android Fotoğraf Gizleyici

Teknolojide ilerleme ile birlikte her kullanıcının gizliliği risk altına giriyor. Her birimiz akıllı telefonları görüntü ve videoları depolamak için kullanıyoruz. Resimlerimizi saniyeler içinde paylaşmamıza yardımcı olan uygulamalar var. Ancak herkesin telefonumuzdaki her fotoğrafı görmesini istemeyebiliriz. Bu aşamada fotoğraf gizleyici uygulamalardan yardım almak durumunda kalıyoruz.

Arkadaşlarınızdan biri telefonunuzu kullanırken sizden isteseydi ne yapardınız? Aklınıza gelen tek şey en sevdiğiniz fotoğraf ve videoları keşke görmese diyeceksiniz. Google oyun mağazasında gezinirseniz, tonlarca fotoğraf ve video gizleme uygulaması bulunur. Bazıları ücretsiz, diğerleri ücretli uygulamalar.

Tamamen ücretsiz olan ve kesinlikle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak fotoğraf ve video gizleme uygulamalarını anlatmaya çalışacağız.

Android Telefonlar İçin En iyi Fotoğraf Gizleyici Programlar

Clean Master Security Fotoğraf Gizleyici

fotoğraf gizleyici
fotoğraf gizleyici

Clean Master Security’yi seçtiğinizde sizin için maksimum güvenlik sağlanmış olur. WhatsApp, Facebook Messenger veya sıkça kullanılan diğer sohbet platformlarını kolayca kilitleyebilir ve kendinizi istenmeyen durumlardan kurtarabilirsiniz. Temiz kolay android uygulaması ile Galeri veya tarayıcı geçmişinizi korumak isteyen insanlar için Clean Master Security AppLock en iyi seçenektir.

AppLock Fotoğraf Gizleyici

Fotoğraf Gizleyici
Fotoğraf Gizleyici

AppLock 50’den fazla ülkede 100 milyondan fazla kullanıcının favori uygulamasıdır. Bu uygulama, kullanıcıların istedikleri takdirde tüm uygulamalarını kilitlemelerine yardımcı olabilir. Bu tek uygulama aracılığıyla gizliliğinizi korumak için çok seçeneğiniz var.

Uygulama Kilidi android appAppLock fotoğraf ve videolar üzerinde tam kontrol imkanı sunar. İstediğiniz fotoğrafları veya videoları koruyabilir ve AppLock uygulaması içinde kilitleyebilirsiniz. Yalnızca sizin bildiğiniz özel bir PIN veya desenin arkasında kilitli olan gizli fotoğraflarınızı yalnızca siz ziyaret edebilirsiniz.

Böyle bir uygulamanız olduğunda, telefonunuzu arkadaşlarınıza ya da tam bir yabancıya teslim ettiğinizde endişelenmeniz gerekmez. Neyin korunması gerekiyorsa kesinlikle AppLock uygulamasıyla korunacaktır.

Smart AppLock Fotoğraf Gizleyici

Fotoğraf Gizleyici
Fotoğraf Gizleyici

Akıllı AppLock’un işlevi, başka herhangi bir App koruyucudan farklı değildir. Değerli bilgilerinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı bir şifre veya desen kullanarak koruyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:
Play Store Yüklemesi Nasıl Yapılır

Korunan resimlerinizi ve videolarınızı kim bulmaya çalışıyor bilmek ister misiniz? Akıllı AppLock, davetsiz misafirleri tespit eder ve özel verilerinizi almaya çalışırken resim alır. Sadece bu değil, hatta uzaktan kumandayı kullanarak telefonunuzu kilitleyebilirsiniz. Ne kadar serin?

iOS Telefonlar İçin En iyi Fotoğraf Gizleyici Programlar

Private Photo Vault iOS Fotoğraf Gizleyici

ios Fotoğraf Gizleyici
ios Fotoğraf Gizleyici

“Private Photo Vault” en iyi fotoğrafçılık uygulamalardan biridir. Parolalarınızı kullanarak fotoğraflarınızı korumanıza izin verir. Uygulamada ayrı bir albüm oluşturabilir ve fotoğraflarınızı yönetebilir, mesaj ve e-posta yoluyla paylaşabilirsiniz.

Tıpkı Fotoğraflar uygulaması gibi, unutulmaz fotoğraflarınızın slayt gösterisini yapar. Videoları kolayca içe aktarabilir ve dışa aktarabilir ve bunları cihazınızda izleyebilirsiniz. Özel web tarayıcısıyla, resimleri doğrudan uygulamadan indirebilirsiniz.

Photo Lock Vault

“Photo Lock Vault” standart bir hesap makinesi uygulaması olarak göründüğü ve çalıştığı için medyanın içeride gizlendiğini kimse tahmin bile edemez. Gizli fotoğraflarınıza erişmek için gizli bir kod girmeniz gerekiyor.

En iyi beğeninize göre tüm eşyalarınızı yönetmek için ayrı albümler oluşturup bunları adlandırabilirsiniz. Cilalı kullanıcı arayüzü oyuna daha fazla kolaylık getiriyor. Sınırsız dosyaları yedeklemek için uygulamayı yeni sürüme geçirebilir, ikincil bir klasöre açmak için tuzak şifresini kaldırabilirsiniz.

En İyi Uygulama Kilidi Programları için ilgili yazımıza bakabilirsiniz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir