Uygulamalar

Android için En iyi Video Birleştirme Programı Listesi

Başlıklar

Akıllı telefon kameralarının çekebilecekleri görüntüler etkileyiciyken, bir de bunları video birleştirme programı ile birleştirmek ve etkileyici bir film yapmak ister misiniz? Daha önce, Android telefonlar için video düzenleme uygulamaları hiç bu kadar harika olmamıştı.

Bir zamanlar Google, belirli bir video düzenleme uygulaması pazarını gördü ancak yıllar önce tamamen terk etti. Neyse ki boşluğu doldurmaya çalışan birçok uygulama var. Hiçbiri, bir Final Cut Pro veya Adobe Premiere gibi bir masaüstü uygulamasından beklenebilecek işlevselliği karşılayamasa da, hepsi hareket halindeyken temel düzenleme yapma olanağı sunar. En iyi video birleştirme programı listesine yazımızda birlikte göz atalım.

En iyi 6 Video Birleştirme Programı

Videolarınızı düzenlemek ve istediğiniz formata getirmek için siz de video birleştirme programı listesinden birini seçebilirsiniz. Google Play Store giderek aşağıdaki ücretsiz programları indirebilirsiniz.

VivaVideo

Video Birleştirme Programı
Video Birleştirme Programı

VivaVideo Free Video Editor, en iyi video birleşme uygulamasıdır. Bu kombine videoların varlığı dünya çapında 60’dan fazla ülkede bulunuyor; bu da kaliteli düzenleme çalışmaları yapmak için ona güvenebileceğiniz anlamına geliyor.

Artıları: Videonuzun genel görünümünü iyileştirmek için kullanacağınız 60’dan fazla etkili efekt var.

Eksileri: Özellik sınırlamaları nedeniyle performansı her zaman en iyisi değildir.

Magisto Video Birleştirme Programı

Video Birleştirme Programı
Video Birleştirme Programı

Magisto, sizin için tüm ağır yükleri kaldırması açısından eşsizdir. Video kliplerinizi yükleyin, bir tema ve bir müzik seçin ve Magisto’nun büyüsüne devam etmesine izin verin. Gerçekten rahat olmayan ya da kendi düzenleme yapmaya ilgi duyan biri için Magisto, çözüm için süper. Uygulama otomatik olarak güzel videolar oluşturacak. Magisto oynamak için bir eğlence, ancak nihai ürün üzerinde nihai kontrolü elinde tutmak isteyen biri için en iyi seçenek olmayabilir.

VidTrim Video Birleştirme Programı

3 27

Adından da anlaşılacağı üzere, VidTrim uygulaması kullanıcıların video kliplerini düzeltip birleştirebilmelerini sağlıyor. Ayrıca Instagram’a benzer videolarınıza uygulanacak bir dizi filtre ve efekt içermektedir. Instagram’da için birebir olan VidTrim, diğer kullanıcılarla bağlantı kurmanıza ve birbirinizin videolarını paylaşmanıza olanak tanıyan bir video paylaşım özelliğine de sahiptir. Son olarak, VidTrim’in en ilginç özelliklerinden biri “çerçeve yakalamak” olmasıdır. Bu, kullanıcıların tek çerçeveleri videolarından ayırmalarına ve tek bir görüntü olarak dışa aktarmalarına olanak tanır. Tek bir hareketsiz görüntü çerçevesini bir Instagram gibi paylaşmak istediğinizde idealdir.

İlginizi Çekebilir:
En İyi Video Format Değiştirme Programları

PowerDirector Video Editor

4 1kısa 7

Basitçe söylemek gerekirse, PowerDirector Video Editor, Android için kullanılabilen daha güçlü video düzenleme uygulamalardan biridir. Çoğu kullanıcının taleplerini karşılayacak bir dizi profesyonel özellik taşıyor. Kimilerince, bazılarını korkutabilecek bazı öğrenme eğrisi var deniyor. Arayüzün biraz karmaşık olduğunu ve daha küçük bir ekranda uygulamayı gezinmeyi zorlaştırdığını belirtmek gerekir. Bunun dışında PowerDirector, klipleri birlikte düzenleme, metin yer paylaşımı ve hatta müzik ve ses efektleri eklemenize izin verir. Bu kapsamlı bir editördür; Bununla birlikte, maalesef ücretsiz sürümü tüm videolarınızı filigranla damgalar.

VideoShow

5 13

VideoShow, benzersiz özelliklere sahip popüler bir video düzenleme uygulamasıdır. Standart düzenleme ve kırpma araçlarına ek olarak, VideoShow ses dublajı ve dahili bir video kompresörüne sahiptir. VideoShow kesinlikle kendisini genç nesillere doğru pazarlamaktadır. Kliplerinize çıkartmalar yapabilme özelliği gibi “şirin” özellikleri ağır biçimde sergiliyor. Videolarınızı çeşitli sosyal medya kanallarına aktarmanızı sağlayan araçları da içerir.

Adobe Premiere Klip

Popüler masaüstü uygulamasının mobil sürümü, Adobe Premiere Clip, şaşırtıcı derecede yetenekli bir mobil video düzenleyicisidir. Kullanıcılar video klipleri birleştirip, crossfade ekleyebilir ve bir soundtrack ekleyebilir. Premiere Clip’in aynı zamanda, Magisto’ya benzer şekilde, uygulamanın sizin için filmi hazırlamasına izin veren otomatik düzenleme modu da vardır. El kitabına geçmek size çeşitli yararlı seçenekler sunar.

İLGİLİ MAKALE : En iyi Video’ya Müzik Ekleme Programı

Anılan tüm uygulamalar temel video düzenleme özellikleri sunar. Bazıları sosyal medya entegrasyonunda mükemmel – bazıları masaüstü değiştirmesi için açıkça tasarlanmıştır. Hangisi sizin için en iyisi olduğu sizin ihtiyaçlarınıza bağlıdır. En iyi şey, belirtilen tüm uygulamaların tamamen ücretsiz olması veya ücretsiz bir sürüm sunmasıdır. Kolaylıkla indirebilir ve videolarınızı düzenleyebilirsiniz. Onlarla bir deneme yapın ve hangisinin sizin için en uygun olduğunu görün. En sevdiğiniz Android video düzenleme uygulamasını kaçırdık mı? Yorumları bize bildirin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu