En iyi Ücretsiz Film indirme Programı Listesi

Sevdiğiniz Filmleri daha sonra izlemek için tabletinize veya Android telefonunuza indirmek ve ardından dilediğiniz yerde izlemek şüphesiz güzel oluyordur. Yalnız bu filmleri tabletinizde izlemek için tabletinizde Adobe Flash Player gerekebilir. Sürekli bir internet ağına veya mobil ağa bağımlı kalmak istemiyorsanız, Android için En İyi ücretsiz film indirme programı listemize göz atmalısınız.

Bu filmler, WiFi olmadan evinizden uzaktayken daha sonra izleyebilir ve Tüm Biçimleri Destekleyen ilave ücretsiz Android Video / Film Oynatıcı Uygulamaları sayesinde kolaylıkla açabilirsiniz. Burada listelenen bazı uygulamalar ayrıca, filmleri ve TV şovlarını çevrimdışı indirip izlemelerini destekleyebilir. Android’in film severleri için Android film izleme en iyi uygulamalar listesini burada bulabilirsiniz.

Android için En iyi Ücretsiz Film indirme Programı Listesi

Adroid cihazınızda kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz film indirme programını sizler için derledik. Siz de bu uygulamaları indirebilir ve film izlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

AVD Video Download

AVD Video Download, Ücretsiz Film indirme Programı
AVD Video Download, Ücretsiz Film indirme Programı

AVD Download Video, favori videolarınızı indirmek için ücretsiz bir uygulamadır. Normal bir tarayıcıdan alabileceğiniz video bağlantısından video indirmenize yardımcı olur. Tarayıcıda indirmek istediğiniz video bağlantısına tıklamanız yeterlidir. Eylem menüsünden Video Downloader öğesini seçtiğinizde otomatik olarak indirilir. İndirme işlemini bildirim çubuğunda görebilir ve yönetebilirsiniz. İndirilenler otomatik olarak telefonunuzun galerisine eklenir ve “İndir” dizinine (bu klasörde: / mnt / sd Kart / İndirme) saklanır.

MediaTap Video Downloader

Ücretsiz Film indirme Programı
Ücretsiz Film indirme Programı

MediaTap Android Downloader, medya dosyalarını İnternet’ten indirmek için hızlı ve kullanımı kolay Android uygulamasıdır. Mediatap ile videolar, müzik, fotoğraflar ve e-Kitaplar gibi her türlü dosyayı doğrudan telefonunuza indirebilirsiniz. Dosyaları indirdikten sonra onları izleyebilir, dinleyebilir ve internet bağlantısı hakkında endişe duymadan onları okuyabilirsiniz. Mediatap, Vimeo, TED ve diğer 50’den fazla siteyle ilgili geniş video sitelerini destekliyor. İndirilen tüm dosyalar “filmler”, “müzik” gibi dosya türleri tarafından otomatik olarak organize edilecek ve “Dosya Yöneticisi” içinde saklanacaktır. Internet bağlantısını kaybetseniz dahi yüklemeler otomatik olarak devam ettirilebilir. Karşıdan yüklemeyi başlatmak için, bir adres çubuğuna bağlantı veya arama anahtar kelimesini yazabilir veya geçmişteki veya yer işaretindeki bağlantıya dokunabilirsiniz. İndirmek istediğiniz sayfada olduğunuzda; dosyayı, sağ üst çubuktaki ilk simgenin bulunduğu “İndirici” düğmesine dokunarak indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:
instagram Hikaye Soruları , Story Soru Örnekleri

Google Play Filmler

Google Play Filmler, Google Play’de satın alınan veya kiralanan filmleri ve TV şovlarını izlemenize olanak tanır. En sevdiğiniz filmleri ve şovları anında Android telefonunuzda veya tabletinizde veya Chromecast’i kullanarak HDTV’de izleyebilirsiniz. Ayrıca, bağlanmadığınızda bile, Android cihazına video indirmek için Google’ın talimatına bakarak her yerden indirebilir ve izleyebilirsiniz. Google Movie Wishlist, daha sonra izlemek için istek listenizde olan bir filmin Google Play’e eklenmesiyle size bildirim özelliği sunuyor.

Netflix

Netflix, filmleri ve TV bölümlerini izlemek için önde gelen abonelik hizmetidir. Netflix, Netflix Android App ile film indirmeye izin vermeye başlar. Android kullanıcıları için Android belleğini kaydetmek için indirilen filmleri veya TV şovlarını bellek kartına kaydetmeyi seçebilirsiniz.

Hotstar

Hotstar uygulaması Bu uygulama ağırlıklı olarak Hint TV kanalları ve şovları ile birlikte filmler sunuyor. Buna ek olarak, Star Network Channels’a gelen kullanıcılar akış veya indirme için kullanabilirler. Hotstar, TV şovları, filmler, animasyon, müzik, haber, eğlence, oyun, orijinal komedi ve diğer büyük videolar sunar. Bu uygulama, Android telefon ve tablet ile uyumludur.

VUDU Filmler ve TV

Ücretsiz film indirme programı Vudu Filmler, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman filmleri ve TV şovlarını izlemenizi sağlar. Android cihazlar için VUDU, 100.000’den fazla filmi barındırıyor. VUDU’ya bedava üye olabilirsiniz, yalnızca kiralık bazı filmler için satın alma yapabilirsiniz. Bu uygulama doğrudan telefonunuza veya tabletinize akış yapmanızı veya çevrimdışı ve hareket halindeyken indirmenizi sağlar.

HD Video Downloader

Ücretsiz film indirme programı listesinde HD Video Downloader, HD filmleri ve videoları internette ücretsiz izlemenize izin veren bir video downloader. Bu indirici uygulamasıyla, web sitelerini arayabilir ve Android’inize indirmek için videolar bulabilirsiniz. Varsayılan indirme adresi, Android’deki yerden kazanmak için sd card / HDV Downloader’dır. Bununla birlikte, bu uygulama YouTube’dan ve diğer telif hakkı sitelerinden indirmeyi desteklemez.

İlgili makalemize göz atmak isteyebilirsiniz: En iyi indirme yöneticisi Programları Nelerdir?

Videoları indirirken Android cihazınızdaki yerden kazanmak için lütfen harici bir hafıza kartına kaydetmeyi düşünün. Ayrıca yorumlarınızı alt tarafta bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir