En iyi Arama Ses Değiştirme Programları, Android ve iOS

Arkadaşlarınıza ve ailenize arama şakası yapmak istiyor ama sesinizi gizlemede iyi değilseniz, o zaman bir arama ses değiştirme uygulamasına ihtiyacınız olacaktır. Bu yazımızda arama yaparken sesimizi değiştiren en iyi uygulamaları inceleyeceğiz. Ne yazık ki, beklendiği gibi çalışan, ses değiştiren uygulamalar bulmak çok zor. Android de, iOS’dan daha fazla uygulama var, ancak Google Play Store’daki pek çok kişi reklamlarla dolu veya söz verdiklerini yapmıyor.

Hem Apple hem de Google için uygulama mağazalarında elemeler yaparak en iyi ses değiştiren programları bulduk ve sizlerle de paylaşıyoruz.

En iyi Arama Ses Değiştirme Programları

Arama ses değiştirme programları arasından dilediğinizi seçebilir ve kullanabilirsiniz. Telefon araması yapacağınız zaman ses değiştirme programları kullanarak sevdiklerinize şaka yapabilirsiniz. Android ve iOS cihazlarda indirebileceğiniz farklı uygulamalardan yazımızda bahsettik. Arama ses değiştirme programları listesiyle yazımıza devam edelim. Google Play Store veya App Store mağazalarına giderek çeşitli uygulamalar indirebilirsiniz.

Call Voice Changer

Call Voice Changer arama ses değiştirme uygulamalarından biridir. Bu uygulama, bir görüşme sırasında ses tonunu değiştirmenize olanak tanır ve çok sayıda ses efekti sunar. Bir satın alma işlemini yapmadan önce, onu dinlemenize ve başkalarının duyacaklarını öğrenmenize olanak tanıyan demo modunda kullanabilirsiniz. Bunun üzerine, iki dakika daha bedava oluyorsunuz, böylece daha fazla dakika ayırmayı taahhüt etmeden önce biri ile deneyebilirsiniz. Fiyatlandırma ücretsiz seçenekten sonra 1 dakika 3 dakika, 40 dakika sonra 170 dakika şeklinde gidiyor. Bu uygulama hem iOS hem de Android için kullanılabilir.

Funny Call

Arama ses değiştirme uygulamalarından Funny Call, Android’de Minion Prank çağrısı olarak da bilinir. Aynı uygulamanın her platformda farklı isimleri olması garip, ancak aynı geliştirici tarafından aynı uygulamanın ismidir. Arayüz, Call Voice Changer’dan biraz daha kafa karıştırıcıdır, ancak bir kere anlaşıldığı zaman, kullanımı kolaydır.

İlginizi Çekebilir:
WhatsApp Bildirim Kapatma Ayarları Nasıl Düzenlenir?

Uygulama demo çağrısı yapmanıza izin vermez, ancak ses efektlerini test etmek için sesinizi kaydetmenize izin verir. Özelliklerin yarısı ile birlikte ücretsiz olarak gelir, ancak geri kalanı için ödeme yapmanız gerekecek. Maalesef, uygulamanın en müdahaleci türdeki reklamları var, bunlar tüm ekranı kaplıyor ve bunları kapatabilmeniz için bir oyun oynamaya zorluyor. Çok sık gelmiyorlar, bu yüzden çok da kötü değil. Ücretsiz olarak 30 saniye kullanabilirsiniz.

Voice Changer Calling

Android telefonunuz varsa, FunCall, çağrı sırasında sesinizi değiştirmeye değer olabilir. Call Voice Changer gibi, FunCall sözlerini yerine getirir ve kullanımı kolay bir ara yüze sahiptir. Bu uygulamanın ayrıca, diğer kişi için neye benzeyeceğini duyabilmeniz için bir deneme çağrı özelliği vardır.

Funny Call uygulamasının sahip olduğu efektlerin sayısıyla aynı değildir ancak hala beş sesli efektli temelleri kapsar: helyum, kadın, erkek, korkunç ve karakter gibi değişik sesler bulunur. Ayrıca çağrı sırasında silah sesleri, köpek havlaması, kurt adam gibi ses efektleri ekleyebilirsiniz. Aramalar, hücresel şebekeniz ile değil Wi-Fi kullanılarak yapılabilir.

Call Voice Changer Allogag

Call Voice Changer Allogag ilginç bir uygulamadır. Arama yapmak ve sesinizi değiştirmek için çalışır; kullanımı çok kolaydır. Ara yüzü çok basittir ve üç sekmeden oluşur: ses Değiştirici, arka Plan ve efektler. Bu uygulama bir demo çağrısı yapmanıza izin vermez, ancak ses değiştirici ve efektleri test etmek için sesinizi kaydedebilirsiniz. Kötü tarafı, yalnızca sesiniz için üç ayarı vardır: düşük, normal ve daha yüksek.

Arama yaparken ses değiştirmek istiyorsanız, görüldüğü üzere yoğun reklamlarla uğraşmayı ya da ücret ödemeyi göze almalısınız. Her türlü düşüncenizi yorumlarda bizlere iletebilirsiniz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir