Uygulamalar

Şarkı Kesme Programı, Şarkı Kesmek için Program Önerileri

En sevdiğiniz şarkıyı keserek akıllı telefonunuzda bir zil sesi mi yapmak istiyor sunuz? Şarkı Kesmek için yazılmış iyi bir program, bu işi mükemmel şekilde yapabilir ve müzik veya şarkılarınızı ücretsiz hazırlayabilirsiniz. Bu yazımızda şarkı kesmek için program arayan okurlarımıza, Android markette bulunan en iyi şarkı kesme programı hangileridir, onları sunacağız.

[wp_ad_camp_1]

Şarkı Kesme Programı, Şarkı Kesmek için Program Önerileri

# 1: MP3 Cutter and Ringtone Maker

İndirmek için Tıkla!

Şarkı Kesme Programı
Şarkı Kesme Programı

Bu mp3 kesici mobil uygulaması ile kolayca en sevdiğiniz MP3 parçasını kesin, düzenleyin, silin ve zil sesi, alarm sesi veya bildirim sesi olarak kaydedin. İsteğe bağlı dokunmatik arayüzü kullanarak ses klibinin başlangıç ​​ve bitişini ayarlayın. Yeni kesim klibinin adını söylemek inanılmaz bir seçenektir. Bu inanılmaz uygulama, MP3, WAV, AAC, AMR ve diğer birçok müzik formatını kolayca android cihazınızdaki tüm müzik dosyalarını düzenleyebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Bu uygulama ile kolayca kendi MP3 zillerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapın.

# 2: Audio MP3 Cutter Mix Coverter, Şarkı Kesme Programı

İndirmek için Tıkla!

Şarkı Kesme Programı
Şarkı Kesme Programı

İşte android kullanıcısı için en iyi şaşırtıcı ve çok amaçlı uygulamalardan biri. Bu uygulamada, mp3 dosyasını düzenleyebilir, zil sesi oluşturmak için bir müziğin belirli bir bölümünü kesebilir, iki veya daha fazla ses ve diğer şaşırtıcı özellikleri karıştırabilirsiniz. Şarkının Başlık etiketi, sanat, albüm ismi, şarkıcı veya sanatçı adı, tür, besteci, yıl ve diğerlerini kapsayan müzik ayrıntılarını kolayca değiştirebilirsiniz. Bu mp3 kesici uygulamalar mp3, wav, aac, amr ve diğerleri gibi tüm müzik formatlarını destekler.

İlginizi Çekebilir:
En iyi Numara Değiştirme Programı ve Özellikleri

# 3: MP3 Cutter and Joiner

İndirmek için Tıkla!

Mp3 kesici ve birleştirici, herhangi bir müziğin en sevdiğiniz parçasını kesmek için kullanılan inanılmaz popüler bir uygulamadır. Arkadaşınıza veya başkalarına yeni bir mp3 oluşturmak için kolayca ses ve MP3 dosyalarını birleştirin. Yeni mp3’lerden herhangi birini arkadaşlarınızla, aileniz ya da diğer kişilerle paylaşabilir, böylece o müziğin tadını çıkarabilirsiniz. Android cihazınızdaki düzenlenmiş mp3’yi kolayca oynatın veya silin. Bu uygulama ayrıca mp3, wav, aac, amr ve diğerleri gibi tüm müzik formatlarını destekliyor.

# 4: Ringtone Maker, Şarkı Kesme Programı

İndirmek için Tıkla!

Zil sesi üreticisi ses düzenleme için en iyi araçtır. En sevdiğiniz müziklerden herhangi birini düzenleyin, kaydedin, paylaşın veya varsayılan zil sesi olarak ayarlayın, bir kişiyi özel zil sesi olarak atayın veya bildirim sesi olarak ayarlayın. Bu uygulama tüm mp3, wav, ogg, m4a, aac, flac ve diğer dosya formatlarını destekliyor. Bu uygulamanın en iyi yanı, cihazınızdan avi, mp4, 3gp, mkv, asf, flv, wmv, mpg ve diğer formatlardan herhangi bir videoyu da düzenleyebilirsiniz. Sesinizi kolayca kaydedin ve bu inanılmaz mp3 kesici mobil uygulamasında düzenleyin.

İLGİLİ MAKALE: En iyi Müzik Kırpma ya da Kesme Programları

Sonuç:

Şarkı kesmek için program arıyorsanız, sizlere en etkili ve en çok kullanışlı olanları sunmaya çalıştık. En güzel tarafı ise hepsinin ücretsiz olmasıdır. Her türlü düşünce ve geri bildirimlerinizi yorumlarda iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu