0 40

Müzikli slayt yapma programlarından yararlanarak Android ve iOS cihazlarınızda etkili sunumlar hazırlayabilirsiniz. Video slayt gösterisi uygulamaları, birden fazla fotoğraf ve videodan şaşırtıcı videolar oluşturmanıza ve bunları iPhone veya Android cihazınızda görüntülemenize olanak tanır. Bununla birlikte, müzikli slayt yapma programı ile harika bir slayt sunumu hazırlayabilir ve tüm sosyal medya platformlarında anlık yayınlayabilirsiniz.

Zaten bildiğiniz gibi, müzik iyi duyguları uyandırır. Dolayısıyla, slayt gösterisi videolarını müzik ile yayınladığınızda veya paylaştığınızda, takipçileriniz onları izlemek için motive olacak ve daha fazla arkadaş, hayran, müşteri vb. Kazanacak. Bu makalede, müzik uygulamaları ile ilk 10 ücretsiz slayt gösterisini paylaşıyoruz. iPhone ve Android için muhteşem ve etkileyici müzikli slayt yapma programı listesi aşağıda mevcuttur.

Android için Müzikli Slayt Yapma Programı En iyi ilk 5 Listesi

Flipagram

Android için müzik uygulamalarıyla en popüler slayt gösterisinden biri olan Flipagram’ı indirerek, arkadaşlarınıza muhteşem fotoğraf ve video slayt gösterileri ile “şov” yapabilirsiniz. Hızlı, basit video düzenleyici, video klipleri, fotoğrafları, efektleri ve müziği tek bir videoda birleştirmek için mükemmel bir çözümdür. Diğer alternatif uygulamalarla karşılaştırıldığında daha uzun popüler müzik kliplerinin eklenmesini destekler ve kullanıcılar videolarına mükemmel bir soundtrack seçme olanağına sahiptir.

Android için Müzikli Slayt Yapma Programı
Android için Müzikli Slayt Yapma Programı

Flipagram’ı indirdikten sonra, işinizi kolaylaştıran gelişmiş özelliklerin keyfini çıkaracaksınız. Filtreleri ekleyebilme, en sevdiğiniz anları yeniden sıralama, videolarınızı / fotoğraflarınızı yakınlaştırıp kırpma, çıktı slayt videosunu hemen hemen tüm sosyal medya sitelerine paylaşma ve Flipsters afiş özelliği ile sizleri beklemektedir.

KlipMix Free Video Editor

KlipMix Free Video Editor, kullanımı kolay mükemmel bir uygulamadır. Herkes birden fazla fotoğraf / video seçebilir, en sevdikleri müzikleri ekleyebilir ve sadece bir dakika içinde mükemmel bir slayt gösterisi oluşturabilir. KlipMix kullanırken, her bir fotoğrafın veya videonun görüntüleme süresini değiştirebilir, dokunarak ve sürükleyerek fotoğrafların seçimini kaldırıp yeniden düzenleyebilir, videoları kırpabilir ve çıktı slayt gösterisini aile üyeleri ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Slidegram Müzikli Slayt Yapma Programı

Akıllı telefonunuza Slidegram yüklüyken, bir seferde 100 fotoğraf içe aktarabilir ve bunları tek bir videoda paketleyebilirsiniz. Slayt gösterisi oluşturma işlemi, galeriden fotoğrafları seçmeniz, onları önizleme ve sıralama, en sevdiğiniz müzikleri eklemenizi, slayt gösterisi süresini ayarlamanız ve daha sonra sosyal medya web sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşmanız için yalnızca birkaç adım içermektedir.

PicMotion Müzikli Slayt Yapma Programı

PicMotion, herhangi bir sosyal medya web sitesinde paylaşılabilen yüksek kaliteli video slayt gösterileri, fotoğraf müzik ve müzik videoları oluşturur. Programı yükledikten sonra resim / video’dan slayt gösterileri oluşturabilir ve kitaplığınızdan müzik ekleyerek veya kendi sesinizi kaydederek daha çekici hale getirebilir ve ardından videoyu ekleyebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkının başlangıç ​​zamanını ve her resmin zamanlamasını da ayarlayabilirsiniz.

Free Slideshow Maker

Müzik uygulaması olan bu slayt gösterisinin kullanımı kolaydır ve herkes bir dakika içinde fotoğraflardan muhteşem videolar oluşturabilir. Tamamen ücretsizdir ve slayt gösterilerinize hiçbir filigran eklenmez. Tüm kullanıcılar en sevdikleri müziği slayt gösterisine eklemekte ve çıktı videolarını YouTube veya Facebook üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilmektedirler. Ayrıca Free Slideshow Maker’ın resimleri döndürüp, seçimini kaldırıp yeniden düzenleyebilmenizi ve dokunarak sürüklemenizi ve her resmin görüntüleme süresini değiştirmenizi sağlar.

İlginizi Çekebilir:
Whatsapp Aile Grup isimleri | Özel Seçmeler

iPhone için Müzikli Slayt Yapma Programı En İyi İlk 5 Listesi

SlideLab

SlideLab müzik uygulamasıyla harika bir slayt gösterisi hazırlanabilir. Fotoğraflara dahili müzik veya kendi müziğinizi eklemenize ve hikayelerinizi veya duygularınızı ifade edebilmeniz için değerli özelliklere sahiptir. Vine ve Instagram’a uygun olarak müziğin başlangıç ​​noktasını veya slayt gösterisi videosunun uzunluğunu ayarlayabilirsiniz. Program aynı zamanda işinizi kolaylaştıran müthiş özellikler ile birlikte gelir. Bunlar, fotoğrafların güzelleştirilmesi, birden fazla geçiş, Fotoğraf yakınlaştırma, kırpma, döndürme ve kaydırma araçları ve daha fazlası için mükemmel filtreler içerir.

iPhone için Müzikli Slayt Yapma Programı
iPhone için Müzikli Slayt Yapma Programı

Pic Music Müzikli Slayt Yapma Programı

Pic Music, Vine, SnapChat, Instagram, Tumblr ve Viddy için en iyi slayt gösterileri, video yapımcıları ve teklif verenlerden biridir. Eğlenceli ve kullanımı kolay uygulama, müzikleri ve resimleri bir video olarak oynatacak şekilde karıştırmanızı sağlar. Kullanıcılar kütüphaneden müzik ekleyebilir veya seslerini kaydedebilir ve hatta ses / şarkının oynamak istedikleri bölümünü seçebilirler. Ayrıca, slayt gösterilerini uygulamanın içinde önizleme yapabileceksiniz.

iPhone için Müzikli Slayt Yapma Programı
iPhone için Müzikli Slayt Yapma Programı

Slide.show Video Maker

Fotoğraf Makinesi Rulosundan, Instagram veya Facebook’dan fotoğraf veya video slayt gösterileri yaratmak ve daha sonra kendi müziğinizi eklemek istiyorsanız, Slide.show Video Maker mükemmel bir seçenek olabilir. Slayt gösterisi videolarını hızlı ve kolay bir şekilde yapmanızı sağlar. Videolarınızı ve fotoğraflarınızı seçmeniz, geçişlerinizi ve en sevdiğiniz müziklerinizi eklemeniz, istediğiniz slayt uzunluğunu seçmeniz, filtreleme yapmanız, istediğiniz gibi metinler eklemeniz ve daha sonra slayt gösterisini Instagram, YouTube veya Facebook’ta yayınlamanız gerekir. Bu kadar basit.

Animoto Video Slideshow Maker

Animoto, kamera rulosundan seçilen veya iCloud’dan içe aktarılan birden fazla video klipten ve fotoğraflardan gelen müziklerle slayt gösterisi videoları oluşturmanıza olanak tanır. Uygulama, dahili müzik kitaplığında bulunan yüzlerce şarkı, seçmek için 50’den fazla şık video stili, video klip düzeltici, fotoğraflar için başlıklar, giriş / çıkış kartı ve diğer pek çok mükemmel özellik ile birlikte geliyor. Çıktı slayt video videoları e-posta, mesaj, Facebook ve Twitter üzerinden paylaşılabilir.

Magisto Video Editor

Magisto Video Editor, videolarınızı ve fotoğraflarınızı otomatik olarak aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşılan sihirli video öykülerine dönüştürür. Galeri’den fotoğraf veya video yükledikten sonra, uygulama Magisto müzik kitaplığından veya iPhone’unuzdan müzik eklemenize ve şaşırtıcı bir slayt gösterisi oluşturmanıza izin verir. Daha sonra bunları WhatsApp, YouTube, Facebook, Google+, Twitter ve Instagram aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

İLGİLİ MAKALE : En iyi Video’ya Müzik Ekleme Programları

iPhone ve Android Cihazlar için En iyi müzikli slayt yapma programlarını paylaşmaya çalıştık. Önemli bir uygulamayı atlamışsak bize yorumlarda hatırlatma yapabilirsiniz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir