0 12

Yazımızda, Whatsapp onay kodu olmadan giriş yapma yöntemini yani Whatsapp uygulamasını sahte telefon numarasıyla kullanmayı anlatacağız. Telefon numarası doğrulaması veya SIM doğrulaması olmadan Whatsapp’ı etkinleştirebilirsiniz. Whatsapp çok sayıda kişi tarafından kullanılan çok popüler mesajlaşma uygulamasıdır. SMS, mesajlar, dosyalar, resimler, videolar gibi arkadaşlarınızla her şeyi paylaşmanızı sağlar.

WhatsApp’a telefon numarası olmadan erişebileceğiniz başka bir yöntem paylaşacağız. Herkesin bir cep telefonu var ancak kimliğini ortaya koymaktan pek hoşlanmayan bir çok kişi var. Telefon numarası olmadan nasıl WhatsApp kullanabiliriz gelin birlikte göz atalım. Aşağıdaki yöntemlerle numarasız WhatsApp uygulamasını kullanabilirsiniz.

WhatsApp Onay Kodu Nedir?

WhatsApp onay kodu, telefonunuzda açtığınız WhatsApp hesabınızı doğrulamak için gönderilen altı haneli koddur. Telefon numarası değiştirirken veya yeni bir hesap oluştururken bu kodu doğrulamanız gerekir. Telefon numaranızı girdiğinizde WhatsApp giriş yapanın siz olduğunu doğrulamak için bir kod gönderir. Bu kodu ilgili alana doğru şekilde girdiğinizde hesap oluşturabilirsiniz. Aksi takdirde hesabınız oluşmaz.

Onay kodu sayesinde telefon numaranızın doğru ve size ait olduğunu kanıtlamış olursunuz. Bir başkasının sizin telefon numaranızı kullanarak WhatsApp hesabı oluşturması engellemiş olur. WhatsApp onay kodu neden gelir derseniz cevabı tamamen güvenlik içindir.

Onay kodunun doğru bir şekilde kullanılması önemlidir çünkü hesabınıza yetkisiz erişimi önlemeye yardımcı olur ve hesabınızın güvenliğini sağlar. Bu nedenle, onay kodunuzu kimseyle paylaşmamanız ve yalnızca sizin tarafınızdan girilmesi gerekir. Başkasıyla paylaştığınızda kişisel bilgileriniz tehlikeye girer. Kişiler sizin numaranızla WhatsApp hesabı oluşturarak kişisel bilgilerinize ulaşabilir ve hesabınızı kullanabilir.

WhatsApp Onay Kodu Nasıl Alınır?

WhatsApp onay kodu almak için ekstra olarak herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Uygulamayı telefonunuza yükleyip hesap oluşturduğunuzda onay kodu adımı zaten karşınıza çıkar. Uygulamayı başlattığınızda sizden bir telefon numarası ister.

İlgili alana telefon numaranızı girdikten sonra otomatik olarak cep telefonunuza altı haneli bir kod gelir. Bu kodu girdikten sonra kayıt işlemine devam edersiniz. Adınız, profil fotoğrafınız ve durumunuz gibi alanları sonrasında doldurabilirsiniz. WhatsApp onay kodu olmadan giriş yapma yöntemine yazımızın devamında bakalım.

WhatsApp Onay Kodu Olmadan Giriş Nasıl Yapılır?

WhatsApp onay kodu olmadan giriş yapma yöntemi için geçici numara hizmetlerini kullanabiliriz. Bu yöntemi kullanmak için Primo adlı bir uygulama yüklemeniz gerekir. Tüm platformlarda Androd, iOS, Windows ve hatta masaüstü ve MAC kullanılabilir. Primo’yu cihazınıza indirin ve yükleyin.

Whatsapp Onay Kodu Olmadan Giriş Yapma
Whatsapp Onay Kodu Olmadan Giriş Yapma
  • Yeni hesap için Primo ve Signup(Kaydol)’u aç, sadece kullanıcı adı ve şifre belirlemeniz gerekiyor.
  • Şimdi Primo’ya giriş yapın ve Menüye gidin. Geçici cep telefonunu numaranız orada size gösterilecektir.
  • Şimdi, bu özel numarayı Whatsapp doğrulaması için kullanın. Arama ile doğrulama seçin ve primo OTP doğrulamasını uygulama üzerinden gerçekleştirin. İsterseniz ücretli olarak bu uygulamadan daimi yabancı bir numara satın alabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir:
Ücretsiz Fotoğraf Saklama Programı Önerileri

İlgili makalemize göz atabilirsiniz: Sahte Whatsapp Numarası Alma

Orijinal numara kullanmadan sahte bir numara kullanabilir ve WhatsApp uygulamasını kullanabilirsiniz.

App marketlerde onlarca ücretsiz fake SMS uygulaması bulabilir ve bunlardan hoşunuza giden herhangi biri ile Whatsapp uygulamanızı doğrulayabilirsiniz. Whatsapp onay kodu olmadan giriş yapmak için tek yapmanız gereken budur. Sonrasında istediğiniz şekilde rahatlıkla başkalarına mesaj yazın.

Yazımızda WhatsApp onay kodu olmadan giriş yapma işlemi hakkında yapabileceklerinize değindik. Merak edilen diğer sorulara aşağıda yer verelim.

WhatsApp Doğrulama Kodu Gelmiyorsa Ne Yapmalı?

İlk olarak bir süre bekleyin. Sonrasında herhangi bir sorun gözükmemesine rağmen onay kodu gelmiyorsa “Doğrulama Kodu Almadınız mı?” seçeneğine tıklayın. Sesli mesaj veya çağrı yolu gibi farklı seçenekleri isteyebilirsiniz. Eğer hala kod alamıyorsanız WhatsApp destek ekibiyle iletişime geçin.

WhatsApp Doğrulama Kodu Nasıl Girilir?

WhatsApp uygulamasını açın ve telefon numaranızı istenen alana girin. Telefon numaranızı doğrulamak için gelen kodu uygulama zaten otomatik olarak algılayacaktır. Algılamıyorsa kodu manuel olarak yazarak onaylayın ve hesabınızı doğrulayın.

WhatsApp Onay Kodu Neden Gelmiyor?

Telefon numaranızı yanlış yazdıysanız, internet bağlantınız yoksa veya bulunduğunuz konumda hattınızda sinyal yoksa onay kodu gelmeyebilir. Bu durumları kontrol ettikten sonra biraz bekleyin ve tekrar deneyin.

WhatsApp’a Neden Giriş Yapamıyorum?

Doğrulama kodu alamazsanız, yanlış telefon numarası girerseniz, WhatsApp sürümünüz eskiyse, hesap engellenmesi yaşıyorsanız, cihazınızda sorun varsa veya uygulamada sistem bakımı varsa giriş yapamayabilirsiniz.

WhatsApp Onay Kodu Araması Ücretli mi?

WhatsApp tarafından gönderilen bu onay kodu, SMS veya otomatik arama ücretsizdir. Ancak bazı dolandırıcılar ve kötü niyetli kişiler, WhatsApp onay koduyla ilgili sahte mesajlar ve aramalar kullanarak insanları kandırmaya çalışabilir.

Uygulamayla ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız WhatsApp destek hattını kullanabilir ve konuyla ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir