Uygulamalar

Android için En iyi Slayt Yapma Programı Listesi

Başlıklar

Etkili bir slayt yapma programı kullanarak telefonunuzda sunumlar hazırlayabilirsiniz. En iyi slayt yapma programı listesini yazımıza ekledik. Son zamanlarda slaytlar her alanda kullanılmaya başlandı ve bu da slayt gösterisi uygulamalarını pratik olarak vazgeçilmez hale getirdi. Bu tür uygulamalar fikirleri açık ve anlaşılır bir şekilde görsellerle ortaya koymaya yardım etmekle kalmaz, aynı zamanda örneğin birinin doğum günü, yıldönümü vb. için unutulmaz bir fotoğraf dizisi sunmak gibi yaratıcı projelerde de kullanılabilir. Tek ihtiyacınız etkili bir slayt yapma programı seçmek ve fikirlerinizi aksiyona dökmektir.

En iyi Slayt Yapma Programı Listesi

Söylemeye gerek yok, bir slayt gösterisinin harika olmasını sağlamak için, birinin en iyi yazılımı kullanması gerekiyor. Bu nedenle en yenilikçi ve ilginç slayt yapma programı listesini hazırlamaya karar verdik;

Slideshow Maker Slayt Yapma Programı

Slayt Yapma Programı
Slayt Yapma Programı

Slayt Göstericisi, fotoğrafları kullanarak video slayt gösterileri hazırlamak için basit bir uygulamadır. Fikir galerinizde veya web’den resim yüklediğiniz, bunları uygun bir düzende derlediğiniz, sergiyi güzelleştirmek için filtreler, metinler, çıkartmalar ve diğer gösterişli şıklıklar eklediğinizde, o zaman müzikleri hepsine koyduğunuzda, bob amcanız, sunum hazır!

Bu uygulama, benzersiz veya olağanüstü özelliklerle övünemez, ancak roket bilimi gerektirmeyen, güvenilir bir araçtır. Hemen alın ve en yakınında, güzel slaytlarla sevdiğinize dokunun!

Microsoft PowerPoint

Slayt Yapma Programı
Slayt Yapma Programı

Şimdi sadece bir grup resim ve müzik bir araya getirmekten biraz daha karmaşık olan uygulamalara geçiyoruz. Daha kesin olmak gerekirse, eğitim veya mesleki amaçlı sunum yapabilecek birkaç sunum uygulamasını inceleyeceğiz. Bu yazılımın kralı muhtemelen PowerPoint’tir.

PowerPoint çok sayıda özelliği ile ünlüdür. Bilinen bir arayüz olan önemli bir avantaja sahiptir. Keyifli olan şu ki PowerPoint sadece PC’ler için değil aynı zamanda akıllı telefonlar ve tabletler için de uygulama yapmıştır. Zaten sahip değilseniz, vazgeçilmez uygulamayı şu anda indirin ve slaytlarınızı istediğiniz yerde yapmaya ve incelemeye başlayın!

Pixgram Slayt Yapma Programı

Slayt Yapma Programı
Slayt Yapma Programı

Pixgram, yukarıdaki uygulamaya benzer. Ayrıca video slayt gösterileri yapmak için tasarlanmıştır, ancak Slayt Göstericisi’nin aksine, yalnızca fotoğrafların değil videoların da kullanılmasına izin verir. Bu arada efektler ve filtreler videolara da uygulanabilir.

Bu uygulamanın en önemli özelliklerinden biri, çevrimiçi bir müzik koleksiyonuna erişimidir; bu nedenle cihazınızda gerekli bir şarkınız yoksa, uygulamadan çıkmadan kolayca bulabilirsiniz. Pixgram, video çekimi yapmak isteyenler için muhteşem bir bulgudur. Kullanımı oldukça kullanışlı olduğundan, şimdi indirerek videolarınızı çok fazla çaba sarf etmeden gerçekten özel bir şeye dönüştürmek için bir fırsat elde edersiniz!

Picture Slide Show – CameraAce

4 1kısa 5

CameraAce, video slayt gösterileri oluşturmak için listemizdeki üçüncü uygulamadır. Bu, hayal gücünüzü tam olarak kullanmanıza izin veren pek çok ilave özellik ve fırfır içermektedir!

İlginizi Çekebilir:
En Güzel Desenli Ekran Kilidi Uygulamaları

Öncelikle, 36 farklı fotoğraf filtresi var, bunların 4 tanesi farklı HDR türleri. Ardından, en az 3 gösteri efekti vardır: Pan ve zoom, fotoğraf kiti – Tıpkı Powerpoint’deki gibi! Ayrıca, bazen eğlenceli olabilecek resimlerinizde çizimler oluşturabilirsiniz. Müzikte olduğu gibi, 15 gömülü melodi ve kendi melodilerinizi kullanma imkanı bulunmaktadır. Dolayısıyla, slayt gösterilerini harika ve unutulmaz yapan çeşitli özel efektler arıyorsanız, bunu indirin!

Free Slideshow Maker

5 1kısa 5

Diğer slayt göstericilerinin özgür olmadığı değil, bu sadece bu gerçeği isim olarak beyan ederek – belki sadece bir pazarlama taklidi yaparak – vurguluyor ancak yine de bu uygulamanın avantajlarını düşünelim.

Serin ve kullanışlı özelliği, her fotoğrafın süresini ayarlamasına izin vermesidir. Aslında, Free Slideshow Maker’da özel bir şey yok – müzik eşliğinde fotoğraf hikayeleri oluşturmak için başka bir uygulama. Ancak basit ve güvenilir, bu yüzden onu görmezden gelmeye karar verdik. Kim bilir? Belki bu teknelerinizi yüzer.

Google Slides

6 1kısa 7

Google Slaytlar, PowerPoint’ten hemen hemen hiç farklı değildir. PowerPoint’te oluşturulan sunuları açmanıza, görüntülemenize ve düzenlemeye izin verir. Düzenleme sırasında, birinin veri kaybetme konusunda endişelenmesi gerekmez – uygulamayı kullanırken yapılan tüm değişiklikler otomatik olarak kaydedilir.

Google Slaytlar’ın basit ve tanıdık olmasının yanı sıra bir başka önemli avantajı var – birçok kullanıcının tek bir sunum üzerinde aynı anda çalışmalarını sağlıyor. Çalışmalarınız veya çalışmalarınız için sıklıkla sunum yapmanız gerekiyorsa, Google Slaytlar şart olmalı!

Prezi Viewer Slayt Yapma Programı

Prezi Slayt Yapma Programı
Prezi Slayt Yapma Programı

Bu devrim niteliğindeki sunum uygulamasını web sürümünden sonra uygulama olarak da görmek bizleri mutlu etti. Kesinlikle sürekli bahsetmeye değer bir program. Prezi fikri ilk önce bütün resmi göstermektir – tüm slaytlar aynı anda – ve daha sonra bunları geliştirmek ve içeriğini ortaya çıkarmak için yavaş yavaş gelişir.

Böyle bir bilginin sunulması bizim belleğimiz için daha elverişli olduğunu söylüyor çünkü bir ekranda bütün bir resim görmek ilk önce zihnimizde benzer bir resim oluşturuyor ve bu da sunulan bilgiyi daha düzenli ve net hale getiriyor.

Prezi Viewer, önceden oluşturulmuş sunumları incelemek içindir. Bu sunular, uygulama aracılığıyla arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınızla paylaşılabilir. Ve diğer kullanıcıların yaptığı sunuları da görüntüleyebilirsiniz. Dolayısıyla, bilgiyi sunma ve elde etme ve farkı hissetmenin yeni yöntemini deneyin!

İLGİLİ MAKALE : En iyi Müzikli Slayt Hazırlama Programı

Bunlar, Android için en iyi slayt gösterisi ve sunum uygulamasıydı. Hayallerinizi tam olarak kullanın, seçkin slaytlar oluşturun ve her zamanki gibi, uygulamaları seçerken akıllı olun!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu