En İyi 4 Ses Düzenleme Programı, Android

Akıllı telefonunuzda onlarca ses dosyası kaydediyorsunuz. Sevmediğiniz birkaç ses dosyasının bazı parçaları olabilir. Veya dosyalar üzerinde düzenleme veya geliştirme yaparak arkadaşlarınızı etkilemek isteyebilirsiniz. Bu yazımızda sizler için seçtiğimiz en iyi 4 ses düzenleme programı hakkında detaylar sunacağız.

[wp_ad_camp_1]

Android Cihazlar İçin En İyi 4 Ses Düzenleme Programı

# 1. Audio Evolution Mobile Studio

İndirmek için Tıkla !

 

Bazı gelişmiş ses düzenleme yapmak için bir Android uygulaması arıyorsanız, Audio Evolution Mobile Studio sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Sınırsız parçayı düzenlemenize olanak tanıyan uygulama, ekolayzer, döngü çalma, çoklu parça ve MIDI kaydı gibi bazı harika özelliklere sahiptir. Diğer seçenekler de var, örneğin sanal enstrümanların bir listesinden seçim yapmanıza ve koro, kompresör, reverb gibi efektler eklerken seslerini eklemenize izin verir.

Uygulama ilk bakışta kullanmakta zorluk çekiyor gibi görünse de, uygulamada size nasıl kullanılacağını öğretebilecek video eğitim materyalleri var. Audio Evolution Mobile Studio’yu Play Store’dan deneme sürümü ücretsiz olarak indirebilir.

# 2. WavePad Master’s Edition

İndirmek için Tıkla !

 

WavePad Audio Editor ile telefonunuzun saklama alanından ses dosyaları eklemeyi seçebilir veya bunları kendiniz de kaydedebilirsiniz. Bir ekolayzerin temel işlevselliğiyle birlikte, büyütme, normalleştirme ve sıkıştırma gibi efektler ekleyebilirsiniz. Uygulama ayrıca, uygulama içinden bir ses kaydetmeyi seçtiğinizde otomatik olarak etkinleştirilen bir gürültü önleme özelliği ile birlikte gelir.

Bir sesi düzenlemek için önce sesi uygulamaya eklemeniz ve sonra sesine dokunmanız gerekir. Karışık oluşturmak için birden fazla ses dosyasını birleştirebilirsiniz. Ve dosya ile işiniz bittiğinde, onu uygulamanızdan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

# 3. Recording Studio

İndirmek için Tıkla !

 

Recording Studio, ses dosyalarınızı kaydetmenizi, düzenlemenizi ve karıştırmanızı sağlar. Kayıtlarınızdan veya uygulamanın içindeki sanal enstrüman parçalarından seçilen en fazla 24 ses parçasını ekleyebilirsiniz. Recording Studio, cihazınızdan WAV veya MP3 ses dosyalarını destekler ve çevrimdışı olduğunuzda bile onları karıştırmanıza izin verir. Ayrıca her tek notayı düzenleme olanağı sayesinde, gerçekten harika bir kaynak müziği oluşturabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:
En İyi Müzik Kırpma Programı Listesi

Recording Studio Lite, aynı anda yalnızca 2 parçaya kadar içeri aktarmanızı sağlayan ücretsiz bir sürüm uygulamasıdır. Tüm özelliklere erişmek için, Recording Studio Pro’yu satın almayı düşünmelisiniz.

# 4. Lexis Ses Düzenleyici

İndirmek için Tıkla!

Lexis Audio Editor, dosyalarınızı düzenlemenize ve istediğiniz ses formatında kaydetmenize olanak tanıyan ücretsiz bir uygulamadır. Bir karışımı oluşturmak için ses dosyalarını bir dosyadan diğerine kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Uygulamada, bir ses dosyasının temposunu, hızını ve perdesini değiştirebilirsiniz. Uygulamaya eklenen bir ses dosyası ile, ses tonunu düzeltebilir, artırılabilir veya sönükleştirebilir, sessizlik ekleyebilir veya hatta sesin bir kısmını silebilirsiniz.

Kompresör, ekolayzır ve gürültüyü azaltma gibi pek çok uygulamanın ücretli sürümünde sunduğu özelliklere sahip. 320 kbps MP3 ve 16-bit PCM WAV’a kadar çıkan Lexis Audio Editor, en iyi ücretsiz ses düzenleme uygulamalarından biridir.

İLGİLİ MAKALE : En iyi Ses Değiştirici Uygulamalar

Sonuç:

Çeşitli amaçlar için Android cihazınızda bir ses düzenleme programı gerekebilir. Farklı dosyaların karıştırılması ya da efektler eklenmesi olsun, ihtiyacınız ne olursa olsun, sizin için sadece bir uygulama var. Ve şimdi, Android cihazınızda indirebileceğiniz en iyi ses düzenleme uygulamalarını biliyorsunuz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir