Uygulamalar

En iyi Videoya Müzik Ekleme Programı Hangisidir?

Başlıklar

Kendi arka plan müziğinizi Android veya iOS cihazınızda kullanmak istiyorsanız videoya müzik ekleme programına ihtiyacınız var demektir. Cihazınızla uyumlu programı indirerek videolarınıza kolayca müzik ekleyebilir ve videolarınızı yeniden düzenleyebilirsiniz. En iyi müzik ekleme programlarını yazımızda sizler için derledik.

En iyi Videoya Müzik Ekleme Programı Sıralaması

Artık mobil cihazlarda çalışırken en sevdiğiniz müziği arka planda çalmanıza izin veren uygulamalarımız var. Bu tür çok sayıda uygulamadan, Android ve iOS’a arka plan müziği eklemek için ilk 7 uygulama sunuyoruz.

Vivavideo 

Videoya Müzik Ekleme Programı
Videoya Müzik Ekleme Programı

Vivavideo her iki platformda da mevcuttur ve 150 milyondan fazla kullanıcısı bu alandaki en iyi uygulamaların başında gelir diyebiliriz. Güçlü bir video düzenleyicisi ile video klipleri kesip birleştirebilirsiniz. Ayrıca farklı hareket stilleri oluşturmak için yavaş veya hızlı hareket özelliklerine sahiptir. Yaratıcı video lens seçeneği ile videoları kaydetmenin birçok yolu var.

Splice

Videoya Müzik Ekleme Programı
Videoya Müzik Ekleme Programı

Basit ama güçlü bir IOS uygulamasıdır ve milyonlarca videonun her ay bu uygulamayla düzenlendiğine bahse girebilirsiniz. Arka plan müziği videolarınıza eklenirken doğruluğunu sağlamak için bir zaman çizelgesi vardır; Dolayısıyla müzik ve videolarda çakışma olmamaktadır. Ayrıca kendi sesimizi veya başka herhangi bir sesi kaydedebilir ve videoyu ekleyebiliriz.

Magisto

3kısa 15

80 Milyonun üzerinde kullanıcısıyla 2015 yılının en iyi Android uygulamalarında yer aldı. Magisto uygulamasında fotoğraflar, yüz tanıma, otomatik video dengeleme, çok çeşitli video kolaj stilleri gibi ve kusursuz geçiş gibi kullanışlı ve güçlü bir uygulama haline getiren çeşitli özellikleri mevcuttur. Her iki platformda da mevcut ve başarılıdır.

VideoSound

4 9

Bu uygulama temel olarak instagram, Vine veya facebook’a yüklenecek videolara fon müziği eklemek için tasarlanmıştır. Tek bir fotoğrafa müzik eklemek için ek özelliklere sahibiz veya slayt gösterisi ve arka plan müziği ile düzinelerce fotoğraf ekleyebiliyoruz. Ayrıca, Audio Fade IN / OUT gibi güzel seçenekler ve farklı parçalar için farklı sesler sunar.

İlginizi Çekebilir:
En İyi Müzik Kırpma Programı Listesi

Add Audio to Video

5kısa 7

Bu uygulama Android’de bulunur ve videoların arka plan müziğini değiştirmede yararlıdır. W.r.t.’nin otomatik ayarlama özelliğine sahiptir. Video ve sesin uyuşmazlığı görünürse, uzun bir uyuşmazlık süresi diğerine uyacak şekilde otomatik olarak kırpılacak demektir.

Bundan Sonra, arka plan müziği ekleyerek mobil cihazlarınız üzerinde çalışmaktan daha fazla zevk alabilirsiniz. Ayırca kendinize ait sıfırdan özel bir zil sesi oluşturmak için Tıklayın! Sadece zevkinize uyan birini seçin ve şimdi başlayın! Önemli bir uygulamayı atladıysak bize yorumlarda bildirmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu