Whatsapp Numara Gizleme

Herhangi bir numara olmadan WhatsApp uygulamasını kullanmak isteyenler WhatsApp numara gizleme işleminin nasıl yapıldığını merak ediyor. Çoğumuz artık WhatsApp uygulaması olmadan yapamıyoruz. Whatsapp uygulaması Android, iPhone, Blackberry, Symbian, Nokia, Microsoft, Java gibi platformlarda en popüler ve en ünlü uygulama haline geldi. Bu popülerlik, kullanıcıların uygulamayı kendi uygulamaları gibi sahiplenmesine ve çeşitli gizlilik ve saklanma gibi ihtiyaçlara sebep oldu.

WhatsApp numara gizleme de bu isteklerin başında yer alıyor. Herhangi bir Mobil Numara olmadan WhatsApp uygulamasını kullanmak için yazının devamını okuyabilirsiniz. Numara gizleme işleminin detaylarına birlikte göz atalım.

WhatsApp Numara Gizleme İşlemi

Yazımızda herhangi bir mobil numara olmadan WhatsApp uygulamasının nasıl kullanılacağına bakacağız. Hepimiz biliyoruz ki WhatsApp uygulaması, kurulumu tamamladıktan sonra bir mobil numara eklememizi gerektirir. Herhangi bir nedenle bir cep telefonu numarası kullanmak istemiyorsanız (ne sebeple olursa olsun) aşağıdaki adımları özenle takip etmeniz gerekir.

WhatsApp Numara Gizleme Adımları

Aşağıdaki adımları sırasıyla takip ederek WhatsApp numaranızı gizleyebilirsiniz. Numara olmadan uygulamayı bu şekilde kullanmak mümkündür.

  • WhatsApp uygulamasını zaten yüklediyseniz kaldırın. Videolar, müzik ve metin gibi WhatsApp verilerini saklayabilirsiniz. Bu işlem veri kaybına uğramamak için önemlidir, WhatsApp verilerinizin yedeğini alınız silmeden önce. Uygulamayı yüklemediyseniz 2. adıma geçin.
  • Şimdi uygulamayı indirin ve yükleyin.
  • Uygulamayı açmadan önce, uçuş moduna geçerek telefonunuzun SMS servisini engellemeyi unutmayın.
  • Doğrulama iletisi telefonunuza gönderilmez. Şimdi uygulamayı açın, numarayı girin ve doğrulama işlemini yapın.
  • Sms hizmetinin engellendiğini göz önünde bulundurarak, WhatsApp numaranızı doğrulayamayacak ve bu nedenle hesabınızı doğrulamak için alternatif bir yöntem seçmenizi isteyecektir. ‘SMS ile Doğrula’yı seçin ve e-posta adresinizi girin. ‘Gönder’i tıklayın ve hemen’ İptal’i tıklayın. Bu yetkilendirme sürecini sonlandırır.
  • Şimdi, hayali bir mesaj kullanmanız gerekiyor. Android için Fake Text Message ve iOS için Fake-a-Message uygulamasını indirin. Sahte Metin Mesaj (Spoof uygulaması) yükleyin.
  • Giden Kutunuza gidin -> Mesaj ayrıntılarını Spoofer uygulamasına kopyalayın -> Sahte hesap doğrulamas için gönderin.
Whatsapp Numara Gizleme
Whatsapp Numara Gizleme
  • Bu ayrıntıları takma posta mesajında ​​kullanın: +447900347295 (Ülke kodu) (cep telefonu numarası) E-posta adresiniz.
  • Bu sahte numaraya bir mesaj gönderilecek ve artık bu numarayı arkadaşlarınızla iletişime geçmek için kullanabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir:
En iyi Video Hızlandırma Programı

Kısaca özetlemek gerekirse Whatsapp uygulama SMS doğrulama işlemini kendi numaranızla değil de kafanızdan sıkacağınız Spoofer uygulamaları üzerinden bir telefon numarası ile yapacaksınız ve herkesle yine bu numara üzerinden iletişime geçeceksiniz. Kendi numaranız değil de kendi seçtiğiniz sahte bir numara ile WhatsApp numara gizleme işlemini tamamlamış olacaksınız. Ayrıca insanların sizi çevrimiçi görmesini istemiyor ve bu yüzden numara gizlemek istiyorsanız Whatsapp Çevrimiçi olmadan mesaj göndermek başlıklı yazımızı okumanızı öneririz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir