Whatsapp Silinen Mesajları Bilgisayarda Okuma

Android telefonunuz tüm verilerini kaybedebilir ya da birisi yok etmek adına içindeki mesajları silmiş olabilir. Bu tür verilerin kurtarılması kolay değildir. Silinen WhatsApp sohbetlerini cevaplamanıza yardımcı olması için bir veri kurtarma uzmanı kullanmak pahalıdır. Android Telefonlarda WhatsApp silinen mesajları bilgisayarda okuma için dışarıdan bir uygulamanın küçük bir yardımına ihtiyaç duyacaksınız. Neyse ki, Android tabanlı cihazlardan WhatsApp mesajlarını geri yüklemek için inanılmaz uygulamalar var.

[wp_ad_camp_1]

Unutulmaması gereken bir şey, mesaj veya belgeleri sildikten sonra, bilgiler geri yüklenene kadar cihazınızı kullanmaktan kaçınmanız önerilir. Bir mesaj silindiğinde sonsuza kadar gitmez. Bunun yerine, sadece daha fazla bilgi için alan açar. Cihazınızdaki fotoğraf çekimi de dahil olmak üzere herhangi bir işlem, yeni bilgiler üretebilir ve o alanın üzerine yazabilir ve bu da kayıp bilgileri geri veremez hale getirebilir.

TunesBro Yazılımı ile Whatsapp Silinen Mesajları Bilgisayarda Okuma

Silinmiş WhatsApp iletilerini geri yüklemenin en etkili yollarından biri, Android için TunesBro DiskLab’ı kullanmaktır. Bu yazılım, bir bilgisayara veri kurtarma için güçlü ve güvenilirdir. Silinen mesajları kurtarmak; telefonunun bilgisayara bağlamasını ve programı kullanarak kayıp dosyaları taramasını gerektirir. Tarama sırasında, tüm dosyaları kurtarabilir veya önem verdiğiniz birkaç dosyayı seçebilirsiniz.

1. Adım Bilgisayarınıza Android için TunesBro DiskLab’ı indirin ve yükleyin

Whatsapp Silinen Mesajları Bilgisayarda Okuma
Whatsapp Silinen Mesajları Bilgisayarda Okuma

Yapmanız gereken ilk şey, programı indirmektir. Karşıdan yüklemeden sonra, devam edin ve uygulamayı bilgisayarınıza yükleyin. Başarılı bir kurulumdan sonra, programı açmanız istenir ve ana arayüze kolayca gideceksiniz.

2. Adım Android Telefonu Bilgisayara Bağlayın

Sonra, bir USB kablosu kullanarak telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamanız gerekecektir. Burada, USB hata ayıklamasını etkinleştirmeniz istenebilir. Telefonunuz bilgisayarınıza doğru şekilde bağlandığında, Android için DiskLab bunu algılar ve otomatik olarak bir tarama işlemi başlatır.
2kısa 19

İlginizi Çekebilir:
Instagram Story Gizlice Bakma Yöntemi

3. Adım Dosyalarınızın sayısına bağlı olarak tarama biraz zaman alabilir.

Ayrıntılı bir tarama yaklaşık 20 dakika sürdüğünden, bu aşamada sabretmeniz önemlidir.

 

4.Adım Önizleme ve Android Telefonda WhatsApp Mesajlarını Kurtarma

Tarama bittikten sonra, Android telefonunda olan mesajların, videoların, kişilerin, fotoğrafların bir listesi doldurulacaktır. Bu listeden, WhatsApp’a gidin ve silinen öğeleri işaretleyin. Bundan sonra, dosyaları bir bilgisayara kaydetmek için “Kurtar” düğmesine tıklayın. Son olarak, bu dosyaları bilgisayardan Android telefonun SD kartına aktarın.

Whatsapp Silinen Mesajları Bilgisayarda Okuma
Whatsapp Silinen Mesajları Bilgisayarda Okuma

Sonuç:

Genel olarak Whatsapp verilerini kurtarmaktan bahsediyorsak, bizlere bir Android Data Recovery programı gerekli ve birde telefonu bilgisayara bağlamak yeterli. Başka Android Data Recovery programları da kullanabilirsiniz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir