Uygulamalar

En iyi Arama Ses Değiştirici Uygulamalar

İyi ses değiştirici uygulamalar çok azdır diyebiliriz. Akıllı telefonun bu tür bir ses yaratması ve depolaması için mükemmel özellikleri var fakat bunu isteyen kullanıcı sayısı az olunca birçok geliştirici bu işle ilgilenmiyor maalesef. Bizler, seçmesi çok zor olan bu arama ses değiştirici programlarından en iyilerini seçmeye çalıştık. Yazının devamında detayları bulabilirsiniz.

[wp_ad_camp_1]

İLGİLİ MAKALE : En iyi Arama Ses Kaydedici Uygulamalar

En iyi Arama Ses Değiştirici Uygulamalar Android

1) Voice Changer by Androbaby  Arama Ses Değiştirici Uygulaması

Arama Ses Değiştirici Uygulaması
Arama Ses Değiştirici Uygulaması

Androbaby’in Voice Changer adlı eski ses değiştirici uygulamalarından biridir, ancak yine de çok iyi. Fmod ses motorunu kullanır ve uygulama genel olarak oldukça iyi çalışır. Chipmunk, Helyum ve diğerleri gibi popüler olanlar da dahil olmak üzere genel olarak iki düzine efektin yalnızca kısa süreleri vardır. Kesinlikle kontrol etmeye değer.

Ücretsiz İndirmek için Tıkla !

2) Voice Changer by e3games  Arama Ses Değiştirici Uygulaması

Arama Ses Değiştirici Uygulaması
Arama Ses Değiştirici Uygulaması

E3games tarafından geliştirilen Voice Changer, fmod ses motorunu kullanan birçok ses değiştirici uygulamalardan bir diğeri. Bu nedenle, diğer fmod ses değiştiricilerinde bulacağınız gibi bir çok etkiyi göreceksiniz. Aslında, bu ve Androbaby tarafından yapılan uygulama arasında pek bir fark yoktur. Bunu gerçekten denemek için tek sebep Androbaby uygulaması sizin telefonda çalışılmadığı veya gerçekten sarı rengini beğenmeyip istemediğinizdendir:)

Ücretsiz İndirmek için Tıkla !

3) Voice Changer for Kids

Voice Changer for Kids uygulaması
Voice Changer for Kids uygulaması

Voice Changer for Kids uygulaması çocuklar için olduğu söyleniyor, ancak gerçekten herkes bunu kullanabilir. Bu, diğer uygulamalarda bulabileceğiniz en popüler ses efektlerini içeren neredeyse üç düzine ses efekti içeriyor. Uygulamanın kullanımı kolaydır ve kontrollerin çoğu, yormayan büyük düğmeler olarak gösterilir. Ayrıca, Malzeme Tasarımını kullanan yalnızca birkaç ses değiştirici uygulamalardan biri. Aynı şeyi yapan benzer bir uygulama da var ve bunu burada bulabilirsiniz. Kontrol etmeye değer!

İlginizi Çekebilir:
Whatsapp Grubu Nasıl Kapatılır , Grubu Silme, Kapatma

4) Best Voice Changer

En İyi Ses Değiştirici isminden dolayı en iyi olmayabilir, ancak halen en iyi ses değiştirici uygulamalarından biridir. Çeşitli ses filtreleri ile birlikte gelir ve daha popüler olan tüm seçenekleri içerir. Çoğu kişiden farklı olarak, bu, size önceden kaydedilmiş sese ses filtresi uygulamanızı veya tercih ederseniz yeni ses kaydı yapabilmenizi sağlar. Arayüz, kuşkusuz bugünlerde birçok uygulamayla karşılaştırıldığında antika, ancak etkili ve işleri halledebiliyor. Tamamıyla ücretsizdir.

Ücretsiz İndirmek için Tıkla !

5) RoboVox Voice Changer Pro

[Fiyat: $ 1.99]

RoboVox Voice Changer Pro, satın almaya değecek tek ücretli ses değiştirici uygulamalardan biridir. Chipmunk, Helyum, Darth Vader ve diğerleri gibi popüler olan birçok ses dahil olmak üzere sesinizi çeşitli şekillerde değiştirebilen 32 efekt içerir.

Satın Almak ve İndirmek için Tıkla !

Sonuç:

Android için en iyi arama ses değiştirici uygulamalarından birini kaçırdıysak, yorumlarda bunları bize bildirirseniz seviniriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu