Müzik Kırpma Programı, En iyi Müzik Kırpma Programı, En iyi Müzik Kesme

Benim gibi, Telefonunda farklı müzikler dinleyen birçok müziksever vardır. Ancak bazen, en sevdiğimiz sözlerin bir kısmını zil sesi yapmak için, bir başka şarkı sözü ile birleştirmek, bir kısım kesmek veya düzenlemek gerekebilir. Burada bahsedeceğimiz birkaç müzik kırpma programı ile en sevdiğiniz müzik ve şarkılarınızı dilediğiniz gibi kolayca düzenleyebilirsiniz.

Öncelikle Android en iyi zil sesi yapma programlarından bahsedeceğiz , ardından iOS için en iyi zil sesi yapma programlarını inceleyeceğiz.

En iyi Android Müzik Kırpma Programı

Android Kullanıcıları için en iyi zil sesi yapma programları hakkında birkaç uygulama sunalım. En iyi müzik kırpma programı listesi aşağıdaki gibidir. Siz de cihazınıza en verimli müzik kırpma programını indirebilirsiniz. Google Play Store uygulamasına giderek programları bulabilirsiniz.

MP3 Cutter

Müzik Kırpma Programı
Müzik Kırpma Programı

MP3 kesici, müzik dosyalarını rahat ve kolay bir şekilde düzenlemek için en iyi araçtır. Bu uygulama aynı zamanda ses dosyalarının birleştirilmesini de destekliyor. Uygulama, müzik düzenleme işlemini çok kolay ve eğlenceli hale getirmek için tasarlanmıştır. Ayrıca, Android cihazınızda bu harika uygulamayı kullandıktan sonra öğreneceğiniz bir sürü yeni özellik var.

Music Maker Jam

2kısa 10

Music Maker Jam ile, binlerce profesyonel müziği birleştirip zil sesi fikirlerinizi canlandırabilirsiniz. Vokal, rap ya da rastgele sesler kaydedin ve karışımınıza doğru denge sağlamak için 8 kanallı karıştırıcıyı kullanın. Uyum editörü ve gerçek zamanlı efektler gibi genişletilmiş özellikler elde edersiniz.

Walk Band – Multitrack Music

Walk Band, Android için özelleştirilmiş bir müzik stüdyosu (sanal müzik aletlerinin araç seti). Piyano, Gitar, Davul Seti, Davul Makinesi, Bas, Çok parçalı synthesizer, vb. Dahil olmak üzere tonlarca özellik içerir. Tüm araçlar gerçekçi enstrüman seslerini kullanır. Davul vuruşlarını ve gitar akorlarını piyano melodisine ekleyebilirsiniz.

Audio MP3 Cutter Converter

İndirmek için Tıkla!

Müzik Kırpma Programı
Müzik Kırpma Programı

Audio MP3 Cutter Mix Converter kullanıcılara zil sesleri için MP3 kesmeyi, iki veya daha fazla ses dosyasını birleştirmeyi, ses kliplerini karıştırmayı ve Sanat Kapak, Müzik Albüm adı, vb. Çoklu parça gibi meta veri alanlarını değiştirmesini, bir formattan diğerine dönüştürmesini sağlar.

Edjing Mix DJ

5kısa 1

DJ’leri seviyorsanız, o zaman bu DJ araçlarına sahip olmaktan hoşlanacaksınız. Bu uygulama, remix canlı oturumlarda zaman kazanmak için tüm önemli özelliklere doğrudan ve hızlı bir erişim sağlayan, sezgisel bir arayüze sahiptir.

En iyi iPhone Müzik Kırpma Programı Listesi

iOS cihazlarda birçok zil sesi yapma uygulaması ücretli fakat bizler sizin için en iyi ve en uygun olanlarının listesini sunmaya çalıştık. App Store uygulamasından bütün programlara ulaşabilirsiniz.

Apple’ın Kendi Müzik Kırpma Programı iMovie

iMovie size yeni bir Film veya bir Hollywood tarzı müzik oluşturma seçeneği sunar. Başlamak için medya dosyalarını cihazınızdan seçinm veya iCloud Sürücüsünden alın, ardından onları düzenleme zaman çizelgesine ekleyin.

İlginizi Çekebilir:
En iyi Hava Durumu Programları Nelerdir?

Videonun oynadığı sırada alt bölümdeki düzenleme araçları panelini görmek için zaman çizelgesine hafifçe dokunun. Sağ üstteki dişli şekilli simge, filtreler eklemenize, video temasını değiştirmenize ve hatta efektleri ekleme kaydırma çubuklarına sahip olmanıza olanak tanıyan diğer seçenekleri ortaya koyuyor. Yeni bir Apple cihazı satın alan tüm kullanıcılar için ücretsizdir.

Splice

iMovie’den farklı olarak, sadece Cihazınızdan ve iCloud’dan medya dosyalarını içe aktarmanıza izin vermez, ayrıca GoPro’s Splice, Facebook, Dropbox, Google ve GoPro Plus dahil olmak üzere diğer hesaplarda saklanan dosyaları içe aktarmanıza izin verir.

Uygulama daha sonra bir şarkı seçmenize veya iTunes arşivinizden parça eklemenize izin verir. 13 türde (Pop, Rock ve Reggae de dahil olmak üzere) düzgün bir şekilde düzenlenmiş çok çeşitli müzikler var. Aşağıdaki ekranda, arka plan renginizi, geçişinizi, fotoğraf sürenizi vb. Değiştirebilirsiniz.

Ses düzenleme sekmesi, müziğinizi kırpmak, efektleri indirmek veya bir anlatım eklemek için seçenekler içerir. Daha sonra videoyu cihazınıza bir HD dosyası olarak kaydedebilir veya YouTube, Facebook veya Instagram’a paylaşabilirsiniz.

Quik – GoPro Video Editor

GoPro tarafından geliştirilen başka bir yıldızlı uygulama. Adından da anlaşılacağı gibi, içe aktarılan medya dosyalarınızı “hızlı bir şekilde” parlak bir montaja dönüştürür ve böylece kendisini Splice’ten ayırır.

GoPro’um yok, ancak bazen iPhone’umu bir GoPro kamera olarak kullanıyorum.

Ortam dosyalarınızı içe aktardıktan sonra, geniş bir tema yelpazesinden seçim yapabilirsiniz (her biri varsayılan ses kayıtlarına sahiptir). Sol alt taraftaki nota simgesini kullanarak, müziğinizi değiştirebilir veya cihazınızdan parça ekleyebilirsiniz.

Oyun simgesi, videolarınızı karıştırmanızı ve bunları bir dizi olarak görmenizi sağlar. Son olarak, videonuzu orijinal biçiminde veya bir kare olarak kaydetmek için anahtar-şeklini kullanın. Düzenlenen dosyayı indirmek veya sosyal ağları kullanarak paylaşmak için Kaydet’i tıklayın.

Video Editor Videorama (Free)

Bu uygulamayı ilk açtığınızda yönünüzü seçmeniz gerekir: yatay, dikey veya kare (Instagram’ın bir dakikalık videoları için idealdir).

Videorama’nın çarpıcı özelliği, Pixabay’ın kullanımıyla ücretsiz fotoğraf ve video dosyalarını indirmenize izin vermesidir. Benzer şekilde, video efektleri, ses efektleri ve telif hakkı olmayan müzik indirebilirsiniz.

En iyi zil sesi yapma programlarını Android ve iOS için paylaştık. Ayrıca videoları da birleştirmek istiyorsanız En iyi video birleştirme yazımıza da bakabilirsiniz. Yorumlarda aklınıza takılan bir şey olursa bizlere iletin.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir