instagram Hesap Bulma

Kullanıcı adı araması, çevrimiçi birini bulmanın bir yoludur. Sahip olduğunuz tek şey, belirli bir hizmet için bir kişinin hesap adı ise ve gerçek ad veya tanımlanabilir herhangi bir bilgi yoksa, kullanıcı adında ters arama yapmak kişinin kim olduğu hakkında daha fazla ayrıntı sağlayabilir. Bu yazımızda instagram hesabının gerçekte kime ait olduğunu ya da merak ettiğiniz bir kişi için instagram hesap bulma işlemini nasıl yapacağınızı anlatmaya çalıştık.

[wp_ad_camp_1]

Eğer kolayca bir tanıdığınızın instagram hesabını bulmak istiyorsanız arama kutusuna kişi ile ilgili bildiğiniz bilgiyi girin. Ardından size o isimle ilişkili sonuçlar gösterilecektir.

Eğer görüştüğünüz ya da iletişimde olduğunuz bir hesabın gerçekte kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız instagram fake hesap sahibi bulma:”https://sosyalprestij.com/instagram-fake-hesap-kime-ait-oldugu-ogrenme-islemi/, yazımızı okuyun!

Kullanıcı Adı ile instagram Hesap Bulma

Web gizliliğini etkileyen kötü bir alışkanlık olmasına rağmen, çoğu kişi birkaç farklı web sitesinde aynı kullanıcı adını kullanır. Bir e-posta adresine benzer şekilde, bazı kişilerin yalnızca bir kullanıcı adı vardır, çünkü her web sitesi için ayrı ekran adlarını hatırlamak yoruculaşır.

Kullanıcı Adları Olan Kişiler Nasıl Bulunur?

Kişinin kullanıcı adına sahip olduğunuz sürece, onları izlemek için sosyal medya ve arama motorlarını kullanabilir ve belirli bir kullanıcı adının kullanıldığı belirli sitede arama yapabilirsiniz.

Bir sosyal medya web sitesinin URL’sine kullanıcı adını girin. Örneğin, Twitter’da kullanıcı adı aramasını çalıştırmak için twitter.com/example girin. Aynı teknik, sosyal ağlar olmasa bile diğer sitelerde kullanılabilir:

facebook.com/example

soundcloud.com/example

instagram.com/example

example.tumblr.com

Arama Motoru Kullanma

Bu kullanıcı adı için web’de arama yapmak için bir arama motoru kullanın. Neyin ortaya çıktığını görmek için ekran adını arama kutusuna girmeniz yeterlidir. Google veya Bing gibi bir arama motoru, sosyal medya siteleri, forumlar, müzik ve video akışı siteleri, yorumlar, kişisel bloglar ve daha fazlası dahil olmak üzere bir kullanıcı adını aynı anda birkaç web sitesine çapraz referans vermenin en iyi yollarından biridir.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir