Fotoğraf Gizleme Programı

Telefonunuzdaki özel anılarınız hakkında içinizin rahat etmesini istiyorsanız fotoğraf gizleme programı kullanarak onları ayrı yerde tutmalısınız. Herkes Android telefonlarında birtakım fotoğraf ve resim depoluyor. Bunların çoğu genel olarak görülecek şekilde saklandığından diğer insanlar tarafından kolaylıkla görülebilir. Eminim birçoğunuz, telefonunuzu arkadaşlarınıza ödünç verdiğinizde fotoğraflarınız hakkında meraklanırlar ve keşke bir fotoğraf gizleme programı kullansaydım derler.

Bu korkuyu önlemek için özel fotoğraflarınızı ve resimlerinizi gizleyebilecek gizli bir uygulamaya geçebilirsiniz. Android kullanıcısıysanız, Google Play Store’da tonla uygulama var ve bunların çoğu ücretsiz! Bazı telefon modellerinde programa gerek kalmadan da bu işlemi yapabilirler. Yalnızca, LG ve Samsung kullanıcıları için fotoğrafları ve resimleri gizlemek için telefonda dahili ayarlar mevcuttur. En iyi fotoğraf gizleme programı listesi aşağıdaki gibidir.

Telefon Üreticisinin Sağladığı Fotoğraf Gizleme Programı Özellikleri

Resimlerinizi ve fotoğraflarınızı gizleyen aşağıdaki uygulamalar dışında, LG ve Samsung tarafından telefonunuza önceden yüklenmiş bazı yerleşik yöntemler de bulabilirsiniz.

Samsung için Fotoğraf Gizleme Programı

1) Galeri “Galeri” ye gidin> gizlemek istediğiniz fotoğrafları ve resimleri seçin> “Daha fazla”> “Özel Olarak Taşı” ‘ya dokunun.

2) “Ayarlar”> “Ayarlar”> “Gizlilik ve güvenlik”> “Özel mod”> açın> Resimleri ve fotoğrafları gizlemek için “Kapalı” ya da normal şekilde fotoğraf göstermek için “Açık” olarak kaydırın.

LG için Fotoğraf Gizleme Programı

1) “Ayarlar”> “Güvenlik”> “İçerik kilidi” seçeneğine gidin> bir fotoğraf seçin ve fotoğrafları gizlemek için “Kilitleme” yi seçmek için üç noktalı menüyü kullanın.

Fotoğraf Gizleme Programı
Fotoğraf Gizleme Programı

2) Fotoğrafın gizliliğini kaldırmak için “Kilitli dosyaları / notları göster” i seçmek için üç nokta menüsünden de sekme yapabilirsiniz. Ardından istediğiniz fotoğrafın gizliliğini kaldırabilirsiniz.

Fotoğraf Gizleme Programı
Fotoğraf Gizleme Programı

Bu yollar yalnızca LG ve Samsung kullanıcıları için sınırlıdır. Bu yöntemler sayesinde herhangi bir programa gerek kalmadan telefonunuzdaki fotoğrafları saklayabilirsiniz. Eğer böyle bir telefona sahip değilseniz aşağıdaki fotoğraf saklama programı seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Android için En İyi Fotoğraf Saklama Programı Önerileri

Aşağıda, Android kullanıcıları için mükemmel fotoğraf ve video gizleme uygulamaları toparladık. Umarım size en uygun olanı bulabilirsiniz.

KeepSafe

Fotoğraf Gizleme Programı
Fotoğraf Gizleme Programı

KeepSafe, resimlerinizi / fotoğraflarınızı ve videolarınızı gizleyebilen en yaygın kullanılan gizlilik uygulamalarından biridir. Temel olarak telefonunuzda, başka hiçbir yerde göstermek istemediğiniz şeyleri atabileceğiniz bir dijital kasayı oluşturur. Kullanmak için önce uygulamaya erişmek için Pin oluşturmanız gerekir. KeepSafe ayrıca bulut yedekleme hizmeti de sağlıyor; rahat hissettiğinizde tüm özel resim ve videolarınızı buluta yükleyebilirsiniz. Bu şekilde, bu resimleri kaybettikten sonra kurtarabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:
instagram Kişi Arama, instagramda Kişi Bulma, (Resimli Anlatım)

Hide it Pro

Fotoğraf Gizleme Programı
Fotoğraf Gizleme Programı

Hide it Pro gizli fotoğraflarınızı ve resimlerinizi sahne arkasında tamamen güvende tutar. Resmi gizleme uygulaması kadar, aynı zamanda videolarınızı, uygulamalarınızı, iletilerinizi gizlemek için işlevsel olarak çalışır, hatta gizlilik koruması için yapılan aramaları da gerçekleştirir. Başlığa uzunca basmanız ve istediğiniz resimleri ve fotoğrafları gizlemek için PIN’inizi ve şifrenizi girmeniz yeterlidir. Bu resim gizleme uygulaması, gizli klasörünüzü yeterince güvenli tutacak ve böylece dosya yöneticileri bile Android telefonunuzda bunları açamayacaklardır.

Smart Hide Calculator

Fotoğraf Gizleme Programı
Fotoğraf Gizleme Programı

Hiç Hesap Makinesi’ni telefonunuzdan seçip, fotoğraf uygulamaları arayüzü açtığınız oldu mu? Bu fotoğraf gizleme uygulaması tam olarak bunu yapar. SD karttaki bir klasöre yerleştirilen herhangi bir dosya uzantısıyla resimleri, videoları, belgeleri veya dosyaları gizler ve açar. İkincil şifre almak için şifreli parolayı 123456789 + 987654321 tuşlarına basarak hesaplayabilirsiniz. Resimleri gizlemek için kullanılan diğer uygulamalarla karşılaştırıldığında, bu ekran telefon ekranınızda her zaman hesap makinesinin maskesinde görüntülenir.

Vaulty

Fotoğraf Gizleme Programı
Fotoğraf Gizleme Programı

Vaulty, fotoğraflarınızı ve videolarınızı gizlemek için en eski ve en güvenilir uygulamalardan biridir. Basit bir arayüz ile, kılavuzları kolayca takip edebilir ve özel resim ve videolarınızı içine yerleştirebilirsiniz. Vaulty erişmek için bir şifre gereklidir ve eğer şifre yanlışsa, Vaulty size bildirmek için bir fotoğraf çekecektir(gizli fotoğrafınızı görüntülemek isteyen kişinin görüntüsünü size yollar). Vaulty, temel gizleme işlevinin yanı sıra fotoğrafları düzenlemek, albümleri ve daha fazlasını özelleştirmek için bir fotoğraf editörü olarak da çalışıyor.

Bonus: Android Telefonunda Kaybolan Resimler ve Fotoğrafları Geri Getirme

Fotoğrafları gizlemek için en iyi uygulamayı seçerseniz veya resimleri gizlemek için yerleşik ayarlar alsanız da, karşılaşabileceğiniz bir durum, gizlediğiniz fotoğraf ve resimleri unutmaktır. Android fotoğraflarını ve gizlediğiniz resimleri kurtarmak için, bu fotoğrafları görüntülemenize ve kurtarmanıza yardımcı olmak için başka bir kurtarma aracına ihtiyacınız var. İhtiyacınız olan Android Veri Kurtarma programıdır. Bunun için Tıklayarak okuyabileceğiniz Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Yöntemi başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Umarız fotoğraf gizleme sorunlarınız çözülmüştür.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir