ettirme ekleyebilirsiniz. Sınırlı bir süre VivaVideo uygulamasını ücretsiz kullanabilirsiniz.

FilmoraGo

2kısa 11

Android telefonunuzla çekilmiş videolarınızı ve medya dosyalarınızı düzenlemek için profesyonel bir araç istiyorsanız, o zaman FilmoraGo Video Editor en iyilerdendir. Bir PC düzenleme programından ihtiyaç duyacağınız hemen hemen tüm düzenleme işlevlerine sahiptir. Resimler, fotoğraflar ve ses kayıtları gibi medya dosyalarınızdan video kırpma, birleştirme, kırpma, döndürme ve videolara arka plan müziği veya seslendirme ekleme gibi  temel düzenlemelerin hepsini içerir. Kolay kullanımlı sezgisel arayüz ile videolarınızı düzenlerken sorun yaşamazsınız diye düşünüyoruz.

Quik GoPro Video Düzenleme Programı

3kısa 3

GoPro tarafından hazırlanan Quik Video Editor, sadece birkaç dokunuşla güzel videolar oluşturmanın en kolay yollarından biridir. Android telefonunuzdaki, Facebook veya Instagram hesabınızda en sevdiğiniz resimleri ve video kliplerini seçin, sonra APP sizin için kısa bir video analizi yapar ve sizin için kısa bir video hazırlar. Videonuzu daha yaratıcı ve benzersiz yapmak için geçiş efektleri, başlıklar, filtreler, müzik ve daha fazlasını da ekleyebilirsiniz ve daha sonra arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:
Arama Ses Değiştirme Programları | Android ve iOS

KineMaster

Ücretsiz En iyi Video Düzenleme Programı
Ücretsiz En iyi Video Düzenleme Programı

En iyi video düzenleme programı listesinde KineMaster tam özellikli bir video düzenleme aracıdır. Farklı türdeki medya dosyalarını kolayca içe aktarmanıza ve onları parmağınızla hareket ettirmenize olanak tanıyan tam sürükle-bırak desteği ile çoklu çizgili zaman çizelgesine sahiptir. Ayrıca sağlam video düzenleme seçenekleri ve video kalitesini artırmak için geniş araçlar yelpazesi ile donatılmıştır. Geçişler, metinler ve seslendirme ekleme de eklenebilir.

WeVideo

Video düzenleme programı WeVideo, Android telefonunuzda video oluşturmanıza, düzenlemenize ve yayınlamanıza olanak tanıyan hepsi birarada bulut tabanlı bir işbirliği video düzenleme uygulamasıdır. Belirli şarkıları ve görsel stilleri projenize ekleyen güzel tasarlanmış temalar sağlar. İsterseniz kendi müziklerinizi de seçebilirsiniz. Düzenleme tamamlandığında videonuzu uygulamanın kendi ağıyla paylaşabilir veya farklı sosyal medya platformlarında yayınlayabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken şey, düzenlemeye başlamadan önce kliplerinizi şirketin sunucusuna yüklemek zorunda olduğunuz ve bitirdikten sonra düzenlenen videoyu yeniden indirmeniz gerektiğidir.

İLGİLİ MAKALELER: En iyi Video’ya Müzk Ekleme Programları

En iyi Video Birleştirme Programı

Video düzenleme uygulamalarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Sizlere en yüksek kalitede ve ücretsiz olanları sunmaya çalıştık. Liste daha uzatılabilir fakat mevcut olanlar işinizi görecektir emin olun. Fikirlerinizi yorumlarda yazmaktan çekinmeyin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu