Video Kesmek İçin Program Önerileri

Yazımızda videolarınızı video kesmek için program önerilerinde bulunacağız. En iyi video kesme programlarına birlikte göz atalım. Android telefonda video çekmek kolay ancak onları şaşırtıcı hale getirmek çok daha etkileyici. Bunu yapmanız için ücretsiz bir video düzenleme uygulamasına ihtiyacınız var. Video kesmek için program önerilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Telefonunuzda bu kullanışlı video editörlerinden biriyle, kliplerinizi Facebook, Instagram, Twitter veya YouTube’a yüklemeden önce mükemmel bir şekle sokabilirsiniz. Bu video düzenleme uygulamalarının tümü ücretsiz olarak indirilebilir fakat uygulama içi satın alma işlemlerine sahip olanları ayrıca belirttik.

Telefonda Video Kesmek İçin Program Önerileri

Telefonunuzda kolay şekilde videoları düzenleyebilmeniz için video kesici programlar indirmeniz yeterlidir. Videolarınızı yeniden şekillendirmek, uzunluğunu ayarlamak ve üzerinde çeşitli düzenlemeler yapmak için programlar kullanabilirsiniz.

Free Video Editor

1kısa 8

Free Video Editor, Video kırpma, klipleri organize etme ve müzik ekleme gibi temel işlemleri yapmanızı sağlayan basit bir video düzenleyicidir. Ayrıca, videolara emoji ve metin ekleme özelliği ve işleri daha eğlenceli hale getirmek için çeşitli video efektleri gibi bazı ek özellikler bulacaksınız. Facebook, Twitter veya Instagram gibi sosyal medya uygulamaları için harika, ancak daha profesyonel üretimler için yeterince güçlü değil. En azından bu tamamen ücretsizdir.

MovieMaker Film Maker

Video kesmek için program önerilerinden Movie Maker Filmmaker şu anda mevcut olan en iyi ücretsiz video editörü uygulamaları arasındadır. Video içeriğini düzeltebilir, kırpabilir ve yeniden düzenleyebilir, odak noktalarını belirleyebilirsiniz. Uygulama ayrıca çeşitli video efektlerine sahiptir ve kendi özel filtrelerinizi tasarlayabilirsiniz, ancak bu özellik mükemmel çalışıyor diyemeyiz. Reklamlarla da tamamen ücretsizdir.

Quik Video Düzenleme Programı

Quik, daha yeni nesil video editör uygulamalarından biridir. Eğer basit bir şeye ihtiyacınız varsa size uygundur. Çalışma şekli, uygulamaya 50’ye kadar fotoğraf ve video klip ekleyebilirsiniz. Uygulama daha sonra onları analiz eder ve onlardan kısa bir video gönderir. Quik yaklaşık iki düzine video stili içerir ve dışa aktarmadan önce videonuzu yeniden düzenleyebilir ve özelleştirebilirsiniz. Adobe Premiere Clip veya PowerDirector kadar güçlü değildir, ancak herkesin profesyonel bir şeye ihtiyacı yoktur. Uygulama içi satın alma yapılmaksızın indirmek ücretsizdir.

İlginizi Çekebilir:
En İyi Numara Engelleme Programları Listesi

VivaVideo

3kısa 2

VivaVideo video editörü uygulamalarından bir tanesidir. Sosyal medya ve kısa klipler için özellikle iyi çalışır. Uygulama, klip yüklediğinizde, bunları gerektiğinde düzenlediğinizde düzelttiğiniz ve sonra bir sonraki parçaya geçeceğiniz bir storyboard stili kullanıyor. 200’den fazla video filtresi ve çeşitli efektler, metin girişi ve hızlı ve yavaş hareket desteği içerir. VivaVideo’un, filigran ve belirli bir video için zaman sınırı ile gelen ücretsiz bir sürümü vardır. Bu kısıtlamaları, profesyonel sürümü satın alarak kaldırabilirsiniz.

PowerDirector Video

PowerDirector, bu listede bulunan en kapsamlı video düzenleyici uygulamalardan biridir. Hızlı düzenleme araçları, çeşitli efektler ve diğer araçlar da dahil olmak üzere bir ton özellik ile birlikte gelir ve hatta kolaj yapıcı ve yavaş hareket desteği gibi mükemmel şeyler içerir. Tasarımı ile çalışmak kolaydır ve klasik zaman çizelgesi editörü yöntemini kullanır. İndirmek ve kullanmak ücretsizdir, ancak tüm özellikleri elde etmek için fazladan para vermeniz gerekir.

Funimate Video Effects Editor

Video Kesmek için Program
Video Kesmek için Program

Funimate şaşırtıcı derecede popüler ancak aşırı derecede güçlü bir video düzenleme uygulaması değil. Oynatabileceğiniz 15 video filtresi vardır ve oluşturma işlemi oldukça kolaydır. Bu, ciddi bir videoda kullanmak istediğiniz şeyler için yeterli değildir. Biraz komiklik sergilemek için 15 video efekti var. Denemek için ücretsiz indirebilirsiniz.

İlgili makalemize göz atmak isteyebilirsiniz: En iyi Video Birleştirici Uygulamalar

Yukarıda sizlerin en iyi ve en kolay biçimde kullanabileceği video kesmek için program önerilerinde bulunduk. Yorumlarda bizlere karşılaştığınız sorunları bildirebilirsiniz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir