En iyi Zil Sesi Yapma Programı Hangileridir

Telefonunuz çalarken kullanabileceğiniz farklı müzikler için en iyi zil sesi yapma programlarını kullanabilir ve özel sesler ayarlayabilirsiniz. Bir Android telefona sahip olmanın en büyük avantajı, cihazınızı zevkinize göre kişiselleştirebilmektir. Bu yazımızda, zil seslerini android için kişiselleştirme konusunda size yardımcı olacağız, çünkü biliyoruz ki herkes çevrenizdeki insanlar üzerinde bir izlenim bırakmayı hedefler, etkili ve şık zil sesine sahip olmak bu etkiyi bırakabilir. En iyi zil sesi yapma programı hangisidir diye ararken, sizlere birkaç alternatif sunmaya karar verdik. Seçimi sizlere bıraktık.

En sevdiğiniz şarkıyı android telefonunuz için mükemmel bir zil sesi yapmak isterseniz genellikle bir ses kesici, ses çalar ve bazen kaydedici (zil sesi olarak kendi sesini ayarlamak isterseniz) gerekir. Ancak, hepsine tek bir uygulama ile sahip olabileceğinizi söyleseydim ne olur? Evet, bu makalede tartışacağımız bazı harika zil sesi yapıcıları kullanarak mümkün olabilir. Kendi Zil Seslerinizi oluşturmanıza izin veren ilk 5 Android Uygulamamızı kontrol etmek için aşağıya doğru okumaya devam edin.

En iyi Zil Sesi Yapma Programı Listesi

Telefonunuza indirebileceğiniz zil sesi yapma uygulamalarını aşağıda derledik. Siz de bu uygulamalardan farklı tonlarda zil sesleri ayarlayabilirsiniz.

Ringdroid

Zil Sesi Yapma Programı
Zil Sesi Yapma Programı

Kendi zevkinize göre kendi zil seslerinizi, alarm zil seslerini veya bildirim uyarılarını oluşturmanızı sağlayan Ringdroid ile listemize başlayacağız. Ücretsiz bir fiyat etiketi ile birlikte geliyor fakat sinir bozucu reklamları var ama yine de temiz bir kullanıcı arayüzü sağlamasını seviyoruz. Bununla birlikte, sevdiğiniz şarkıları Android’den zil seslerine kolayca dönüştürebilirsiniz. Devam edin ve uygulamaya bir adım atın ve kendi Android zil sesinizi nasıl oluşturacağınızı öğrenin.

MP3 Cutter and Ringtone Maker

Zil Sesi Yapma Programı
Zil Sesi Yapma Programı

Mp3 Ringtone Maker, onu ayıran bazı harika özelliklere sahip basit ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Diğer uygulamalardan farklı olarak, zil sesini azaltma, artırma ve ses seviyesini ayarlama olanağı sunar. Bir başka harika özellik, zil seslerini arkadaşlarınızla E-posta yoluyla paylaşmanıza izin veriyor. Dosyaları sıralama, sesi silmek, dalga formu otomatik kaydırma ve bir gösterge imleci (zil sesi seçili bölümünü çalmak için), birden fazla biçimi desteği, temiz UI, ses dosyalarının önizlemesi, vb MP3 Ringtone Maker sağlam bir seçimdir diyebiliriz.

Ringtone Maker Zil Sesi Yapma Programı

Zil Sesi Yapma Programı
Zil Sesi Yapma Programı

Ringtone Maker kendi oluşturmanıza olanak sağlayan başka bir uygulamadır. Oldukça iyi çalışır ve kullanımı kolay bir arabirime sahiptir. Koleksiyonunuzdan müzik seçebilir, kesebilir ve hatta doğru sesi elde etmek için dalga şeklini biraz ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda bazı çok hassas düzenleme araçları da sunar, böylece istediğiniz zaman kesinleştirebilirsiniz. En popüler ses formatlarını destekler ve tamamlandıktan sonra ayarlamanız gerekir. Kendi özel zil sesini kaydetmek isterseniz kendiniz de kayıt yapabilirsiniz. Uygulama ayrıca indirebilir ve kullanabilir.

İlginizi Çekebilir:
En iyi Instagram Mp4 Dönüştürücü

Ringtone Maker

4kısa 8

Ringtone Maker, geliştiricilerin Mobile17.com (MP3’lerinden zil sesleri çıkaran bir web sitesi) popüler web servisinden esinlendiği bir uygulamadır. Uygulama reklamlar içeriyor ancak onlardan kurtulmak istiyorsanız, o zaman kendinizi uygulamanın ücretli sürümüne yükseltebilirsiniz – Ringtone yapımcısı Pro (bunun için 0,99 $ ödemeniz gerekiyor). Android için zil sesleri oluşturmak için, uygulamayı açın, şarkınızı seçin ve ardından zil sesi oluşturmak için kaydırıcı denetimi ve ince ayar düğmelerini kullanın. Bitirdiniz!

Ringtonium LITE 

5kısa 6

Herhangi bir favori melodiyi veya hatta sesi kaydetmenizi, düzenlemenizi ve daha sonra bir zil sesi, alarm sesi veya herhangi bir bildirim sesine dönüştürmenizi sağlayan başka bir zil sesi üreticisi. MACRO ayar tekerleği motoru, android için ücretsiz zil sesleri topluluğu, kullanıcı dostu arayüzü, iki serin ses efekti, çok hızlı ve doğru düzenleme, bu küçük şık uygulama hepsine sahiptir. Bu, uygulamanın ücretsiz sürümüdür. Daha fazla özellikten yararlanmak isterseniz, ücretli Ringtonium PRO sürümünü (0,99 ABD doları) indirebilirsiniz; ancak uygulamadan-Ringtonium PRO Gold’un reklamsız sürümünü indirerek ve bunun için önerilen bazı yeni uygulamaları deneyerek ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Best Classical Music Ringtones

En İyi Klasik Müzik Zil Sesi yapma Programı
En İyi Klasik Müzik Zil Sesi yapma Programı

En İyi Klasik Müzik Zil Sesleri, “klasik müzik” ifadesini içeren bir uygulamadan bekleyebileceğiniz zil tonları verir. Bach, Beethoven, Vivaldi ve diğerleri gibi klasiklerden bir ton arıyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz. Zil sesleri kendilerini iyi bir kaliteye sahipler ve seçim yapabileceğiniz bir ton müzik seçimi var. İstediğiniz zaman klasik müzik çalmak için uygulama içinde zamanlayıcılar ayarlayabilirsiniz. Müzik tutkunları için tamamen ücretsizdir ve harika.

Zedge

En son ve kesinlikle en az değerli olan değil, Zedge. Her birkaç sayfa görüntülemede sizi reklamları gösteren müdahaleci reklamcılık stratejisine rağmen gerçekten harika duvar kağıtları, zil sesleri, bildirim sesleri ve alarm sesleri kaynağıdır. Popüler eğlenceli şeyleri, belirsiz şeyleri ve hatta video oyunlarından esintiler bulabilirsiniz. Genellikle, Zedge çeşitli tatillerde tatil esintileri taşıyan şeyleri gösterecek zil sesleri ve duvar kağıtları düzenleyecek ve özelliklendirecek özelliklere sahiptir. Ücretsizdir ve uygulamada bazı iyi özellikler vardır.

İLGİLİ MAKALE : En İyi Arama Ses Değiştirici Uygulamalar

Dolayısıyla, bunlar, en iyi kullanımı hissettiklerimiz 7 Android zil sesi yapma programı uygulaması ve bir şekilde diğer harika Android zil sesi üreticilerini kaçırdıysak yorumlarınızla bizimle paylaşmaya çekinmeyin.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir