instagram kalın yazı yazma

Muhtemelen son zamanlarda Instagram ve Facebook’ta insanların standart metni kalın ve italik yazı tipleriyle değiştirdiği yayınlar görüyorsunuz. Belki de kafanızı karıştırıyorsunuz ve “bu insanlar bunu nasıl yapıyor?” Diye merak ediyorsunuz. Bugün size tam olarak metninizin yazı tipini değiştirerek sosyal medya akışlarında gezinen birinin dikkatini nasıl çekeceğinizi anlatacağım. Çok kolay ve çok seveceksiniz. instagram kalın yazı yazma ve diğer yazı tiplerinin nasıl kullanılacağını öğrenmek için yazının devamını okuyun.

[wp_ad_camp_1]

Neden yazı tipi başlığımızı değiştirmek istemeliyiz?

Okunması daha kolay görünen bir resim yazısı göze daha çekici geliyor. Metin görsel olarak daha küçük ve altyazı çok önemli oluyor okuyan kişi sayısı açısından. Bunun sizin için anlamı, daha fazla yorum, daha gerçek katılım, Instagram’da aradığınız tüm iyi şeylerden daha fazlası.

instagram Kalın Yazı Yazma, instagramda Kalın Yazma

İnstagram yazı yazma sayfası da normal bir html editör olduğundan dolayı kalın yazı yazmak için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Sadece kalın yazı yazma seçeneği yoktur. Sizin yapmanız gereken ise bir tane bold text generator yani kalın yazıya çeviren bir web sitesi aracılığı ile mevcut yazınızı kalın veya italic çevirip ardından kopyala yapıştır işlemi yapmaktır.

  1. https://lingojam.com/BoldLetters
  2. https://fsymbols.com/generators/blackboard-bold-double-struck/
  • Yukarıdaki kalın yazı yazma web sitelerinden birine tıkla.
  • Ardından yazınızı burada yazın
  • Daha sonra yazınızı kopyalayın ve ardından instagram whatsapp ya da facebook paylaşım yapmak istediğiniz sosyal medya gönderisine yapıştırın. 
  • Dilerseniz bu sitelerde bulunan tüm stil ve yazı tiplerinden faydalanabilirsiniz.

Özetle kalın yazı yazmak için bir ayar değiştirmenize gerek olmadan sadece başka sitelerde hazırladığınız mevcut kalın yazıyı kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir.

instagram Yorum Kopyalama Nasıl Olur Öğren!

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir