Resim Saklama Programı

Çoğumuzun Android akıllı telefonlarımızda özel tutmayı tercih ettiğimiz birkaç fotoğraf veya video var. İster biraz özel, potansiyel olarak suçlu veya tamamen utanç verici olsunlar, her zaman için meraklı gözlerden gizlemek iyi bir fikirdir. İyi bir video ve resim saklama programı sayesinde bu önemli verileri saklayabilme şansınızın olması iyi bir haberdir. Sahte arşivler, şifre veya PIN koruması ve hatta şifreleme araçları olan gizli seçenekler var. Bunlar sayesinde meraklı gözlerin dikkatini başka yerlere çekmiş olacaksınız. (Daha fazla Detay için Okuyabilirsiniz.)

[wp_ad_camp_1]

Bu nedenle, bir dahaki sefer telefonunuzu masanın üzerinde bıraktığınızda ve kız arkadaşınız / eşiniz / ebeveyn / arkadaşınız bir gözlem yapmaya karar verirse, bir şey bulamayacağından emin olabilirsiniz. Android telefonunuzdaki fotoğrafların ve videoların en iyi hangi uygulamalarla ve nasıl gizleneceğini inceleyerek seçeneklerinize daha yakından bir göz atalım.

Hide Pictures & Videos – Vaulty (Ücretsiz) Resim Saklama Programı

Resim Saklama Programı
Resim Saklama Programı

 

Android’de fotoğrafları gizlemek istiyorsanız karşılaştığınız ilk uygulamalardan biridir. Uygulamayı başlatabilir ve ardından güvenli kasanıza eklemek için resim ve video seçebilir veya fotoğraf veya videoda kendiniz paylaşmayı seçebilir ve listeden Kasa’yı seçebilirsiniz. Her iki durumda da sonuç, fotoğraflarınızın ve videolarınızın, şifre korumalı veya PIN korumalı olabilecek özel bir galeride gizlenmiş olmasıdır. Bu, dosya yöneticilerinden erişilemediği anlamına gelir. Ayrıca, uygulamanın içinden fotoğrafları görüntüleyebilir, arar, büyütebilir, paylaşabilir, filtreleyebilir ve yeniden adlandırabilir ve videoları filtrelemek ve birden fazla dosya seçmek kolaydır.

Kuşkusuz Vaulty uygulamasının varlığı, telefonunuzu arayan cılız bir kişi ona ulaşamasa bile saklanacak bir şeyiniz olduğu gerçeğini aklınızdan çıkarmaz. Fazla bir gizli seviyeyi isterseniz, Vaulty Pro için 4,99 ABD doları bağışlamayı düşünebilirsiniz. Tam olarak aynı şeyi yapar, ancak profesyoneller için ayrıca koruma yöntemleri sağlar.

Uygulamayı İndirmek için Tıklayın !

Hide it Pro (Ücretsiz) Resim Saklama Programı

2 1kısa 3

Hide it Pro ile sahte ama tamamen işlevsel bir ses yöneticisi uygulamasıyla gizli istasyonunuzu tamamen güvende tutabilirsiniz. Bu Android uygulaması, fotoğrafları, videoları, uygulamaları, mesajları ve hatta aramaları gizlemenizi sağlar. Rekabetin bir adım ötesine geçerek, saklanacak bir şeyleri olan herkes için mükemmel bir hizmet sunmaktadır. Ses yöneticisi uygulamasına erişirseniz, cihazınızın ses seviyesini ayarlamanıza izin vererek işe yarayacaktır. Gizli içeriğinize erişmek için başlığa uzun süre basın ve PIN’inizi ve şifrenizi girin.

Tüm fotoğraflarınız ve videolarınız aranabilir, sıralanabilir, görüntülenebilir, büyütülebilir, paylaşılabilir ve slayt gösterileri çalıştırabilirsiniz. İçeriği gizlemek ve göstermek kolaydır ve toplu halde yapabilirsiniz. Ayrıca gerçekten hassas herhangi bir şey için askeri standart 256-bit AES şifreleme özelliğine sahip dahili bir şifreleme aracı bulunur. Hide It Pro, dosyalarınızı gizli tutar böylece dosya yöneticileri bile onları açığa çıkarmaz. Uygulamaları gizlemenize, kişisel gözatmaya katılmanıza ve özel mesajlaşma ve çağrılara izin vermenize izin veren çeşitli isteğe bağlı eklentiler bulunur.

İlginizi Çekebilir:
Instagram Gönderi Sözleri | Fotoğraf Sözleri

Hide pictures – KeepSafe Vault  (Ücretsiz) Resim Saklama Programı

Resim Saklama Programı
Resim Saklama Programı

Fotoğrafları ve video dosyalarını PIN korumalı bir galeride gizlemenizi sağlayan başka bir seçenek. Uygulamada döndürme, yakınlaştırma ve slayt gösterisi ile fotoğrafları görebilirsiniz. Gizlemek kolaydır, gizlemek istediğiniz dosyada paylaşımı seçin ve KeepSafe uygulamasını seçin. Şifreleme yoktur, bu yüzden piyasadaki en güvenli seçenek değildir, ancak birkaç harika özelliği vardır.

Öncelikle sahte bir PIN kodu girebilirsiniz; bu sizi sahte görmeyi isteyen herkesi kandırmak için sizi kukla fotoğraflarla veya videolarla doldurabileceğiniz başka bir galeriye götürecek bir sahte PIN kodu girebilirsiniz. İkinci olarak, sınırlı bir süre için fotoğraf göndermenize izin veren Güvenli Gönder olarak adlandırılan bir özellik var. Kendini imha eden fotoğraf sisteminin ne kadar güvende olduğunu söylemek zor olsa da, bununla temkinli olmak en iyisidir.

Uygulamayı İndirmek İçin Tıklayın !

Vault-Hide SMS, Pics & Videos (Ücretsiz) Resim Saklama Programı

Resim Saklama Programı
Resim Saklama Programı

Bu, daha geniş bir gizlilik seçenekleri yelpazesi arayan insanlar için ciddi bir seçenektir. Bu uygulamayla, telefonunuzdaki şifreli, parola korumalı bir kasada fotoğrafları ve videoları gizleyebilirsiniz. Kartvizitleri, kısa mesajları ve arama geçmişini de gizleyebilirsiniz. Bir kişi eklerseniz o kişiden gelen çağrılar ve kısa mesajlar artık SMS klasörünüzde veya çağrı kayıtlarınızda görünmez.

Aylık 2,99 ABD doları tutarındaki premium sürümüne geçerseniz çevrimiçi parola yedeklemeyi, yanlış parolayı giren herkesi fotoğraflayacak bir mola monitörü ve bir parola girmediğiniz sürece uygulamayı tamamen gizleyen bir gizli modu alabilirsiniz. Telefon arama cihazında. Açıkçası, çoğu insanın ihtiyaç duyduğu şeyin biraz ötesinde, ancak gizlilik ciddiye alırsanız, o zaman dikkate değer.

Uygulamayı İndirmek İçin Tıklayın !

Dikkatli olun!

Bu Android uygulamaları, gündelik gözlemcilere fotoğraf ve video gizlemek için tasarlandı. Gerçekten kararlı olan ve ne yaptıklarını bilen herkes muhtemelen dosyalarınıza erişebilir, bu yüzden en iyi politika telefonunuzun yanlış ellere düşmesine izin vermemek ve kilit ekranınızda güvenliği ayarlamak değildir.

Ayrıca, diğer uygulamalarda olduğu gibi, bir güncelleme hatalara neden olabilir veya telefonunuzda hoş olmayan şeyler ortaya çıkabilir. Bu fotoğraflar veya videolardan hiçbirini kaybetmediğinizden tamamen emin olmanın tek yolu onları yedeklemektir (yine de genel bir kural olmalı). Bu uygulamalardan herhangi birini denemeden önce dosyalarınızı yedekleyin; bunları bilgisayarınızdaki bir parola korumalı klasörde saklamak kolaydır.

Android’de klasörleri gizleme

Çoğu uygulamanın klasörlerini gizlemek, yalnızca klasör adının bir nokta önekiyle gizlenmesi mümkündür. Bu, klasörlerin Galerinizde dizine eklenmesini engelleyebilir. Herhangi bir Android dosya yöneticisini kullanarak dizinleri yeniden adlandırabilirsiniz.

En iyi tavsiyem, çoğu özelliği kapsadığı ve kullanımı kolay olduğu için, Hide It Pro olacaktır. Tavsiye etmek istediğiniz herhangi bir Android gizlilik uygulamalarınız varsa veya sunacak ipuçlarınız varsa, o zaman bir yorum yayınlayın ve paylaşın.

 

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir