Uygulamalar

En iyi Videoya Müzik Ekleme Programı Hangisidir

Android veya iOS cihazınız varsa, cihazınızı kişiselleştirmek için neden ekstra bir şey yapmıyorsunuz? Yapabileceğiniz şeylerden biri, kendi arka plan müziğinizi Android veya iOS telefonunuzda kullanmaktır. Bu işi bir tane videoya müzik ekleme programı ile kolayca halledebilir ve yeni bir heyecanın kapısını aralayabilirsiniz.

[wp_ad_camp_1]

En iyi Videoya Müzik Ekleme Programı, Sıralaması

Artık mobil cihazlarda çalışırken en sevdiğiniz müziği arka planda çalmanıza izin veren uygulamalarımız var. Bu tür çok sayıda uygulamadan, Android / iOS’a arka plan müziği eklemek için ilk 7 uygulama sunuyoruz.

1) Vivavideo (Android / iOS) Videoya Müzik Ekleme Programı

Vivavideo her iki platformda da mevcuttur ve 150 milyondan fazla kullanıcısı bu alandaki en iyi uygulamaların başında gelir diyebiliriz. Güçlü bir video düzenleyicisi ile video klipleri kesip birleştirebilirsiniz. Ayrıca farklı hareket stilleri oluşturmak için yavaş veya hızlı hareket özelliklerine sahiptir. Yaratıcı video lens seçeneği ile videoları kaydetmenin birçok yolu var.

Videoya Müzik Ekleme Programı
Videoya Müzik Ekleme Programı

2 ) Splice (iOS) Videoya Müzik Ekleme Programı

Basit ama güçlü bir IOS uygulamasıdır ve milyonlarca videonun her ay bu uygulamayla düzenlendiğine bahse girebilirsiniz. Arka plan müziği videolarınıza eklenirken doğruluğunu sağlamak için bir zaman çizelgesi vardır; Dolayısıyla müzik ve videolarda çakışma olmamaktadır. Ayrıca kendi sesimizi veya başka herhangi bir sesi kaydedebilir ve videoyu ekleyebiliriz.

Videoya Müzik Ekleme Programı
Videoya Müzik Ekleme Programı

3 ) Magisto (Android / iOS)

80 Milyonun üzerinde kullanıcısıyla 2015 yılının En İyi Android Uygulamaları’nda yer aldı. Magisto’yu, fotoğraflar, yüz tanıma, otomatik video dengeleme, çok çeşitli video kolaj stilleri gibi ve kusursuz geçiş gibi kullanışlı ve güçlü bir uygulama haline getiren çeşitli özellikleri mevcuttur. Her iki platformda da mevcu ve başarılıdır

İlginizi Çekebilir:
En İyi 4 Ses Düzenleme Programı, Android

.3kısa 15

4 ) VideoSound (iOS)

Bu uygulama temel olarak instagram, Vine veya facebook’a yüklenecek videolara fon müziği eklemek için tasarlanmıştır. Tek bir fotoğrafa müzik eklemek için ek özelliklere sahibiz veya slayt gösterisi ve arka plan müziği ile düzinelerce fotoğraf ekleyebiliyoruz. Ayrıca, Audio Fade IN / OUT gibi güzel seçenekler ve farklı parçalar için farklı sesler sunar.

4 9

 

5 ) Add Audio to Video (Android)

Bu uygulama Android’de bulunur ve videoların arka plan müziğini değiştirmede yararlıdır. W.r.t.’nin otomatik ayarlama özelliğine sahiptir. Video ve sesin uyuşmazlığı görünürse, uzun bir uyuşmazlık süresi diğerine uyacak şekilde otomatik olarak kırpılacak demektir.

5kısa 7

Sonuç :

Bundan Sonra, arka plan müziği ekleyerek mobil cihazlarınız üzerinde çalışmaktan daha fazla zevk alabilirsiniz. Ayırca kendinize ait sıfırdan özel bir zil sesi oluşturmak için Tıklayın! Sadece zevkinize uyan birini seçin ve şimdi başlayın! Önemli bir uygulamayı atladıysak bize yorumlarda bildirmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu