instaram MP4 indirici

Sosyal medyada hoşunuza giden videolarını kaybetmek istemiyorsanız Instagram MP4 indirici kullanarak indirebilir, telefonunuzda tutabilirsiniz. Instagram MP4 indirici programları kullanarak ücretsiz şekilde istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Instagram videolarını nasıl kaydedeceğiniz ve bunlara istediğiniz zaman erişebilmenizi nasıl sağlayacağınız aşağıda açıklanmıştır. En iyi programları listelediğimiz yazımızda siz de bunlardan faydalanabilirsiniz. Videoları nasıl indirebileceğinize ve hangi programları kullanacağınıza birlikte göz atalım.

Instagram MP4 İndirici Programlar Nasıl Çalışır?

MP4 indirici programlar kullanarak video indirmek oldukça basittir. Birkaç adımda siz de kaybetmek istemediğiniz videoları telefonunuza indirebilir ve sonrasında da izleyebilirsiniz. Google Play Store uygulamasında telefonunuza indirebileceğiniz birçok program bulunuyor. Siz de video indirmek için bu programlardan birini kullanabilirsiniz.

 • Kaydetmek istediğiniz Instagram yayınına gidin.
 • Sağ üst köşedeki üç noktayı tıklayın.
 • Bağlantıyı kopyalama seçeneğine tıklayın.
 • Instagram videolarını indirmek için ücretsiz bir araç açın.
 • Bağlantıyı istenen yere yapıştırın.
 • Videoyu indir seçeneğine tıklayın.

Videonuz internet hızınıza göre belirli bir sürede indirilecektir. Telefonunuzun videolar kısmında indirilen videoları görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz videoyu bu adımları takip ederek indirebilirsiniz.

Instagram MP4 İndirici Siteler

Video indirme uygulamaları kadar indirme sitelerini de kullanabilirsiniz. MP4 indirici siteler sayesinde videolarınızı birkaç adımda indirmek mümkündür. Aşağıdaki sitelere giderek videolarınızın linkini ilgili yere yapıştırın ve indir seçeneğien tıklayın.

 1. https://downloaders.hashtagsforlikes.co/instagram-downloader
 2. https://instagramdownloader.me/
 3. https://instadownloader.co/
 4. https://instaoffline.net/
 5. https://instaoffline.net/

Bu adımlar masaüstü ve mobil cihazlar arasında biraz farklılık gösterebilir. Her bir platformda Instagram videolarını nasıl indirebileceğinize detaylıca bakalım.
Akıllı Telefonlarınıza Uygulamalar Vasıtasıyla instagram Videoları indirmek için Tıkla!

Instagram Videoları Nasıl İndirilir?

İndirilen bir Instagram videosunun ne zaman kullanışlı olabileceğini asla bilemezsiniz. Diyelim ki Instagram satışlarınızı sosyal medya pazarlama stratejinizin bir parçası olarak yürütüyorsunuz. Taklit etmek istediğiniz yayınların referans kütüphanesini oluşturmak hem sizin hem de ekibiniz için yardımcı olabilir.

İlginizi Çekebilir:
instagram Telefon Numarası Bulma Yöntemleri

Instagram videolarını doğrudan platform üzerinden indiremezsiniz; kolay “indirmek için burayı tıklayın” düğmesi yoktur. Sonuç olarak, kaynak kodu bilmiyorsanız, Instagram videolarını indirmenin en kolay yolu üçüncü taraf bir araçtır. Neyse ki, sadece bu amaç için tasarlanmış çok sayıda ücretsiz program var.

Instagram videolarını indirirken, gizlilik kurallarına uymayı unutmayın: Size ait olmayan bir Instagram videosunu yüklemeyin. Bir kere, etik değil. Buna ek olarak, kendinizi yasal sıcak suya girerken de bulabilirsiniz. Başkalarının haklarını gasp etmeyin! Ayrıca ağır cezalar ödememek için video sahibinin herhangi bir telif hakkını ihlal etmediğinizi her zaman kontrol edin.

Instagram Reels Videosu Nasıl İndirilir?

instagram mp4 indirici

Instagram uygulamasının en çok vakit geçirilen reels kısmı kullanıcıları adeta ekrana kilitliyor. Bağımlılık yapan bu videolar içerisinde beğendikleriniz olabilir ve indirmek isteyebilirsiniz. Hoşunuza giden reels videosunu kaybetmemek için uygulama içerisinde kaydet seçeneğine tıklayabilir ve daha sonradan kaydedilenler kısmından ulaşabilirsiniz. Yine de videonun silinmesinden endişe ediyorsanız garantiye almak için indirmeniz gerekir. Uygulamanın kendi içerisinde indir seçeneği yoktur. İndirme işlemi için mecburen aracı uygulamaları veya siteleri kullanmanız gerekir.

Instagram MP4 indirici uygulamalar sayesinde reels videolarını da indirmek mümkündür. Normal videolarda olduğu gibi bağlantı linkini kopyalamak yeterlidir. Kopyaladığınız bağlantı linkini uygulama içerisinde istenilen alana yapıştırın ve indir seçeneğine tıklayın. Reels videosunu telefonunuzda göreceksiniz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir