En iyi Video Kırpma Programı, Video Kesme Programları

Video kayıtları çok uzun, kalitesi kötü ve hiç eğlenceli değilse video kırpma programı kullanabilirsiniz. Video düzenleme bilgi gerektirdiği için çoğu bilgisayarın uygun bir şekilde gerçekleştiremediği bir şeydir, ancak cep telefonları için pratik bir video klip yapmak daha kolaydır. Bu yazımızda en iyi video kırpma programı hangileridir ve başka ne gibi özelliklere sahiptirler üzerinde duracağız.

Yüksek kaliteli kamera ile donatılmış modern amiral gemisi Android telefonları, bazı harika HD videolar çekebiliyorlar. Ancak çarpıcı videolar oluşturmak için doğru video düzenleme yazılımına ihtiyacınız var. İşte ücretsiz olarak indirebileceğiniz en iyi Android Video Editor uygulaması uygulaması listesi. Bu video yapımcısı uygulaması, videoları kesmenize, klipleri kırpmanıza, çeşitli efektler uygulamanıza ve bir ses klibi eklemenize izin verir. Aşağıdaki en iyi ücretsiz Android video düzenleme uygulamalarıyla hareket halindeyken kısa filmler yapmaya başlayabilirsiniz. En iyi video kırpma programı önerilerine sizler için yer verdik.

En iyi Video Kırpma Programı Hangisidir?

Videolarınızı yeniden şekillendirmek, istemediğiniz yerleri ayırmak ve videonuzun süresini düzenlemek gibi işlemler için video kırpma programı listesinden faydalanabilirsiniz. Önerilen en iyi video kırpma programı listesinden birini seçerek indirebilirsiniz.

VideoShow

Video Kırpma Programı
Video Kırpma Programı

VideoShow video düzenleme uygulaması çok iyi, kullanımı kolay ve mükemmel özelliklere sahip. Uygulama, asgari gerekli işlemlerle klibi en iyi hale getirmenizi, olağanüstü videolar oluşturmanızı sağlar. Özellikler: Karışık fotoğraflar ve videolar, yakınlaştırma ve döndürme, çeşitli temalar ve müzik veya ses efektleri kullanma; Instagram kullanıcıları için kare temalar. Ayrıca kendi sesinizi kaydedebilir veya videoda çoklu müzik düzenleme yapabilirsiniz. Kesinlikle profesyonel görünüyor ve video kalitesi çok iyi olduğundan bu uygulama gerçekten harika. Uygulamanın ücretsiz sürümü reklamlar içeriyor ancak VideoShow Pro indirerek reklamlardan kurtulabilirsiniz.

PowerDirector Video

Video Kırpma Programı
Video Kırpma Programı

Bu uygulama, ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. PowerDirector kullanımı kolaydır, hızlıdır ve daha sonra düzenleme yapmak için her zaman düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Güçlü zaman çizelgesi video düzenleme, ücretsiz video efektleri, yavaş çekim ve hareket filmi efektleri sunan PowerDirector en iyi uygulamalardan biridir. Hızlı bir dokunuşla efektler ekleyebilir ve video, resim ve ses için sürükle ve bırak denetimleri ile FX düzenleme yapabilirsiniz. Aynı zamanda fotoğraf video düzenleme olanağı da verir. Birçok özelliği arasında ses seviyesi ve özel ses gibi ses seçenekleri de bulunur.

Video Editor

Bu uygulama ile Bir film çekebilir ve tüm özelliklerini düzenleyebilir ve doğru ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Video Editor, videolara müzik eklemenizi veya müzik videonuzu oluşturmanızı, klipleri kırpmanızı, videoları iki klip haline getirmenizi veya slayt gösterisi oluşturmanızı sağlar. Bir dosyaya birden fazla video birleştirebilir ve müzik ekleyebilir veya videoyu MP3 ses haline dönüştürebilirsiniz. Bir YouTube videosu yapmak ve hızlı bir şekilde yüklemek istiyorsanız uygulama çok yararlıdır.

KineMaster Pro Video Editor

KineMaster, YouTube videolarını düzenlemek ve filme almak için çok yardımcı olur. Birçok özellik ve çeşitli video düzenleme imkanlarıyla çok yönlü bir düzenleme aracıdır. Video ve görüntüler için birden çok katmana sahiptir ve video kliplerde el yazısı sağlar. Birden fazla tema ve animasyonu daha ilginç hale getirirken, bir klip içinde video klipler ve aynı zamanda ses kontrolü sağlar. KineMaster ayrıca 3D geçişler, mendil ve solgunluk gibi geçiş efektleri de sunar.

QUIK

Quik son derece güzel bir video düzenleme aracı ve kuşkusuz pazardaki en iyiler arasında. Kalitesi çok yüksektir ve sağlam bir çalışma araçları seti sunmaktadır. Her biri dikkatli bir şekilde tasarlanmış geçişler ve grafikler içeren 25 video stilinden birini seçebilirsiniz. Ayrıca, videonun yönlendirmesini sinemadan paylaşımını kolaylaştıran kare biçimine değiştirmek mümkündür. Bu, basit ve kullanımı kolaydır.

İlginizi Çekebilir:
instagram Telefon Numarası Bulma Yöntemleri

Androvid Video Editor

AndroVid Video düzenleyicisiyle, videolarınızın bir bölümünü kesip silebilirsiniz, ekran çerçeveleri oluşturabilirsiniz. Kırpabilir, birleştirebilir, parçalayabilir, kodunu değiştirebilir, müzik, metin, video kareleri ekleyebilir, efektler uygulayabilir, slayt gösterisi yapabilir ve videolarınızı paylaşabilirsiniz. Ayrıca videolarınızı mp3’e dönüştürebilirsiniz.

Videoları toplayıp sadece birkaç dakika içinde birleştirmek söz konusu olduğunda AndroVid mükemmel. Başkalarının çoğundan farklı olarak bu uygulamanın çok fazla reklamı veya filigranı yok. Anlaşılması kolay, basit bir video düzenleme uygulaması. Bir videoya birden fazla video klip bir araya getirebilir ve müzik ekleyebilirsiniz. Videonuzu daha küçük yapmak için videonuzu animasyonlu GIF’ye dönüştürmek veya diğer formatlara dönüştürmek ve çözünürlüğü değiştirmek için AndroVid uygulaması kullanabilirsiniz.

VivaVideo

7kısa

Çoğu kullanıcı, bu uygulamanın cep telefonlarındaki video düzenleme araçları arasında en iyisi olduğunu düşünür. Bu uygulama, birkaç basit hareketle profesyonel görünümlü video kayıtları oluşturmanıza yardımcı olur. VivaVideo tonlarca özellik ve efekt sunar ve onunla oynamak için size ilham verir. Hız yönetimi en iyi olduğu yerden kayıtları birleştirmenizi sağlayan sezgisel düzenleme seçeneklerine sahiptir! Uygulama, çoklu çekim modlarını ve güzelleştirici efektlerle selfie kamera desteğini destekler. Ayrıca ters ve bulanık arka plan, ses geliştirme ve ses hızı ayarı gibi işlevler de sunar.

VidTrim

En iyi video kırpma programı olarak önerebileceğimiz VidTrim çok basit, tüm yapmanız gereken videoyu kesmek ise bu işi çok iyi yapar. İlk olarak, önceden kaydedilmiş bir videoyu seçmeniz gerekir. Sonra yeni bir dizi belirlemek için videonun başında ve sonunda bulunan beyaz daireleri hareket ettirin. Böylece videolarınızın süresini azaltabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda sıkıştırmak, çerçeveler oluşturmak, videoyu transcode edebilme veya videolarınıza çarpıcı görsel efektler uygulama için bazı araçlar içeriyor. Ayrıca, ses dosyasını ayıklayabilir ve hafıza kartınızda bir mp3 dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla doğrudan uygulama üzerinden paylaşabilir ve YouTube’a daha hızlı yükleyebilirsiniz.

Magisto Video Editor

En iyi video kırpma programı listesinde Magisto, temel olarak amatör videolarınızı sihir gibi filmlere dönüştüren bir video düzenleme uygulamasıdır. Bu uygulama, başkalarının saatlerce bitirebileceği şeyleri oluşturmak için yalnızca birkaç dakikanızı alıyor. Tek yapmanız gereken iki veya daha fazla video klip seçmek, eklemek istediğiniz bir film müziği seçin ve işleme düğmesine basmaktır. Ve programın büyüsünü yapması için birkaç dakika bekleyin. Uygulama, filtrenin, efektlerin, video sabitleme ve geçişlerin tek başlı olarak yapabileceği şeylerin çoğunu yapabilir. Magisto, seçtiğiniz bölümleri analiz eder ve akıllıca eklemeler yapıp çok profesyonel bir film oluşturur.

En iyi video kırpma programı yazımızdan sonra ilgili yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz: En iyi iOS ve Android Video Düzenleme Programları

En iyi video kırpma programı listesi yukarıda belirttiğimiz gibidir. Android için basitten en profesyonel video düzenleme uygulamalarına kadar, en iyi 9 video editör uygulaması listesini sunduk. Bununla birlikte, bir uygulamayı önermemizi istiyorsan, o halde PowerDirector’ın size şu anda en geniş özellikleri sunacağını ve çok sayıda etkiye sahip yüksek kaliteli videolar oluşturmak için bunu kullanabileceğini söyleyelim.

Ayrıca, biraz daha az güçlü bir Android cihaza sahipseniz, çekim kesinlikle Video Editör olacaktır çünkü sadece birkaç basit hareketle güzel video klipler üretecek ve kayıt resim kalitesini kaybetmeyecek. Düşündüğünüzü bize bildirin ve en sevdiğiniz video düzenleme uygulamaları hakkında yorum yapmaktan çekinmeyin!

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir