Numara Engelleme Programları, En iyi Engelleme Programı

Yazımızda sizi sürekli rahatsız eden spam ya da kişilerin numaralarını engelleyebileceğiniz en iyi numara engelleme programlarını anlatacağız. E-posta spam mailler rahatsız edici ve zaman harcıyor fakat rahatsız önlemek için filtreleme şansımız var. Ancak istemediğimiz aramalara gelince baş etmesi çok daha zor oluyor.

Çoğu zaman, bu çağrılara hızlıca bakarız çünkü kim olduklarını bilmeyiz. Aramayı reddedersek önemli birini kaçırmaktan korkuyoruz. Bir spam çağrı olduğunu bilseniz bile telefonun çalındığı gerçeği önemli bir rahatsızlıktır. Bunlardan kurtulmak için numara engelleme programlarını kullanmanız gerekir.

Numara engelleme programlarının genel mantığı aynıdır. Öncelikle arayan kişinin numarasına bakarlar ve sizin engelleme listenize göre ya da rehberinizde yoksa özelliğiyle direkt arayan kişiyi engellerler. Bu işlem için kullanılan programları teker teker ele alacağız.

En iyi Numara Engelleme Programları

Android için Google Play Store, iOS için App Store uygulamalarından numara engelleme programlarını indirebilirsiniz. Sizin için en iyileri aşağıda listeledik. Bu programları kullanarak artık istemediğiniz numaraların aramasını engelleyebilirsiniz. Bu sayede sürekli rahatsız eden aramalardan kurtulacaksınız.

TrueCaller

Truecaller, Google Play Store uygulamasındaki arama engelleme ve istenmeyen posta koruma türlerinden biridir. 100 Milyonun üzerinde yüklemeye sahiptir ve bu, başka bir şey kullanmamanız için iyi bir teknolojidir. Telefonunuzun yerine geçer ve Truecaller uygulamasında istenmeyen numaralar olduğu bilinen mükemmel bir sayı veri tabanı bulunur. Kullanıcılar, bu numaralardan birinin ne zaman aradığını görebilir ancak aynı zamanda kendi numaralarını ve kişilerini de engelleyebilir.

Call Blocker

Bu uygulamanın basit ismi basit doğasını yansıtır çünkü bu, herhangi bir güçlük veya ekstra özellik gerekmeden işi bitirmek için tasarlanmış bir uygulamadır. Temiz tasarım ara yüzüyle arama engelleyicisi uygulaması, verilen Kara Liste ve Beyaz Liste sayesinde kullanıcıların rahatsız edici aramalarından kurtulmasına izin verir. Bunun üzerine, Arama Engelleyicisi ayrıca, kullanıcıların istedikleri zaman huzur ve sessizlik hissetmelerini sağlayan basit bir zamanlama özelliği sunuyor.

İlginizi Çekebilir:
Whatsapp Profil Fotoğrafı Boyutu, Kırpmadan Ayarlama

Shoul i Answers?

Bu, telefonunuzda biraz huzur ve sakinlik sağlamak için süper bir uygulamadır. Tamamen ücretsizdir ve mümkün olduğunca rahat olmayı, zahmetli olmamayı ve ilk etapta aramalara göre sıkıntı yaratmamayı hedeflemektedir. Cevap Vermeli miyim? uygulaması aynı tür bir şey yapmış diğer kullanıcıların kanıtlanmış bilgilerine güvenmenizi sağlayan, rahatsız edici arayanların ve spam numaralarının bulunduğu bir topluluk veri tabanı sunar. Ayrıca, kullanıcıların istediği zaman ekleyebilecekleri dahili bir özel kara liste özelliği vardır; böylece kullanıcılar, engellemeleri kendi ellerinde tutabilir.

Hiya, Caller ID and Block

Bu, kullanımı kolay, basit bir arama engelleme uygulamasıdır. Yüzlerce milyon sayıyı içeren büyük bir veri tabanını temel alan robocalls, telemarketers, borç toplayıcıları ve bilinen sahtekarlar otomatik olarak tespit eder. Uygulama bu kadar büyük bir sayıdaki veri tabanını kullandığından, ne zaman cevap vermeniz gerektiğini bildiğiniz için meşru arayanlar da tanımlayabilir. Bir blok listesi kolayca oluşturabilir ve arama günlüğünüzden arama numaralarını tersine çevirmek için bir olanak var.

Hiya’dan hoşlanmadığım şey, rehberinize erişip şifreli biçimde olsa da onları veri tabanına yüklemesi gerçeğidir. Şirket, sadece bilgi eşleştirmek ve bir beyaz liste oluşturmak için kullanıldığını ve bunları hiçbir zaman satmayacağına dair söz veriyor ancak gizlilik politikasını kontrol etmeniz ve yüklemeden önce kendiniz karar vermeniz gerekir. Hiya, hem Android hem de iOS cihazlar için kullanılabilir ve Bay Numara’nın ardındaki aynı geliştirici tarafından hazırlanmıştır.

Numara Engelleme Programları, En iyi Engelleme Programı
Numara Engelleme Programları, En iyi Engelleme Programı

Truecaller uygulamasını kesinlikle kullanmanızı öneririz. Büyük veri tabanı sayesinde arayan kişilerin numarasından isim sorgulama işlemini de yapabilirsiniz. Uygulamaları indirip kullanılırsanız deneyimlerinize dair yorumlarınızı bekliyoruz. Başka bir yazımızda görüşmek üzere.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir