Uygulamalar

En iyi Video Hızlandırma Programı

Başlıklar

IPhone, Android veya diğer cihazlarda çektiğimiz videoları hızlandırmamız veya yavaşlatmamız gerekebilir. Bununla birlikte birçok uygulama, iPhone ve Android’deki videoların hızını değiştirmenize izin verir. Videolarınızı hızlandırmak veya yavaşlatmak için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan yazımızda bahsedeceğiz.

Bir video hızlandırma programı kullanarak hızla hareket eden bir video oluşturmak için en iyi uygulamayı okuyup seçebilirsiniz. Aşağıda sırasıyla en iyi video hızlandırma programları listesi yer almaktadır. Öncelikle Masaüstü PC için, ardından Android için ve en son iOS sıralaması yer alır.

Masaüstü için Video Hızlandırma Programı

Masaüstü bilgisayarınıza indirerek kolayca kullanabileceğiniz video hızlandırma programı önerileri aşağıdaki gibidir. Bu tarz programlar sayesinde videolarınızda düzenleme yapmak, videonun hızını değiştirmek oldukça kolaydır. Detaylı programlar sayesinde bilgisayarınızda düzenleme yapabilirsiniz.

Filmora Video Editor Video Hızlandırma Programı

Video Hızlandırma Programı , En İyi Masaüstü Yazılım
Video Hızlandırma Programı , En İyi Masaüstü Yazılım

Mac için Filmora Video Editor (veya Windows için Filmora Video Editor) 2017’de en popüler video düzenleme aracı olmuştur. Kullanıcıların profesyonel görünümlü videolar oluşturmasına yardımcı olabilir. Kullanıcıların beğendiği gibi videoları hızlandırmasına veya yavaşlamasına olanak tanır. Ayrıca, kullanıcılar için çarpıcı videolar yaratmak için 300’den fazla efekt var: filtreler, bindirmeler, geçişler, başlıklar ve hareketli grafikler. En önemlisi, öğrenmesi kolay ve kullanımı kolaydır. 5 dakikadan daha kısa bir sürede, onu nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

  • 5,516,483 kişi onu indirdi.
  • Video denetçisi, hızı, parlaklığı ve diğer her türlü seçeneği özelleştirmenizi sağlar.
  • Videoları başlık, metinler, filtreler, geçişler, bindirme, bölünmüş ekran ve daha fazlasıyla özelleştirebilirsiniz.
  • Özel ve profesyonel videolar yapmanıza yardımcı olan 300’den fazla efekt vardır.
  • Kolay paylaşılan özellik YouTube, Facebook ve diğer sitelere video yüklemenizi sağlar.

Filmora Video Düzenleyicisi’ni kullanarak videoyu hızlandırmak veya yavaşlatmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Adım 1: İndirme ve Filmora Video Editor bilgisayarınıza yükleyin. Videoyu hızlandırmak veya yavaşlatmak istediğiniz videoyu eklemek için videoyu başlatın ve “IMPORT MEDIA” seçeneğini tıklayın.
  • Adım 2: Video sürükleyip sürükleyeceğiniz zaman çizelgesine bırakın veya yavaşlatın.
  • Adım 3. “Video Müfettişi” penceresini etkinleştirmek için zaman çizelgesindeki videoyu çift tıklayın. Video hızını ayarlamak için imleci Hız alanında kaydırın.
  • Adım 4. Değişikliği önizlemek için önizleme penceresindeki oynat düğmesini tıklayın. Tamam olduğunda, videoyu bilgisayarınıza kaydetmek veya doğrudan YouTube, Facebook veya Vimeo’da paylaşmak için “Dışa Aktar” ı tıklayın.

Filmora Uygulama Videosu giderek uygulamanın nasıl kullanıldığını izleyebilir, kullanım detaylarını öğrenebilirsiniz.

Android için En iyi Video Hızlandırma Programı Listesi

Video hızlandırma programı kullanmak için bilgisayarınız yoksa telefonunuzda bu işlemi yapabilirsiniz. Sadece bilgisayarda değil, telefonda da videoları düzenlemek mümkündür. Android telefonunuza veya tabletinize indireceğiniz uygulama sayesinde videolarınızı hızlandırabilirsiniz. Android için en iyi video hızlandırma programı listesine göz atalım.

KineMaster Video Hızlandırma Programı

Video Hızlandırma Programı
Video Hızlandırma Programı

Video hızlandırma programı listesine KineMaster programıyla başlayalım. Basit kullanımı ve sade ara yüzüyle uygulama herkes için kullanıma uygundur.

Temel Özellikler:

Bir videoyu hızlandırmak için Android cihazınızla birlikte kullanabileceğiniz profesyonel video düzenleyicidir. Kolay düzenleme için çok parçalı bir zaman çizelgesine sahip oldukça gelişmiş bir uygulama olduğundan, size çok güçlü düzenleme sonuçları sunacaktır.

Artıları: Arayüzü şık ve sezgisel ve en iyi düzenleme seçeneklerine sahip.

Eksileri: Fiyat aralığı, sunduğu şey karşılığında doğru değer olmayabilir.

Magisto Video Editor & Maker

2 1kısa 7

Temel Özellikler:

Bu uygulama, bir Android cihazının videonuzu hızlandırması için gereken sihirli özelliklere sahiptir. 15 saniye içinde büyük bir sürpriz olacak videoyu düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Artıları: Harika sonuçlar elde etmek için kullanım kolaylığı vardır.

İlginizi Çekebilir:
En iyi Hava Durumu Programları Nelerdir?

Eksileri: Bu uygulama,kullanıcıya çok hareket imkanı vermiyor kendi taslakları üzerinde gidiyor.

Free Video Editor

3 26

Video kırpma, klipleri organize etme ve müzik ekleme gibi temel işlemleri yapmanızı sağlayan basit bir video düzenleyicidir. Ayrıca, videolara emoji ve metin ekleme özelliği ve işleri daha eğlenceli hale getirmek için çeşitli video efektleri gibi bazı ek özellikler bulacaksınız. Facebook, Twitter veya Instagram gibi şeyler için harika, ancak daha büyük üretimler için yeterince güçlü değil. En azından bu tamamen ücretsizdir.

Eksileri: Ücretsiz sürümü kullanmak bir şeylerin yanlış olduğunu düşünmenize neden olmalıdır. Tüm özelliklerin tadını çıkaramazsınız. Tüm özellikleri kullanmak için özel sürüme yükseltmeniz gerekir.

Funimate Video Effects Editor

4 1kısa 6

Funimate şaşırtıcı derecede popüler ancak aşırı derecede güçlü bir video düzenleme uygulaması değil. Cihazınızı elinde tuttuğunuz şeylerden müzik videoları veya basit videolar üretmek için mükemmel bir uygulama olarak fatura eder. Oynatabileceğiniz 15 video filtresi vardır ve oluşturma işlemi oldukça ağrısızdır. Bu, ciddi bir videoda kullanmak istediğiniz bir şey değildir. Birazcık şeyler sergilemek için 15 video efekti var. Kendiniz denemek için ücretsiz indirebilirsiniz.

iOS için En iyi Video Hızlandırma Programı Listesi

Masaüstü ve Android için video hızlandırma programlarına değindiğimize göre geriye iOS kalıyor. iOS cihazlarda kullanılabilecek video hızlandırma programı listesini yazımızda derledik. Apple telefon ve tabletinizde aşağıdaki uygulamaları kolayca kullanabilir, videolarınızı düzenleyebilirsiniz.

Video Booth

6 1kısa 8

Temel Özellikler:

Ana özellikleri, kolay kullanımlı ve çekici bir arayüz olan AirPlay desteği, ayrıca Facebook, e-posta ve YouTube’da kolay paylaşımdır. Video için ideal olanları seçebileceğiniz, videoyu hızlandırmak veya yavaşlamak da dahil olmak üzere en fazla yedi video efekti vardır.

Artıları: Kullanıcılar çeşitli serin efektler ekleyerek videoların tadını çıkarmanın keyfini çıkarabilirler.

Eksileri: Bu uygulamanın kalitesi çok düşük ve kolay video kaydı ve paylaşımı için izin vermiyor.

Perfect Video

Temel Özellikler:

Birden fazla özellik, bu uygulamayı iOS’ta video hızlandırmak için il sıralara koyar. Videonuzun yönünü değiştirebilir, ses efektleri, arka plan müziği ve geçiş efekleri ekleyebilirsiniz. Videoları yavaşlatmak veya hızlandırmak için kullanımı çok kolaydır.

Artıları: Pek çok düzenleme fonksiyonunun bulunması, herhangi bir kullanıcı için kolay ve eğlenceli olmasını sağlar.

Eksileri: Bu uygulamayı belirli bir ücret ödemeden kullanmak kolay değil

SloPro Video Hızlandırma Programı

iOS için En iyi Video Hızlandırma Programı
iOS için En iyi Video Hızlandırma Programı

Temel Özellikler:

Bu video hızlandırma uygulaması, en iyi hareket efektlerini ortaya çıkarırken kullanacağınız ayrıntılı bir düzenleme sistemine sahiptir. Bundan sonra, düzenlenen videoyu Facebook ve YouTube gibi farklı sitelerde paylaşın.

Artıları: Videonuz rahatsız edici reklamlardan kurtulmuş olacak ve toplu indirmeye izin verecektir.

Eksileri: Videonuz üzerinde gerçekleştireceğiniz düzenleme düzeyinde kısıtlamalar olabilir.

Givit Video Editor

Temel Özellikler:

Bu, bir video dosyasını hızlandırmada iOS için kullanılacak başka bir video hızlandırma uygulamasıdır. Mükemmel bir video oluşturmanın en kolay yolunu, özellikleriyle ilgili herhangi bir sınırlama getirmeyeceği için sunmasıdır. Givit Video Editor, videonuzu doğrudan kamera rulosunda düzenlemeyi ve oradan tasarruf etmenizi sağlar.

Artıları: Kamera rulosuna video kaydetmek kolaydır, filtreler için hiçbir şey ödemeyeceksiniz.

Eksileri: Çevrimiçi sitelere ve sosyal içerikli yayınlara dosya yüklemek gibi bazı temel özellikler eksik.

İLGİLİ MAKALE: En iyi Video Yavaşlatma Programları

Yukarıda aklımıza gelen en iyi masaüstü, Android ve iOS için video hızlandırma programlarını açıkladık. Katkıda bulunmak için siz de video hızlandırma programı önerilerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu