En iyi Hava Durumu Programları

Hava durumunu kontrol etmek hepimizin yapması gereken bir şey. Akıllı telefon hava durumu uygulamaları ve hava widget’ları yıllar içinde düzenli olarak gelişiyor. Daha iyi çalışıyorlar, daha ayrıntılı ve doğru bilgileri vermeye başladılar ayrıca hava widget’ları, kullandığınız herhangi bir temayla daha iyi görünüyor. Yazımızda Android cihazınıza indirebileceğiniz en iyi hava durumu programları hakkında detaylardan bahsedeceğiz.

En iyi Hava Durumu Programları

En iyi deyince işin içine biraz görecelik karışır fakat bizler yine de kendimizce en iyi hava durumu programları sıralamasını aşağıda sunmaya çalıştık;

Weather Hava Durumu Uygulaması

En iyi Hava Durumu Programları
En iyi Hava Durumu Programları

Weather OneLouder Uygulamaları aynı zamanda en yüksek notlu uygulamalardan biridir. Ek bilgi erişimiyle birlikte günlük ve saatlik tahmini gibi standart özelliklerinizle gelir. Ayrıca bazı hava widget’ları mevcut. Tasarım net ve temiz. Ayrıca, Android Wear desteği, en fazla 12 şehir için hava izleme ve 25 dili destekleme özelliği bulunur. Tüm özellikler ücretsiz sürümü ile gelir. Reklamları kaldırmak için ayrıca 0,99 ABD Doları ödeyebilirsiniz.

Accuweather Hava Durumu Uygulaması

Accuweather tarafından geliştirilen ve Accuweather.com destekli bu uygulama sağlam hava durumu uygulamalarından biridir. Genişletilmiş tahminler, saatlik tahminler ve benzerleri gibi temel özellikleri içerir. Diğer özellikler arasında radar, Android Wear desteği ve daha fazlası yer alıyor. Ayrıca bir MinuteCast özelliği içerir. Dakika bazında yağmur öngörür. Uygulamanın kendisi oldukça iyi görünüyor.

Dark Sky Hava durumu Uygulaması

En iyi Hava Durumu Programları
En iyi Hava Durumu Programları

Dark Sky, Android’de sert bir başlangıç ​​yapmıştı. ilk hava uygulamaları arasında olduğu için tepki aldı. Özellikle iOS sürümü olmadığından. Tartışmalar olabilir ama uygulama aslında harika. Gördüğümüz en iyi radarlardan birine sahiptir ve güncellemeleri tekrar tahmine göre değiştiren güncellemelere sahiptir.Eğer ihtiyaç duyarsanız hava widget’ları da vardır. Linkteki sürümü ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Google Assistant Hava Durumu

En iyi Hava Durumu Programları
En iyi Hava Durumu Programları

Google Assistant, klasik hava durumu uygulamalarından biri değildir. Yine de sana hava durumu gösterebilir. Sadece Google’dan tahmini isteyin. Geçerli hava durumu, hava durumu uyarıları ve daha fazlasını isteyebilirsiniz. Web üzerinde ek bilgi almak için hava durumu kartını tıklamanız yeterlidir. Bu diğer hava durumu uygulamaları gibi pek çok özelliğe sahip değil. Ancak, hızlı kontroller için mükemmeldir. Ayrıca tamamen ücretsizdir. Uygulama, çoğu Android cihazında önceden yüklenmiş olarak geliyor.

İlginizi Çekebilir:
WhatsApp Mevcut Konum Hilesi, Konum Değiştirme

GO Weather Hava Tahmini ve Widget’ları

En iyi Hava Durumu Programları
En iyi Hava Durumu Programları

GO Weather, mevcut en popüler hava durumu uygulamaları arasındadır. Uygulama temel özelliklere sahiptir. Bunlar, tahminler, radar, mevcut hava durumu, rüzgar, hava koşulu, hava uyarıları ve daha fazlasını içerir. AccuWeather sistemini hizmet olarak kullanmaktadır. Dünya çapında 200.000’den fazla  sahiptir. Uygulama ayrıca widget’lar, canlı duvar kağıtları ve diğer özellikler ile birlikte verilir. Çeşitli pro sürümleri vardır. Her biri farklı özellik setinin kilidini açar. Her şeyi 19,99 dolara indirebilir ve her özelliği elde edebilirsiniz.

Yerel Hava Widgeti ve Tahmini(Local Weather Widget and Forecast)

En iyi Hava Durumu Programları
En iyi Hava Durumu Programları

Yerel Hava Widgeti ve Tahmin, başlığın söylediği şeydir. Bu hızlı, basit bir hava durumu uygulaması. Ayrıca widget’lar da var. Özellikleri; tahminler, mevcut sıcaklık, saatlik tahminler ve daha birçok temel bilgileri içerir. Hava widgetleri gayet tatminkardır. Ayrıca çeşitli temalar bulunuyor. Uygulama içi satın alma yapılmaksızın indirmek ücretsizdir. Yine de biraz reklam var.

MyRadar Hava Durumu Radarı

MyRadar, hava durumu radarını gösteren basit bir uygulamadır. Yağmurun gelip gelmediğini görebilmeniz için animasyonlar oynatmak da dahil olmak üzere çeşitli özelliklere sahiptir. Uygulamanın kendisi basit ancak uygulama içi satın alımlarda ek özellik satın alabilirsiniz. Ek özelliklerden bazıları bir kasırga izleyici ve ek radar özellikleri içerir. Normal bir hava durumu uygulaması ile en iyi sonucu verir. İsteğe bağlı uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsiz olarak indirilebilir.

Ayrıca bakabilirsiniz: En iyi Fotoğraf Gizleyici Uygulamalar

Sizlere ücretsiz olarak indirebileceğiniz en iyi hava durumu uygulamaları arasından en iyileri seçmeye çalıştık. Umarız istediğiniz bir sonuca varmışınızdır.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir