57c7f211e50aa94840b8e942

Instagram kullanıcıların profil resimlerinin büyütülmüş halini görmesine izin vermez; tek gördüğünüz, kullanıcı profillerinin sol üst köşesindeki küçük bir fotoğraf. Birçok kişi Instagram profil resimlerini yakınlaştırmak veya orijinal halini indirmek için pratik bir yol arıyor. Eğer onlardan biri iseniz ve Instagram profil büyütme sitesi hangileridir diye merak ediyorsanız doğru adrestesiniz.

Mobil bir cihazda, profil resminizi basılı tuttuğunuzda mevcut profil resminizi değiştirebilir veya kaldırabilirsiniz, ancak indirme seçeneği yoktur. Öte yandan, PC’de, kendi profil fotoğrafınıza sağ tıkladıktan sonra küçük versiyonu bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Peki, herhangi bir Instagram kullanıcısının profil resmini orijinal boyutunda istiyorsanız ne yapmalısınız? Yazının devamını okuyun.

Instagram Profil Büyütme Sitesi Hangileridir?

Son zamanlarda geliştirilen birkaç araç sayesinde bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. İşte Instagram profil büyütme sitesi olarak kullanabileceğiniz önerilimiz şu şekildedir:

  1. izuum.com 
  2. https://fullinstadp.com/
  3. http://thumbtube.com/

adreslerinden birisine gidebilirsiniz.

  • Görmek istediğiniz profil resminin kullanıcı adını girin (artık fotoğrafı orijinal kalitesinde ve boyutunda görüyorsunuz)
  • Fotoğrafı sağ tıklayın ve cihazınıza kaydedin
  • Orijinal boyutlu Instagram profil resimleri alın

Instagram profil büyütme sitesi kullanmadan profil fotoğrafını görmek istiyorsanız bir sonraki yöntemi kullanmalısınız. Instagram Story’leri Gizlice İzlemek için ilgili yazımıza gidebilirsiniz.

Site Kullanmadan Instagram Profil Resmi Büyütme

Tarayıcınızı bir PC’de veya mobil cihazda açıp aşağıdaki adımları izleyerek herhangi bir kullanıcının Instagram profil resmini görün ve indirin:

instadp.com’a gidin. > Hedef profil resminin kullanıcı adını girin. (artık fotoğrafı orijinal kalitesinde ve boyutunda görüyorsunuz) > İndir seçeneğine tıklayın ve cihazınıza kaydedin. > Tam boyutlu Instagram profil resimleri alın.

Not: Instadp’yi kullanarak Instagram hikayelerini ve resimlerini de indirebilirsiniz.

  • Instagram Profil resmini görüntülemek için neden Insta DP Viewer’a (9Instadp.com) ihtiyacımız var?

Instagram, Insta DP’yi yakınlaştırmanıza izin vermez ve ne de insanların Instagram DP’yi indirmesine veya kaydetmesine izin vermez. Instagram mobil uygulamasındaki Insta DP’nin çözünürlüğü 150×150’dir ve hesabı bilgisayarınızda açarsanız Instagram profil resmi boyutunu 320×320 çözünürlükte görebilirsiniz. Insta DP görüntüleyici Instagram DP’yi tam boyutta görüntülemenizi sağlar.

  • Android ve iPhone’da Instagram DP indirmesi mümkün müdür?
İlginizi Çekebilir:
Uygulama Kilidi Programları Nelerdir ve Nasıl Kullanılır?

Evet, Instagram profil resmi görüntüleyici hem Android, iPhone, iPad veya herhangi bir cihaz için çalışır. Sadece Instagram profil URL’sine ihtiyacınız var, nereden aldığınız önemli değil.


Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir