Kişisel Gelişim

Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test Etme Yöntemleri

Başlıklar

Mesele şu ki, aşk zor bir şey. Bir adam seni sevdiğini söyler, ama gerçekte öyle olmayabilir ve bir erkek seni çok sevebilir, ancak söylemeye hazır olmaz. Aşk çok güzel olabilir, öte yandan korkutucu da olabilir ve birçoğumuz, incinmekten kaçınmak için emin olana kadar yalnız kalmayı seçeriz. Bununla ilgili sorun, bir erkeğin sizi sevip sevmediğini anlamaya çalışırken yakalanırsanız, artık ilişkide bulunmanız çok zor olur. Bu yazımızda, bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın test etmeye çalışacağız.

[wp_ad_camp_1]

Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test Etme

# 1. Yöntem: Vücut Dilini Kontrol Edin

Beden dilini dikkatlice izleyerek birinin sizin hakkınızda neler düşündüğünü ve hissettiğini rahatça anlayabilirsiniz

Yani bu sizin için ne anlama geliyor? Birkaç önemli işareti izleyerek ilgilenip ilgilenmediğini kolaylıkla anlayabilirsiniz! Tek yapmanız gereken ne aradığınızı bilmektir.

Vücut Dilini Kontrol Edin
Vücut Dilini Kontrol Edin

En çok görülen işaretlerden biri, sana fazla bakmasıdır. Demek istediğim, çok gibi. Ona baktığında kaşlarını kaldırdığını fark ederseniz (genellikle bir saniyenin yalnızca bir kısmı geçer) o zaman ilgilendiğine dair BÜYÜK bir işarettir.

Yüzünüze çok fazla bakıyorsa ya da göz teması kurarsa, bu bir işarettir. Ayrıca, eğer size doğru eğilirse ya da kendinizi yakınınıza konumlandırırsanız, bu önemli bir işarettir.

Bilinçaltı olarak ilgilendiğini bilmek ister misiniz? Ellerini, ayaklarını ve bacaklarını izle. Sana doğrultulmuş veya eğimli ise, gerçekten ilgilendikleri hakkında çok şey ifade eder.

Seni ilk gördüğünde kendini beğeniyor mu? Kravatını düzeltiyor mu, gömleğini düzeltiyor mu, saçlarını düzleştiriyor mu? Kısaca, yakınlarındayken görünüşünü düşünüyor olduğuna dair işaretler var mı çünkü onu çekici bulmanızı istiyor.

Onun oturma pozisyonlarını da izle. Açık bacaklarla veya elleri kalçalarına koyan erkekler etkilemeye çalışıyor demektir, yani genellikle konuştukları kadınla ilgileniyorlar.

# 2. Yöntem: Göz Teması, Göz Teması, En Önemlisi

Göz teması, bir erkek hakkında fark edilmesi gereken en önemli şeylerden biridir. Birçok erkek gözlerini dikmediğini düşündüğünde gizlice ona bakmaya çalışır – bu yüzden onu size bakarken yakalarsan, bu iyi bir işarettir! Daha emin ve kendine güvenen çocuklar aslında göz teması kurarlar fakat her zaman işe yarar.

Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test Etme
Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test Etme

Sizin çekici olup olmadığınızı “test” etmek isterseniz şunu deneyin: Yaklaşık 3-4 saniye suratına bakın ve daha sonra uzaklaşın. Bir saniye sonra, ona bir göz atın – sizinle göz teması kuruyorsa kesinlikle ilgileniyor. Ağzına bakarsa, gerçekten ilgileniyor. Ancak, göz temasını koparsa ve dışarıya bakarsa muhtemelen size karşı ilgisi yoktur.

Ancak dikkatli olun – utangaç bir adamın ilgisiz bir adamla göz teması kurma konusundaki isteksizliğini karıştırmayın.

Diyelim ki sizin etrafınızda ve diğer bazı insanlarla şaka yapıyor. Herkes güler olsa bile gözleri gülüp kesecek kadar titriyor. bu sizi etkilemek istiyor demektir!

# 3. Yöntem: Sizinle Konuşurken Dikkatle Dinleyin, Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test

Çoğu erkek, bir kızdan hoşlandıklarında ne yapar? Kendisinden bahseder.

Aslında oldukça basit – kendileri hakkında konuşuyorlar. Birçok kişi ilgilendikleri bir kadına kendilerini kanıtlamaları gerektiğini düşünüyor, bu yüzden konuşmalar sırasında kendileri hakkında övünmeye başlıyorlar.

İlginizi Çekebilir:
Hızlı Okumada Rekor Kıran Çocuk

Size ne kadar çok ilgi duyduğunu görmek için iyi bir yol, konuşma sırasında vücut dilini izlemektir. Yumuşak bir şeyler söylemeyi deneyin. Seni duymak için yaslandı mı? Harika! Eğilerek girdikten sonra sana daha yakında mı kalacak, yoksa senden uzaklaşıyor mu?

Konuşma sırasında kendini nasıl konumlandırdığı konusunda göz kulak olmanız, sizinle birlikte olmanın ne kadar ilginizi çektiğini ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

# 4. Yöntem: Onunla Bir Temas Yaşadığınızda Nasıl Hissettiğine Bakın

[wp_ad_camp_1]

Başkasına dokunmak, sizinle birlikte olmak istediği, ilgisini ve ne kadar samimi olduğunu belirlemenin ve kendisini nasıl hissettiğini anlamanın harika bir yoludur. Size dokunarak ve sizinle temas kurmaya nasıl tepki verdiğini izlemek önemlidir.

Ona dokunduğunda ne olduğunu izle. Eğer elini boynuna hafifçe vurursan ya da kolunu elinle yavaşça tutarsan – uzaklaşır mı? Elini tutarsan, elini seninkinden çıkarır mı? Yoksa seninle daha fazla bedensel temasta kalmaya mı hareket ediyor?

Hatırlanması gereken bir şey var eğer tipik olarak utangaç bir kişiyse, ona dokunduğunuzda biraz atlayabilir. Bu onun sizi sevmediği anlamına gelmiyor gerçeği görmek için onu izlemeye devam et.

# 5.Yöntem: Size Farklı Davranıyor Mu?

Bir erkek sizinle ilgileniyorsa, özellikle sizin grubunuza karşı farklı davranıyor olabilir. Size karşı “koruyucu” davranmaya başlarsa, herhangi bir oturma düzenlemesinde kendisini daha yakınlaştırmak ya da kolunu sandalyenin arkasına koymak gibi, onun ilgilendiği bir işarettir.

Bazı adamların aldığı ilginç bir taktik aslında sizinle ilgilenirken DİĞER kızlarla flört etmeye başlamaktır. Bir erkek, ona başka kadınlarla flört eden tepkisini görmek istediğinde bunu yapacak , böylece SİZ’i beğenip beğenmediğini anlayamaya çalışabilir.

Bu taktiği yakalamak oldukça kolaydır. Başka bir kızla flört ederken onu izle. Yanıtınızı kontrol etmek için mimik’leri sızdırmaya çalışıyorsa, sizi tepkiselleştirmek için yapıyor olduğundan makul ölçüde emin olabilirsiniz.

Tuvalete gitmek ya da dışarıdan bir şeyler almak için ayrılmayı deneyin, sonra onu izlemek için gizli bir gözlem noktası bulup bulamayacağınıza bakın.

# 6. Yöntem: İlgilendiğiniz Şeylerle İlgileniyor mu?Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test

İçinde bulunduğunuz bir grup ya da hoşunuza giden bir TV şovu gibi şeylerle ilgilenmeye başlamasına göz atın. Yakın gelecekte size güzel gidilecek yerlerden bahsediyorsa, size hoşunuza giden bir şey vermeye çalışıyor! Seninle ilgileniyor!

Dikkatini çektiğiniz şeylerin en sevdiği şey haline gelmesi durumunda özellikle dikkat edin. Beğendiğiniz bir TV şovu izlemesini söylediğinizi varsayalım, çünkü onu seviyorsunuz. En sevdiği şey haline gelirse, şanslısınız.

# 7. Yöntem: Siz Etrafındayken Sinirli Davranıyor Mu?

Erkekler ilgilenmediği kadınların etrafında gergin değildir (çoğu zaman), bu yüzden etrafınızda sinirlenirse bu iyi bir şeydir. Bu, muhtemelen kendisine de ilgi duyması için iyi bir izlenim bırakmaktan endişelenmiş demektir.

İLGİLİ MAKALE: Size Değer verdiğini anlamak için Değer Vermekle İlgili Sözler yazımıza bakabilirsiniz.

Sonuç:

Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test Etme konusunda, yukarıdaki bilgilerden sonra gayet bilgili olduğunuzu düşünüyoruz. Eğer ingilizce olarak, hoşlanma testi çözerim dersen linke tıklayarak, ilgili testi çözebilirsin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu