Uygulamalar

Ücretsiz En iyi Video Düzenleme Programı, Android, iOS

Android akıllı telefonunuzla bir video çekildikten sonra, daha kaliteli ve etkileyici olması için videoyu düzenlemek isteyebilirsiniz. Bu yazıda sizlere, Akıllı telefonlarınız tarafından çekilen videoları düzenlemek için kullanabileceğiniz en iyi video düzenleme programı listesini sunacağız.

[wp_ad_camp_1]

Ücretsiz En iyi Video Düzenleme Programı Listesi, Android ve iOS İçin

# 1: VivaVideo, En iyi Video Düzenleme Programı Listesi

Android indirmek için Tıkla !

iOS indirmek için tıkla !

1kısa 10

VivaVideo en iyi video düzenleme yazılımlarından birisidir, resim slayt gösterisi yapma ve film düzenleme uygulamasıdır diyebiliriz. Film şeridinde, video kliplerinizi kolayca içe aktarabilir, düzenleyebilir ve düzeltebilirsiniz. Ardından efektler, filtreler, çeşitli efektler, metinler ve başlıklar, videonuza hızlı veya yavaş hareket ettirme ekleyebilirsiniz. Sınırlı bir süre VivaVideo uygulamasını ücretsiz kullanabilirsiniz.

# 2: FilmoraGo

Android indirmek için Tıkla !

iOS indirmek için tıkla !

2kısa 11

Android telefonunuzla çekilmiş videolarınızı ve medya dosyalarınızı düzenlemek için profesyonel bir araç istiyorsanız, o zaman FilmoraGo Video Editor en iyilerdendir. Bir PC düzenleme programından ihtiyaç duyacağınız hemen hemen tüm düzenleme işlevlerine sahiptir. Resimler, fotoğraflar ve ses kayıtları gibi medya dosyalarınızdan video kırpma, birleştirme, kırpma, döndürme ve videolara arka plan müziği veya seslendirme ekleme gibi  temel düzenlemelerin hepsini içerir. Kolay kullanımlı sezgisel arayüz ile videolarınızı düzenlerken sorun yaşamazsınız diye düşünüyoruz.

# 3: Quik, GoPro Video Düzenleme Programı

Android indirmek için Tıkla !

iOS indirmek için tıkla !

3kısa 3

GoPro tarafından hazırlanan Quik Video Editor, sadece birkaç dokunuşla güzel videolar oluşturmanın en kolay yollarından biridir. Android telefonunuzdaki, Facebook veya Instagram hesabınızda en sevdiğiniz resimleri ve video kliplerini seçin, sonra APP sizin için kısa bir video analizi yapar ve sizin için kısa bir video hazırlar. Videonuzu daha yaratıcı ve benzersiz yapmak için geçiş efektleri, başlıklar, filtreler, müzik ve daha fazlasını da ekleyebilirsiniz ve daha sonra arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:
instagram Hikaye Soruları , Story Soru Örnekleri

# 4: KineMaster, En iyi Video Düzenleme Programı Listesi

Android indirmek için Tıkla !

Ücretsiz En iyi Video Düzenleme Programı
Ücretsiz En iyi Video Düzenleme Programı

KineMaster tam özellikli bir video düzenleme aracıdır. Farklı türdeki medya dosyalarını kolayca içe aktarmanıza ve onları parmağınızla hareket ettirmenize olanak tanıyan tam sürükle-bırak desteği ile çoklu çizgili zaman çizelgesine sahiptir. Ayrıca sağlam video düzenleme seçenekleri ve video kalitesini artırmak için geniş araçlar yelpazesi ile donatılmıştır. Geçişler, metinler ve seslendirme ekleme de eklenebilir.

# 5: WeVideo

Android indirmek için Tıkla!

WeVideo, Android telefonunuzda video oluşturmanıza, düzenlemenize ve yayınlamanıza olanak tanıyan hepsi birarada bulut tabanlı bir işbirliği video düzenleme uygulamasıdır. Belirli şarkıları ve görsel stilleri projenize ekleyen güzel tasarlanmış temalar sağlar. İsterseniz kendi müziklerinizi de seçebilirsiniz. Düzenleme tamamlandığında videonuzu uygulamanın kendi ağıyla paylaşabilir veya farklı sosyal medya platformlarında yayınlayabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken şey, düzenlemeye başlamadan önce kliplerinizi şirketin sunucusuna yüklemek zorunda olduğunuz ve bitirdikten sonra düzenlenen videoyu yeniden indirmeniz gerektiği.

İLGİLİ MAKALELER: En iyi Video’ya Müzk Ekleme Programları

En iyi Video Birleştirme Programı

Sonuç:

Video düzenleme uygulamalarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Sizlere en yüksek kalitede ve ücretsiz olanları sunmaya çalıştık. Liste daha uzatılabilir fakat mevcut olanlar işinizi görecektir emin olun. Fikirlerinizi yorumlarda yazmaktan çekinmeyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu