WhatsApp Profilime Kim Baktı Görme Yöntemleri

Akıllı telefonlarda en çok kullanılan uygulama olan WhatsApp profilime kim baktı merak ediyorsanız yazımızdaki yöntemleri deneyebilirsiniz. WhatsApp şu an için en önemli uygulamalardan biridir. Önemli mesajlar, çağrı, video arama özellikleri, iletişim bilgileri, profil resmi, durum, yer güncellemeleri, kişisel not ve daha önemli birçok özelliği barındırır. Sadece uygulamanın barındırdığı birbirinden güzel gizli özellikleri keşfetmek bazen yeterli olmuyor, bir adım daha ileri giderek Whatsapp profilime kim baktı gibi başkalarının bizim profilimizde neyi merak ettiklerini de öğrenmek istiyoruz.

Herkesin sürekli takip ettiği whatsapp hileleri arasında, profiline kimlerin ya da hangi numaraların baktığı her zaman ilgimizi çeken detayların başında gelmiştir. Whatsapp profilime kim baktı , Whatsapp durumumu kimler takip ediyor detaylarını nasıl öğreneceğinizi ayrıca bakan kişilerin Whatsapp üzerinden mi, yoksa başka gizli bir uygulama üzerinden mi sizleri takip ettiğini de göstermeye çalışacağız.

WhatsApp Profilime Kim Baktı?

Devam etmeden önce, sizi WhatsApp’da kimlerin gördüğünü bilmek kolay bir iş olmadığını hatırlatmak isteriz.

Who Viewed My WhatsApp Profile Uygulaması ile Whatsapp Profilime Kim Baktı Görme

Sadece son 24 saat içinde WhatsApp profilini görüntüleyen her kişi hakkında ayrıntılı bilgi istiyorsanız, bunun için Google Play Markette birkaç akıllı uygulama mevcuttur. Uygulamayı indirdikten sonra gelen ekranda Başla tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Whatsapp Tracker Uygulaması ile Whatsapp Profilime Kim Baktı Görme

WhatsApp Tracker, WhatsApp profilinizde ziyaret eden bir kullanıcıyı izlemenize izin veren kullanışlı bir uygulamadır. Kişi listenizde bulunan WhatsApp profilini izleyen kişilerin haritadaki adı, telefon numarasını, konumunu görebilirsiniz.

  1. Adım: Whats Tracker’ı Android telefonunuza bir üçüncü taraf uygulaması olarak indirin.
Whatsapp profilime kim baktı
Whatsapp profilime kim baktı
  1. Adım: Yükleme işlemini tamamladıktan sonra, bu uygulamayı açmak için Tracker simgesi dokunun. Şimdi, Whats Tracker penceresinde mevcut üç seçenek olduğunu ve Bunların Kişiler, Ziyaret Edilmiş ve Ziyaretçi olduğunu kontrol edebilirsiniz.
İlginizi Çekebilir:
WhatsApp Son Görülme Tarihi Hilesi

Android Uzaktan Kumanda Uygulamasını Kullanma

WhatsApp profilinizi ne zaman kontrol ettiği veya durumunuzu okurken bilmek istediğiniz tek bir hedef kullanıcınız varsa bu hüner işe yarar. Fakat bu işlemi yapabilmek için o kişinin telefonuna habersizce erişiminiz olmalıdır. Yönteme gelince ise amaç hedefin telefonuna bir uzaktan kumanda uygulaması (ör. Teamviewer QuickSupport) yüklemektir. Şimdi, telefonunu bir dakika bekletin, Teamviewer’ı açın ve PC’nizin teamviewer uygulamasında görünen kimliği ve parolayı kopyalayın.

Kullanıcı akıllı telefonunda ne yaparsa yapsın Teamviewer’da görünür. Bunun için yalnızca sürekli çalışan bir internet bağlantısı gereklidir ve bu WhatsApp hüneri o kadar güçlü ki, yalnızca WhatsApp’ınızı o kişinin görüntülediği bilgisini vermez, aynı zamanda hedef kullanıcı telefonunda casusluk yapmanıza ve cihazın kontrolünü alt üst etmenize bile izin verir.

Telefonunuzda WhatsApp Başka Kullanıcılar Tarafından Görüntüleniyorsa Ne Yapmalı?

Ailenizden bir başkası, arkadaşlarınız WhatsApp’inize erişmeye çalışmaya devam ediyorsa, ciddi bir sorun olabilir. Sizin Whatsapp Hesabınızı Web üzerinden kullanabilir veya izleyebilir ve sizin bundan haberiniz olmayabilir. Böyle bir durumu önlemek için ;

  • Önceklikle Whatsapp web Ayarlar kısmına giderek , hesabınız hangi cihazlarda kullanılıyor bunları öğrenin ve haberiniz olmauan bir cihaz varsa hemen çıkış yapın.
WhatsApp Profilime Kim Baktı Görme
WhatsApp Profilime Kim Baktı Görme
  • İkinci olarak Lockwatch ve Hiddeneye gibi uygulama şifreleyici programlar kullanın ve birisi sizin Whatsapp uygulamanıza erişmeye çalışıp yanlış şifre girdiğinde anında o kişinin fotoğrafını çeksin.
Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir