Whatsapp Son Görülme Tarihi Hilesi Adımları

WhatsApp, modern dünyanın en iyi yapılmış uygulamalarından biridir. Hayatımızı sonuna kadar ve çok iyi yönde değiştiren bir Uygulama, ancak mahremiyetimizi korumak için henüz bir şey yapmadığına dair bir şeyi unutmamamız gerekiyor. WhatsApp son görülme tarihi hilesi de bunlardan bir tanesidir. Sizlere bu makalede, son görülme saatinizi nasıl istediğiniz bir saatle değiştirebileceğinizi anlatacağız.

WhatsApp en son görülme benzersiz ve çok kullanışlı bir özelliktir ancak aynı zamanda bazen arkadaşlarınızdan veya ailenizden gizlemek istediğiniz gizliliğinizi de rahatsız eder. Şüphesiz biz insanlar her zaman fark edilmekten hoşlanmayabiliriz.

Orijinal WhatsApp’da bazı şeyleri yapamadığımızı biliyorsunuz ancak aynı zamanda WhatsApp’den daha iyi çalışan ve orijinal uygulamalardan daha hızlı bazı modded Uygulamalar vardır.

Modded versiyon hakkında konuşuyorsak, kesinlikle WhatsApp’ın en iyi modded versiyonu olarak adlandırılan GBWhatsApp’dan bahsetmek gerekir. Bu Uygulamayı kullanarak gizliliğinizi korumak için Whatsapp son görülme tarihini ve daha birçok özelliği değiştirebilirsiniz.

Bu yöntem aynı zamanda arkadaşlarınızı şakalamak için akıllıca kullanılabilir, onları farklı şekilde rahatsız edebilirsiniz. GBWhatsApp heyecan verici özellikler ve WhatsApp ile aynı basit kullanıcı arabirimi için övgüye değer.

İlgili makalemize göz atabilirsiniz: Whatsapp Çevrimiçi Olduğunu Gizleme İşlemi

GBWhatsApp Özellikleriyle Whatsapp Son Görülme Tarihi Hilesi

Bu Uygulama birçok özelliklerle birlikte gelir, ancak bu Uygulamanın temel özelliklerini listeledik;

 1. Orijinal WhatsApp ile karşılaştırıldığında çok sayıda özelliğe erişebileceğiniz, özelleştirilebilir bir WhatsApp sunar.
 2. Metinden kopyalamak istediğiniz parçayı seçebilme, bütün metni kopyalayıp kişinizdeki kişilere gönderebilirsiniz.
 3. GBWhatsApp ekranındaki sohbet ekranında durumu doğrudan izleyebilirsiniz. Her zaman içeriden tıklamanız gerekmez.
 4. Kişi profili resimlerini gizleyebilirsiniz.
 5. Dahili tema downloader. Güzel temaları çevrimiçi indirin ve uygulayın. İçerisinde onlarca özgür tema vardır.
 6. Kullanıcı Arayüzü sayesinde kolay kullanılabilirlik.

Whatsapp son görülme tarihi hilesi oluşturmaya başlayabilirsin artık. Aşağıda, WhatsApp’da sahte bir son görülme zamanı oluşturmak için eksiksiz öğreticiyi paylaştım.

İlginizi Çekebilir:
instagram Kalın Yazı Yazma Yöntemi

Whastapp Son Görülme Tarihi Hilesi Adımları

 1. Her şeyden önce WhatsApp mesajlarınızın yedeklemesini Ayarlar> Sohbetler> Sohbet  Yedeklemesi bölümünden alın.
 2. Daha sonra, GBWhatsApp’ın en son sürümünü indirin.
 1. Şimdi mevcut WhatsApp’ı Android akıllı telefonunuzdan kaldırın ve GBWhatsApp’ı kurun.
 2. Ardından cep telefonunuzun numarasını girin ve OTP ile doğrulayın.
Whatsapp Son Görülme Tarihi Hilesi Adımları
Whatsapp Son Görülme Tarihi Hilesi Adımları
 1. Süreç devam ederken mesajlarınızı geri yüklemenizi isteyecektir. Mesajlarınızı geri yükleyin, birkaç dakika sürebilir.
 2. Şimdi seçenekleri açın ve Gizlilik’i tıklayın.
Whatsapp Son Görülme Tarihi Hilesi Adımları
Whatsapp Son Görülme Tarihi Hilesi Adımları
 1. Sonra Online Durumunu Gizle olan ilk seçeneğe tıklayın(Hide your online status). Şimdi GBWhatsApp yeniden başlatılacaktır.
 2. Şimdi bitti. GBWhatsApp sahte zaman gösterecektir.

Örneğin – 1/29/2017 tarihinde 3: 11’de Çevrimiçi Durumunu Gizle’yi tıklarsanız, çevrimiçi olduğunuz halde bu zaman damgasını işaretleyecektir.

 1. Gerçek son görülme tarihinizi başkalarına göstermek için yine aynı işlemi uygulayın.

Bu yöntem, özellikle sınavlarınız veya haftalık testleriniz varken çok tehlikelidir. WhatsApp’da son görülen sahte zaman oluşturup ve ailenizi ve akrabalarınızı okuduğunuza inandırmayın , siz kaybedersiniz.

İnanıyorum ki, bu yöntem gençlere oldukça çekici gelmektedir ve yasadışı amaçlarla veya herhangi bir saçmalık için kullanılamaz.

GBWhatsApp Güvenilir Bir Uygulama Mıdır?

WhatsApp son görülme tarihi hilesi için kullanılacak uygulamada güven önem verilmesi gereken ve asla göz ardı edilmemesi gereken bir faktördür. Endişenizin dışında, GBWhatsapp ile ilgili güven unsurundan endişe ediyor olabilirsiniz. Herhangi bir Uygulama sadece özellikleri yüzünden tercih edilmemeli, siber suçlar çağında güven ve güvenlik çok önemlidir.

GBWhatsApp uzun süredir WhatsApp için en iyi alternatif olması sadece çarpıcı özelliklerden değil, bilgilerinizin güvenliği konusunda sorumlu ve güvenilir olmasından dolayı da büyük bir hayran kitlesi yarattı. Ayrıca yasaktır, bu yüzden kullanırken güvenlik konusunda ikinci düşünceniz olmamalıdır.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir