telefon hızlandırma programı

Her telefon eninde sonunda zamanla yavaşlar ve dosyalar aşırı yüklenmiş olur; bu da uygulamaların açılmasında, ayarları değiştirirken ve neredeyse başka şeyler yaparken sinir bozucu gecikmelere neden olabilir. Neyse ki, yinelenen dosyaları kaldırmanıza ve telefonunuzu düzene sokmanıza yardımcı olacak birkaç kullanışlı araç bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere telefon hızlandırma programı olarak düşündüğümüz üç temel öğenin bir listesini yaptık.

[wp_ad_camp_1]

İLGİLİ MAKALE: Android Telefonu Hızlandırmak İçin Neler Yapılmalı

En iyi 3 Telefon Hızlandırma Programı

# 1: SD Maid Telefon Hızlandırma Programı

Ücretsiz İndirmek İçin Tıkla !

Cihazınızın en iyi durumda olmasını sağlayan en iyi üç uygulamanın sırasız bir listesi olmasına rağmen SD Maid bu listede ilk sırada yer alıyor: ücretsiz sürümü gerçekten kullanışlı ve ücretli uygulama temizleme için daha fazla seçenek ekliyor Cihazınızı birkaç dokunuşla Hepsinden önemlisi, başka uygulamaları yüklemeye çalışmadan(aynı şirket tarafından) gerçekleştirir.

Uygulamaya genel olarak bakarsak yaptığı iş, CorpseFinder, SystemCleaner, AppCleaner ve Veritabanları’na erişmenizi sağlamaktır. Bunların her biri farklı bir işlev gerçekleştiren tek tek araçlardır. Menülere bakarsanız, her türdeki yinelenen dosyaları bulma ve kaldırma ve gelişmiş AppControl araçlarını bulma araçları bulacaksınız. En sık kullanılan araçlar ise, Genel Bakış panelinde bulunan dört araçtır.

SD Maid Telefon Hızlandırma Programı
SD Maid Telefon Hızlandırma Programı

Önemsiz dosyaları temizlemek istiyorsanız SD Maid’in yüklemeye değer. CorpseFinder, kaldırdığınız uygulamaların daha önce oluşturduğu dosyaları veya dizin parçalarını arar ve kaldırır.

SystemCleaner, sorun yaratmadan silinebilen bilindik dosya türleri ve konumları tarar ve gereksizleri kaldırır ayrıca ileri düzey kullanıcılar, dosyaları hedeflemek için kendi kurallarını belirleyebilir.

Uygulamanın Pro sürümünü gerektiren AppCleaner, uygulama ayarlarınızdan herhangi birini kaybetmeden güvenli bir şekilde silinebileceğini düşündüğü uygulamalardaki verileri silerek telefonunuzdaki alanı boşa çıkarır.

Ve son olarak, Veritabanları, herhangi bir veri kaybetmeden boş sayfaları serbest bırakmak için SQL VACUUM komutunu kullanarak telefonunuzu hızlandırmaya çalışır.

# 2 : Greenify Telefon Hızlandırma Programı

Ücretsiz İndirmek İçin Tıkla !

Greenify, esas olarak çekirdek becerisi nedeniyle bu tür listelerde sıkça öne çıkan bir uygulamadır: Amacı, bataryayı arka planda harcanmaması için durdurarak pilinizi kurtarma. Android 6.0, benzer işlevler sunan Doze modunu getirirken, bu özellikle yararlı olan uygulamayı tamamen ortadan kaldırmadı. Basitliği de oldukça cazip hale getiriyor.

Diğer hepsi bir arada uygulamalardan farklı olarak Greenify, uygulamanızın davranışını kontrol ederek pilinizin mümkün olduğunca uzun süre dayanmasını sağlamaya odaklanır. Kurulumu yaptıktan ve kurduktan sonra çoğunlukla otomatik bir olaydır, ancak arka planda ve diğer potansiyel pil boşaltımlarında neler olduğunu görmek için istediğiniz zaman uygulamayı açabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:
Instagram Story Gizlice Bakma Yöntemi
Greenify Telefon Hızlandırma Programı
Greenify Telefon Hızlandırma Programı

Greenify, arka plan uygulamalarınızı kış uykusuna sokarak pilinizin daha uzun süre yardımcı olmasını sağlar.

Bir kerede el ile hazırda bekletmek istediğiniz kadar çok sayıda uygulama seçin ve ardından ‘Zzzz’ düğmesine basın. Greenify ücretsizdir, ancak deneysel özelliklere erişmek istiyorsanız, uygulamanın şu anda 2.99 USD tutarındaki ‘Bağış’ sürümünü denemeniz gerekecek.

Çoğu insan için ücretsiz sürümü ihtiyacınız olacak.

# 3 : File Commander

Ücretsiz İndirmek İçin Tıkla !

Çoğu kişinin bildiği üzere, dosya yönetimi uygulamaları eğlenceli gibi gelmiyor ve gerçekten de muhtemelen değiller. File Commander, Android telefonunuzu PC’nizde de kullanırsanız inanılmaz derecede yararlıdır. Ve ücretli yeni sürüme hazırlanmak için istekli iseniz, daha fazla şey vereceğiz.

Değilse, reklamları koymak zorunda kalacaksınız, ancak ödemek değerli profesyonel özellikler var ve doğal olarak bulutta saklanan SD kartlarındaki dosyaları, FTP sunucularını ve yerel ağ adreslerini destekliyor.

3 19

Depolama alanınızla ilgili genel bir bilgi sunmanın yanı sıra (öğeler, Resimler, Videolar, Müzik, Dokümanlar, İndirilenler gibi ortak kütüphanelere böldüğünüz gibi), telefonunuzdaki en fazla dahili depolama alanını nelerin kullandığına ilişkin genel bir bakış elde etmenizi sağlayan seçenekler de vardır. Bu öğeleri kolayca silebilir veya aktarabilirsiniz. Gerçekten de, PC tarayıcınıza yazabileceğiniz bir IP adresi sağlayan ve telefonunuzdaki dosyalara bilgisayarınızdan doğrudan erişmenizi sağlayan bir PC Aktarımı seçeneği vardır.

File Commander, ortalama dosya yöneticinizden çok daha fazladır. Aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğunuz veya Bluetooth’u kullanabilecek kadar yakın olduğunuz sürece ekranınızı diğer beş kullanıcıya kadar paylaşma seçeneği de vardır. Bunu muhtemelen çok sık kullanmayacaksın, ancak bir gün kullanışlı olabilir ya da düzenli olarak iş ile işbirliği yapan ve dosyaları paylaşması gereken herkes için olabilir.

Dosyalarınıza bir şifre kilidi, koymak ve gizlemek için bu seçeneği ekleme ve File Commander indirmeyi de düşünebilirsiniz.

Sonuç:

Sisteminizin daha iyi performans göstermesine yardımcı olmak için başka hangi uygulamaları kullanıyorsunuz? Aşağıdaki yorumları bize bildirin – neden onları sevdiğinizi unutmayın.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir