Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

Snapchat kullanıcı adınıza yeni bir isim vermek istiyorsanız neler yapabilirsiniz? Profilinizi gördüklerinde başkalarının gördüğü kullanıcı adını değiştirmek mümkün mü? Bunları cevaplayalım ve Snapchat kullanıcı adı değiştirme hakkında tüm yapılabilecekleri bu yazımızda sizlere aktaralım istedik. Snapchat’ta kullanıcı adınızı nasıl değiştireceğinize dair ipuçları verelim.

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Hakkında

Ne yazık ki Snapchat, kullanıcılarının güvenlik nedenleriyle kullanıcı adlarını değiştirmelerine izin vermiyor, bu yüzden gerçek şu ki, mevcut hesabınızı tutmak istediğiniz sürece mevcut kullanıcı adınızı da kullanmak zorundasınız.

Snapchat’te isminizi Değiştirme Yöntemi

Snapchat kullanıcı adınızı değiştirme işlemi için sizlere farklı bir yöntem göstermek istiyorum. İsminizi değiştirerek, sizlerin yine çevreniz tarafından kullanmak istediğiniz isimle görünmenizdir. Kısaca sizlere kullanıcı adı değiştirme imkanı verilmiyor ama profilinize ek ad eklerseniz, hiç bir arkadaşınıza uyarı ya da bildiri göndermeden isminizi yenilemiş olursunuz. Böylece arkadaşlarınıza yeni bir gönderi gönderdiğinizde ve hikayenize baktıklarında sizin yeni adınızı göreceklerdir. 

  • Uygulamayı açın
  • Ardından profil simgenize dokunun ve ayarlar sekmesine gidin
  • Snapcode’unuzun hemen altındaki mevcut adınıza dokunun. 
  • Adınızı değiştirme seçeneği içeren bir kutu açılır. 
  • Yeni adınızı yazın ve işlemi tamamlamak için Kaydet’e basın.
Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme
Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

Kullanıcı adınızı değiştirmeye odaklandıysanız, bunu yapmanın tek bir yolu vardır. Hesabınızı silmeniz ve sıfırdan başlamanız gerekir. Ama bu yola giderseniz, mevcut kullanıcı adınız sonsuza kadar çöpe atılacaktır. Siz de dahil hiç kimse onu bir daha kullanamaz. Bahsetmek gerekirse, herkese yeniden arkadaşlık etmeniz gerekecek ve kaydedilen tüm çekimleriniz kaybolacak. Her şeyi silmeye ve yeni bir başlangıç ​​yapmaya devam etmek istediğinizden% 100 eminseniz, Snapchat hesabınızı nasıl silinir diyorsanız ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir