Uygulamalar

Numara Engelleme Programları, En iyi Engelleme Programı

E-posta spam mailler rahatsız edici ve zaman harcıyor fakat rahatsız önlemek için filtreleme şansımız var. Ancak istemediğimiz aramalara gelince baş etmesi çok zor oluyor. Çoğu zaman, bu çağrılara hızlıca bakarız çünkü kim olduklarını bilmiyoruz. Aramayı reddedersek önemli birini kaçırmaktan korkuyoruz. Bir spam çağrı olduğunu bilseniz bile, telefonun çalındığı gerçeği önemli bir rahatsızlıktır. Bu yazımızda, sizleri sürekli rahatsız eden spam ya da kişi numaralarını engelleyebileceğiniz en iyi numara engelleme programları hakkında detaylar sunacağız.

[wp_ad_camp_1]

Bu programların genel mantığı aynıdır. Öncelikle arayan kişinin numarasına bakarlar ve sizin engelleme listenize göre ya da rehberinizde yoksa özelliği ile direk arayan kişiyi engellerler.

En iyi Numara Engelleme Programları

# 1: TrueCaller, En iyi Numara Engelleme Programları

Android indirmek için Tıkla!

iOS indirmek için Tıkla!

Truecaller, Google Play Store’daki arama engelleme ve istenmeyen posta koruma türlerinden biridir. 100 Milyonun üzerinde yüklemeye sahiptir ve bu, başka bir şey kullanmamanız için iyi bir teknolojidir. Telefonunuzun yerine geçer ve Truecaller’da istenmeyen numaralar olduğu bilinen mükemmel bir sayı veritabanı bulunur. Kullanıcılar, bu numaralardan birinin ne zaman aradığını görebilir ancak aynı zamanda kendi numaralarını ve kişilerini de engelleyebilir.

# 2: Call Blocker

Android indirmek için Tıkla!

Bu uygulamanın basit ismi basit doğasını yansıtmaktadır; çünkü bu, herhangi bir güçlük veya ekstra özellik gerekmeden işi bitirmek için tasarlanmış bir uygulamadır. Temiz, Tasarım arayüzü ile, Arama Engelleyicisi, verilen Kara Liste ve Beyaz Liste sayesinde kullanıcıların rahatsız edici aramalarından kurtulmasına izin verir. Bunun üzerine, Arama Engelleyicisi ayrıca, kullanıcıların istedikleri zaman huzur ve sessizlik hissetmelerini sağlayan basit bir zamanlama özelliği sunuyor.

İlginizi Çekebilir:
En iyi Zil Sesi Yapma Programı Hangileridir

# 3: Shoul i Answers? , En iyi Numara Engelleme Programları

Android indirmek için Tıkla!

Bu, telefonunuzda biraz huzur ve sakinlik sağlamak için süper bir uygulamadır. Tamamen ücretsizdir ve mümkün olduğunca rahat olmayı, zahmetli olmamayı ve ilk etapta aramalara göre sıkıntı yaratmamayı hedeflemektedir. Cevap Vermeli miyim? , aynı tür bir şey yapmış diğer kullanıcıların kanıtlanmış bilgilerine güvenmenizi sağlayan, rahatsız edici arayanların ve spam numaralarının bulunduğu bir topluluk veritabanı sunar. Ayrıca, kullanıcıların istediği zaman ekleyebilecekleri dahili bir özel kara liste özelliği vardır; böylece kullanıcılar, engellemeleri kendi ellerinde tutabilir.

# 4: Hiya, Caller ID and Block

Android indirmek için Tıkla!

iOS indirmek için Tıkla!

Bu, kullanımı kolay, basit bir arama engelleme uygulamasıdır. Yüzlerce milyon sayıyı içeren büyük bir veritabanını temel alan robocalls, telemarketers, borç toplayıcıları ve bilinen sahtekarlar otomatik olarak tespit eder. Uygulama bu kadar büyük bir sayıdaki veri tabanını kullandığından, ne zaman cevap vermeniz gerektiğini bildiğiniz için meşru arayanlar da tanımlayabilir. Bir blok listesi kolayca oluşturabilir ve arama günlüğünüzden arama numaralarını tersine çevirmek için bir olanak var.

Hiya’dan hoşlanmadığım şey, rehberinize erişip şifreli biçimde olsa da onları veritabanına yüklemesi gerçeğidir. Şirket, sadece bilgi eşleştirmek ve bir beyaz liste oluşturmak için kullanıldığını ve bunları hiçbir zaman satmayacağına dair söz veriyor ancak gizlilik politikasını kontrol etmeniz ve yüklemeden önce kendiniz karar vermeniz gerekir. Hiya, hem Android hem de iOS için kullanılabilir ve Bay Numara’nın ardındaki aynı geliştirici tarafından hazırlanmıştır.

Numara Engelleme Programları, En iyi Engelleme Programı
Numara Engelleme Programları, En iyi Engelleme Programı

Sonuç:

Truecaller uygulamasını kesinlikle kullanmanızı öneririz. Büyük veritabanı sayesinde arayan kişilerin numarasından isim sorgulama işlemini de yapabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu