Uygulamalar

En iyi Video Yavaşlatma Programı Hangisidir

Başlıklar

Ağır çekim videolar artık uygulamalarla yapabilirsiniz. Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz video yavaşlatma programı bunun için yeterli olacaktır. Android kullanıcısıysanız ve videolarınızı yavaş çekim halini izlemek istiyorsanız, yavaş çekim videoları oluşturmanıza izin verecek çok sayıda android uygulaması olduğunu ve bunlar arasından en iyi performans verenleri aşağıda bulabilirsiniz.

Niçin yavaş çekim videoları oluşturmak isteyebilirsiniz? Yavaş hareketli video, hemen hemen her videonun tamamen farklı bir tecrübe ile izlenmesini eğlenceli hale getirebilir. Çektiğiniz bir videoyu yavaşlatmayı deneyin, ne kadar ilginç olduğunu göreceksiniz. Dahası, bunun birçok verimli kullanımı da vardır. Görsel talimatlarla bir videoyu yavaşlatabilir, örneğin bir dans hareketi gibi bir şeyi nasıl kolayca yapacağınızı kolayca anlayabilirsiniz. İmkanlar sonsuzdur!

Yavaş hareketli video uygulamalarının çoğunda ayrıca hızlı hareket özellikleri bulunur ve videolarınıza daha fazla yaratıcılık katılır. Android için en iyi ağır çekim video uygulamalarını listeleyeceğiz. İhtiyacınıza göre en iyi uygulamayı seçmek yeterlidir.

En iyi Video Yavaşlatma Programı Önerileri

Video yavaşlatmak için kullanabileceğiniz farklı uygulamaları yazımızda sizler için derledik. Videolarınızı yeniden düzenlemek için video yavaşlatma programı listesinden birini seçebilirsiniz.

Slow Motion Video FX

1 22

Slow Motion Video FX, yalnızca yavaş çekim veya hızlı hareketli videolar oluşturmak veya kaydetmek için oluşturulmuş tam özellikli bir uygulamadır. Bu, reklamları kaldırmak için

pro-versiyonu olan ve reklam destekli bir uygulamadır. Reklamlar da o kadar can sıkıcı değil ve oluşturulan videoda filigran yok. Pro sürümü ancak gerçekten reklamlardan nefret ederseniz veya iyi niyet için bağış yapmak istiyorsanız satın alınmalıdır.

Uygulama kullanımı çok basittir ve hem yeni bir video kaydedebilir hem de yavaş / hızlı hareketli video yapabilirsiniz veya önceden kaydedilmiş bir videoyu yavaş / hızlı hale getirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, videoyu (yeni veya eski) seçin ve ne kadar yavaş veya hızlı olacağını belirleyin. Bir video, orijinal hızının neredeyse yarısı kadar yavaşlatılabilir veya 5 kat daha hızlı yapılabilir.

Ayrıca, videonun belirli bir bölümünü videonun belirli kısmını yavaşlatmak / hızlı hale getirmek için de kesebilirsiniz. Uygulama yavaş / hızlı hareket eden bir videonun bir kopyasını oluşturacak ve orijinal videoya dokunulmayacaktır. Video boyutuna ve kalitesine bağlı olarak, oluşturma sürecinin tamamı birkaç dakika sürebilir.

İşiniz bittiğinde, arkadaşlarınızın görebilmesi için videoyu doğrudan uygulamadan sosyal ağlarınıza paylaşabilirsiniz. Bununla birlikte, yavaşlamış videonun sesinin, beklediğiniz kadar iyi olmayabileceğini, ancak anlamak için yeterli olduğunu belirtmek gerekir.

KMPlayer Video Yavaşlatma Programı

Video Yavaşlatma Programı
Video Yavaşlatma Programı

KMPlayer aslında inanılmaz kontrol özellikleri ile yüksek çözünürlüklü videoları destekleyen bir video oynatıcı uygulamasıdır. Bir özelliği de yavaş / hızlı hareketle bir video oynatmayı içerir. Sadece bir yavaş veya hızlı hareketli video uygulaması olamaz, ancak desteklediği video formatlarının sayısı ve sunduğu kalite, bu listede yer alacak kadar iyi olmasını sağlar.

Hızlı ve yavaş bir hareketle yüksek tanımlı bir videoyu izlemek istiyorsanız, o zaman KMPlayer harika bir seçenektir. Video oynatılırken, ekranın sağındaki “+” ve “-” düğmelerine dokunarak videonun hızını artırabilir veya azaltabilirsiniz. Hızı, 0.1x’e ve 4x’e kadar artırın.

İlginizi Çekebilir:
En iyi Videoya Müzik Ekleme Programı Hangisidir?

VideoShop Video Yavaşlatma Programı

3 25

VideoShop, videolar için tam özellikli bir düzenleme aracıdır. Bu programda reklam biraz sık görürsünüz ama ton düzenleme özellikleri sunar ve videoyu gerçek zamanlı olarak düzenleyebilirsiniz. Özelliklerinden biri videoyu yavaş veya hızlı hale getirmektir. Uygulama gerçek zamanlı düzenleme imkanı sunuyor, böylece yatay bir kaydırıcı kullanarak bir videoyu yavaş veya hızlı bir şekilde çekebilir ve efektleri gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz.

Hızı 0,1x’e düşürebilir ve 4 katına çıkarabilirsiniz, işiniz bittiğinde “Bitti” ye hafifçe vurursanız video düzenlenir. Videoyu Facebook, Whatsapp vb. Sosyal medya ağlarında doğrudan uygulamanızdan da paylaşabilirsiniz. Ayrıca, Video, VideoShop’un diğer düzenleme özellikleri ile düzenlenebilir, böylece yavaş veya hızlı hareketli videonuzu daha ilginç hale getirebilirsiniz.

Düzenleme özelliklerinden bazıları; ek açıklamalar, ses efektleri, Kırpma, birleştirme, yeniden boyutlandırma, ters çevirme ve ekranı ayarlama ve benzeridir.

Fast & Slow Motion Video Tool

4 15

Bu uygulama aynı zamanda video yavaş / hızlı hareket özelliği sunuyor ve içinde reklam mevcuttur. Bununla birlikte, yukarıda bahsedilen diğer uygulamalardan farklı olarak, daha ayarlanabilir hızlar sunmayı cazip kılar. Hızı, orijinal hızın 1 / 8xine kadar yavaşlatabilir ve 8 kat daha hızlı bir şekilde hızlandırabilirsiniz. Uygulamayı başlattığınızda, telefonunuzdaki tüm videolar ana arayüzde görüntülenecektir. Telefonunuzda video aramayı düşünmek zorunda kalmazsınız.

Düzenlemek istediğiniz videoyu seçin ve yavaş veya hızlı yapmak istediğiniz alanı belirtmeniz istenir. Slow Motion Video FX’in aksine, bu uygulama parçayı otomatik olarak düzeltmeyecek. Tüm video işlenecek ve yalnızca belirtilen alan yavaş / hızlı olacaktır. Bununla birlikte, isterseniz kırpma seçeneğiniz de vardır.

İşlemi başlatmak için hızı sağlayın ve “Tamam” üzerine hafifçe dokunun. Uygulama, video oluşturmak için biraz zaman alacaktır (ortalama veya yavaş hareketli video uygulamaları daha) ve daha sonradan inceleyebilirsiniz.

Video Dieter 2 Video Yavaşlatma Programı

Video Yavaşlatma Programı
Video Yavaşlatma Programı

Video Dieter 2, bir videoyu yavaş veya hızlı hale getirmenin yanı sıra ortalama düzenleme özelliklerini sunan başka bir video düzenleme uygulamasıdır. Uygulama, saklama kolaylığı sağlamak için videonun çözünürlüğünü değiştirerek videonun boyutunu artırır veya azaltır. Ayrıca kalitesi düşmeden videoyu sıkıştıracaktır.

Bununla birlikte, yavaş veya hızlı hareket özelliğini kullanmak için öncelikle uygulamayı arkadaşlarınıza kilidini açmak için tavsiyede bulunmanız gerekir. Yavaş hızlı hareket özelliği, 0.25x’e kadar yavaşlayabilen ve hızı 4 kat artıran diğer uygulamalar gibi standarttır. Aynı zamanda hızlı paylaşım için sosyal medya ağlarıyla bütünleşir.

Daha az yer kaplayan sıkıştırılmış videolar istiyorsanız ve ayrıca hemen hemen tüm gerekli özelliklerle videoyu yavaşlatıp hızlandırmanıza izin veriyorsanız, bu uygulama seçiminiz olmalıdır.

İLGİLİ MAKALE : En iyi Video’ya Müzik Ekleme Programları

Yazımızda video yavaşlatma programı önerilerine değindik. Video yavaşlatma programı listesinde belirtilen uygulamalarla ilgili bazı önerileriniz varsa, aşağıdaki yorumda bulunmaktan çekinmeyin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu