Şarkı Kesme Programı, Şarkı Kesmek için Program Önerileri

En sevdiğiniz şarkıyı keserek akıllı telefonunuzda bir zil sesi mi yapmak istiyorsunuz? Şarkı kesme programı bularak bu işi mükemmel şekilde yapabilir ve müzik veya şarkılarınızı ücretsiz hazırlayabilirsiniz. Bu yazımızda şarkı kesmek için program arayan okurlarımıza, Android markette bulunan en iyi şarkı kesme programı hangileridir, onları sunacağız.

Şarkı kesme programları genelde Android cihazlarda zil sesi yapmak için kullanılır. Zil seslerini özel olarak seçmek isteyen kişiler şarkıların uyması için belirli kısımlarını keserek kullanır. Zil sesine en uygun kısmı seçebilmek için şarkı kesme programlarından birini edinmeniz gerekir. Şarkı kesmek için kullanabileceğiniz uygulamalara birlikte göz atalım.

Android için Şarkı Kesme Programı Listesi

Android cihazlarda şarkı kesmek için indirebileceğiniz programları aşağıda listeledik. Farklı programlar üzerinden siz de şarkıların süresini ayarlayabilirsiniz. Hepsi ücretsiz olan bu programlarda şarkıları keserek düzenleyebilir ve bu sayede zil sesi olarak kullanabilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları zil sesi olarak kullanmak bu programlar sayesinde mümkündür.

Farklı formatlar için uygun olan bu programlarda şarkıları düzenlemek çok kolaydır. Programı indirdikten sonra istediğiniz şarkıyı alana yükleyerek üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. Birkaç dakikada şarkınızı istediğiniz formata getirebilirsiniz. En iyi şarkı kesme programı listesi aşağıdaki gibidir.

MP3 Cutter and Ringtone Maker

Şarkı Kesme Programı
Şarkı Kesme Programı

MP3 Cutter and Ringtone Maker isimli mp3 kesici mobil uygulaması ile kolayca en sevdiğiniz MP3 parçasını kesin, düzenleyin, silin ve zil sesi, alarm sesi veya bildirim sesi olarak kaydedin. İsteğe bağlı dokunmatik arayüzü kullanarak ses klibinin başlangıç ​​ve bitişini ayarlayın.

Yeni kesim klibinin adını söylemek inanılmaz bir seçenektir. Bu inanılmaz uygulama, MP3, WAV, AAC, AMR ve diğer birçok müzik formatını kolayca Android cihazınızdaki tüm müzik dosyalarını düzenleyebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Bu uygulama ile kolayca kendi MP3 zillerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapın.

Audio MP3 Cutter Mix Coverter

Şarkı Kesme Programı
Şarkı Kesme Programı

En iyi şarkı kesme programları yazımıza Android kullanıcısı için en iyi şaşırtıcı ve çok amaçlı uygulamalardan biriyle devam edelim. Bu uygulamada mp3 dosyasını düzenleyebilir, zil sesi oluşturmak için bir müziğin belirli bir bölümünü kesebilir, iki veya daha fazla ses ve diğer şaşırtıcı özellikleri karıştırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:
instagram Profil Resmi Büyütme , Foto Büyütme Yöntemi

Şarkının başlık etiketi, sanat, albüm ismi, şarkıcı veya sanatçı adı, tür, besteci, yıl ve diğerlerini kapsayan müzik ayrıntılarını kolayca değiştirebilirsiniz. Bu mp3 kesici uygulamalar mp3, wav, aac, amr ve diğerleri gibi tüm müzik formatlarını destekler.

MP3 Cutter and Joiner

Şarkı kesme programı Mp3 kesici ve birleştirici, herhangi bir müziğin en sevdiğiniz parçasını kesmek için kullanılan inanılmaz popüler bir uygulamadır. Arkadaşınıza veya başkalarına yeni bir mp3 oluşturmak için kolayca ses ve MP3 dosyalarını birleştirin. Yeni mp3’lerden herhangi birini arkadaşlarınızla, aileniz ya da diğer kişilerle paylaşabilir, böylece o müziğin tadını çıkarabilirsiniz. Android cihazınızdaki düzenlenmiş mp3’yi kolayca oynatın veya silin. Bu uygulama ayrıca mp3, wav, aac, amr ve diğerleri gibi tüm müzik formatlarını destekliyor.

Ringtone Maker

Şarkı kesme programı olan zil sesi üreticisi ses düzenleme için en iyi araçtır. En sevdiğiniz müziklerden herhangi birini düzenleyin, kaydedin, paylaşın veya varsayılan zil sesi olarak ayarlayın, bir kişiyi özel zil sesi olarak atayın veya bildirim sesi olarak ayarlayın. Bu uygulama tüm mp3, wav, ogg, m4a, aac, flac ve diğer dosya formatlarını destekliyor. Uygulamanın en iyi yanı, cihazınızdan avi, mp4, 3gp, mkv, asf, flv, wmv, mpg ve diğer formatlardan herhangi bir videoyu da düzenleyebilirsiniz. Sesinizi kolayca kaydedin ve bu inanılmaz mp3 kesici mobil uygulamasında düzenleyin.

İLGİLİ MAKALE: En iyi Müzik Kırpma ya da Kesme Programları

Yazımızda Android cihaz kullananıcıları için Google Play Store aracılığıyla ulaşılabilecek şarkı kesme programlarından bahsettik. Bu uygulamaların hepsini tek tıkla indirebilir ve şarkılarınız için kullanabilirsiniz. İlgili makalemizde ise iOS cihazlar için en müzik programlarını anlattık. iOS cihaz kullananlar için en iyi müzik kırpma programları diğer yazımızdaki gibidir.

Şarkı kesme programı arıyorsanız, sizlere en etkili ve en çok kullanışlı olanları sunmaya çalıştık. En güzel tarafı ise hepsinin ücretsiz olmasıdır. Her türlü düşünce ve geri bildirimlerinizi yorumlarda iletebilirsiniz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir