hesap makinesi fotoğraf gizleme

iPhone için Fotoğraf saklama uygulamaları son zamanlarda Markup gibi pek çok özellikler eklenerek büyük bir gelişme kaydetti. Bununla birlikte, hâlâ iOS cihazlarında fotoğrafları veya videoları mükemmel şekilde gizleme yeteneği yoktur fakat son zamanlarda hesap makinesi fotoğraf gizleme uygulamaları trend oldu. Yazımızda iOS için en güzel çalışan hesap makinesi görünümlü uygulamaları sizler için özetlemeye çalışacağız.

Neyse ki, bazı güzel iPhone fotoğraf saklama uygulamaları var. Bunlar fotoğraflarınızı bir şifreyle koruyacak uygulamalardır – stok fotoğraf uygulamasının yapamayacağı bir şey. Kişisel fotoğraflarınızın davetsiz misafirlere veya meraklı gözlere artık açık olmasını istemiyorsanız, yetkisiz erişimi engellemek için bu hesap makinesi fotoğraf gizleme uygulamalarını deneyin. Ayrıca Android Uygulamaları Görmek İçin Tıklayın !

Lock Photos Album & Videos

1 18

Fotoğrafları Kilitle Albüm ve Video.s Güvenli iPhone App Simgesi “Fotoğraf Albümlerini ve Videolarını Kilitle”, medyayı gizli tutmanızı kolaylaştırır. Kişisel fotoğraflarınızı ve sevdiğiniz arkadaşınızla partiler halinde çırpmış olduğunuz harika videoları rahatça yönetebilirsiniz. Ayrıca, bu tonoz uygulaması ayrıca sesli kayıtları, kısa mesajları, belgeleri, notları ve daha fazlasını tutmanızı sağlar.

PDF, PowerPoint, Excel, Word, Pages ve daha fazlasını saklayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Daha da iyisi, jpg, png, bmp, mov, pmv, m4v, mp3, wav ve daha pek çok dosya biçimini destekliyor. Parolaları kullanarak, dosyalarınızı tamamen kilitli tutabilirsiniz.

Photo Lock Vault Uygulaması

hesap makinesi fotoğraf gizleme
hesap makinesi fotoğraf gizleme

Photo Lock Vault iPhone , tam işlevli bir hesap makinesi uygulaması olarak çalışıyor; içinde medyanın gizli olduğunu kimse tahmin edemez. Gizli fotoğraflarınıza erişmek için gizli bir kod girmeniz gerekiyor.

En iyi beğeninize göre tüm dosyalarınızı yönetmek için ayrı albümler oluşturup bunları adlandırabilirsiniz. Cilalı kullanıcı arayüzü oyuna daha fazla kolaylık getiriyor. Sınırsız dosyaları yedeklemek için uygulamayı yeni sürüme geçirebilir, ikincil bir klasöre açmak için tuzak şifresini kaldırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:
Yeni App Store Hesabı Açma İşlemi nasıl yapılır

Calculator+ Hide Secret Photo

3 14

Calculator+ Hide Secret Photo Uygulamasının simge ve adının da belirttiği gibi Bu uygulama akıllı bir hesap makinesi gibi çalışır ve fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer dosyaları gizlemenizi sağlar. Özel notlarınızı yazıp saklayabilirsiniz. Adres defterinden gizlemek istediğiniz kişileri kaydetmek için bir seçenek de vardır.

En önemlisi, tüm şifrelerinizi güvenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Web’e özel olarak göz atın ve bunlara anında erişmek için gizli web sitesi yer imleri oluşturun. Sadece bir fotoğraf kasası uygulamasından daha fazlasını istiyorsanız, bu uygulama mükemmel bir seçenek olabilir.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir