Kilit Ekranı Uygulamaları

Android kilit ekranı, yıllar içinde birçok kez gelişti. Çeşitli kaydırma kilitleri ve açma yöntemleri var. Ortaya çıktıkça Play Store’da daha da fazlasını yapabilecek çok sayıda kilit ekranı uygulaması var. Eskiden olduğu kadar popüler değiller. Bununla birlikte, birçok kişi halen yeni bir kilit ekranının cazibesinin tadını çıkarmaktalar. En güzel ekran kilitleri ve kilit ekranı uygulamalarını sizler için toparladık ve aşağıda detaylı açıklamaları ile bahsetmeye çalıştık.

Bu günlerde, yeni bir uygulama ön plana çıkıyor CM Locker isminde fakat basitçe ve kilit ekranınızı değiştirmeye odaklanan uygulamaları size tanıtmanın daha önemli olduğunu düşündük. CM Locker bir telefon güçlendirici, pil tasarrufu, vb. olduğu söyleniyor.

En Güzel Ekran Kilit Uygulamaları

En Güzel Ekran Kilitleri
En Güzel Ekran Kilitleri

Kilit ekranınız için kullanabileceğiniz en güzel ekran kilitlerini aşağıda sizler için derledik. Ekran kilitleri arasında kendi telefonunuza uygun olanı indirebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Next Lock Screen

Ekran kilitlerine Next Lock Screen uygulamasıyla başlayalım. Microsoft’un Android uygulamaları arasında yer alır ve bir kilit ekranı değiştirme uygulaması arıyorsanız çok çekici bir uygulamadır. Bu uygulama oldukça minimalist bir tasarıma sahipken, pek çok özelliği de var. App, müzik ve hava durumunuz için gümrük widget’ları / denetimleri sunar; ‘Bing Wallpaper’ seçeneği sayesinde, bu uygulamayı her gün duvar kağıtlarınızı yenilemek üzere ayarlayabilir ve bu duvar kağıtlarını seçmesine izin verebilirsiniz.

Echo Notification Kilit Ekranı

Echo da basit bir kilit ekranı uygulamasıdır. Echo, diğer bazı kilit ekran uygulamalarının aksine, bildirimlerinizin tümünü otomatik olarak gruplarken size belirli bir bildirimin tam içeriğini gösterecektir. Örneğin, e-postalar ‘İş’ grubunda sona ererken, Instagram bildirimlerini ‘Sosyal’ grubuna atar. Bu uygulama aynı zamanda bir müzik kontrol widget’ı içerir ve sizinde takıntı yapabileceğiniz pek çok kişiselleştirme seçeneği vardır.

ZUI Locker-Elegant Kilit Ekranı

Ekran kilitlerinden ZUI Locker, bu listede en çok özelleştirilebilir uygulamalardan biridir. Bu uygulama, kilit ekranınızın üstünde farklı stiller ve temalar uygulamanızı sağlar, böylece temel olarak beğeninize göre ayar yapabilirsiniz. Ayrıca, kilit ekranınızda otomatik olarak günlük olarak yeni duvar kağıtları ayarlayabilirken, bu sunumun bir parçası olarak bir müzik çalma widget’ı da elde edebilirsiniz. ZUI Locker bu listede en çok oy alan uygulamalardandır ve kesinlikle kontrol etmeye değer.

İlginizi Çekebilir:
Whatsapp Grubu Nasıl Kapatılır?

Picturesque Kilit Ekranı

Ekran kilitleri arasında Picturesque uygulaması, Microsoft’un Android için kilit ekran uygulamalarından bir diğeri ve oldukça çekici bir uygulamadır. Bu uygulama aynı zamanda duvar kağıdınızı her gün otomatik olarak değiştirebilir; buna karşın, en üstte evrensel bir arama, sağda bir hava widgeti bulunur. Üstünden hızlıca geçerseniz, en çok kullanılan uygulamalarınıza erişirsiniz; Sağa sola kaydırdığınızda kamera gelir. Aslında bu tür jestler ve ek seçenekler mevcuttur.

Start Ekran Kilitleri

Start, bu listedeki diğer her uygulamadan farklı bir kilit ekranı uygulamasıdır. Ekranın alt kısmındaki kilidini aç simgesinden çeşitli yönlerde hızlıca kaydırarak çeşitli uygulamalara erişebilirsiniz. Ekranın sol tarafından hızlıca kaydırılırsa, dikey olarak listelenen, orada olacak bir dizi farklı uygulamaya erişebilirsiniz. Bütün bunların yanında, Start’ın da kontrol etmeniz için bazı özelleştirme seçenekleri var.

Hi Locker – Kilit Ekranı

Hi Locker uygulaması, Klasik, Lolipop ve iOS’dan seçim yapabileceğiniz üç farklı kilit açma stili sunar. Dahası, pek çok özelleştirme seçeneği yerleşik olarak bulunuyor, bu nedenle bu uygulamayı beğeninize göre ayarlayabilirsiniz. Tabii ki burada da bildirim görüntülenir ve bunları doğrudan ana ekrandan görüntüleyebilir veya silebilirsiniz. Tüm Hi Locker stilleri oldukça hoş görünüyor ve hepsi burada kişisel tercihinize geliyor.

AcDisplay – Ekran Kilidi

AcDisplay, bu listedeki diğer uygulamalardan önemli ölçüde farklıdır. Bu uygulamanın çok basit bir kullanıcı arayüzü var; burada zaman widget’ı ve altındaki yeni bildirimleriniz görünür. Alt icon, tuşuna basıp basılı olana kadar yalnızca bir simge gösterilir ve mesajın kendisini görebilirsiniz. Belirli bir bildirimi okumak isterseniz, okuduktan sonra yukarı doğru hızlıca kaydırabilir veya kapatmak için hızlıca itebilirsiniz. Bu biraz tuhaf görünebilir, ancak uygulama aslında oldukça kullanışlıdır.

AYRICA OKUYUN :Sadece desen ekranlı kilit uygulamalarını görmek için Tıklayın!

Umarız yukarıdaki özenle seçtiğimiz kilit ekranı uygulamalarından birisi hoşunuza gitmiştir ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamıştır.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir