Twitter Takip Etmeyenler

Twitter, günlük düşünce ve fikirlerinizi dünyanın geri kalanına paylaşmanız için mükemmel bir yoldur. Sahip olduğunuz takipçilerin sayısı arttıkça, birilerinin bunları takdir etmesi olasılığı da artar. Bu nedenden dolayı, takipçilerin sayısının düştüğünü görmeniz çıldırmanıza sebep olabilir. Twitter takip etmeyenler yani sizleri takibi bırakanları bulmanın çeşitli yolları vardır ve daha da iyi olan şey, hepsinin ücretsiz olmasıdır.

[wp_ad_camp_1]

Twitter Takip Etmeyenler ,Takibi Bırakanlar Bulma İşlemi

Sizlere aşağıda Twitter’da sizleri geri takip etmeyen kişileri kolaylıkla bulabileceğiniz muhteşem uygulama ve programlar tanıtacağız.

UnFollowers Programı ile Twitter Takip Etmeyenler Bulma

UnFollowers, yalnızca sizi Twitter’dan takibi bırakanları değil, Instagram’da da takibi bırakanları görmenizi sağlar. Twitter hesabınızla oturum açtıktan sonra, sol taraftaki sütunda sizi kimlerin takibi bıraktığını görebilirsiniz.

Twitter Takip Etmeyenler
Twitter Takip Etmeyenler

Resimde gösterildiği üzere; sizi kimin geri takip etmediğini, kimin sizi son olarak takipten vazgeçtikleri, yakınlarda kimin peşine düştüğünü vb. Bilgileri görebilirsiniz.

Twitter için Crowdfire

Android ve iOS için geçerli olan Twitter Crowdfire uygulaması sizin takip ettikten sonra sizi takip edenlerin veya sizi geri takip etmeyenlerin kim olduğunu görmenizi sağlar. Ayrıca onları topluca takip etmek isterseniz, yeni takipçiler gibi diğer önemli işlevleri de burada bulabilirsiniz.

Twitter Takip Etmeyenler
Twitter Takip Etmeyenler

Crowdfire, sizi takip ettirmek için yeni takipçileriniz ve takibi bırakanlarınız hakkında yirmi dört saatte bir bildirim gönderecektir. Uygulama, takip etmeyen kişileri de bulabilir ve bunları otomatik olarak izlemeyi durdurabilir; ancak, sizi takip eden kişilere DM’den otomatik DM göndermek için(e ticaretle ilgilenenler) bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Who Unfollowed Me Web Aracı ile Twitter Takip Etmeyenler Bulma

Who Unfollwed Me başka kolay kullanımlı bir uygulamadır. “See Unfollowers” düğmesine tıkladığınızda sizi takibi bırakan kişileri bulmak çok kolay. Bundan sonra, kimlerden ayrılmak istediğinize sadece karar verin ve izlemeyi kaldır düğmesini tıklayın.

İlginizi Çekebilir:
Instagram Takipçi Çıkarma ve Engelleme İşlemi

3 17

Geçmiş zamanlarda sizleri kimlerin takibi bıraktıklarını görmek istiyorsanız, “See Unfollower History” seçeneğini tıklayın ve bilgilere ulaşın. Birden fazla Twitter hesabına sahipseniz, onu eklediğinizden emin olun, böylece sizi orada ne şekilde unfollow ettiklerini kolayca görebilirsiniz. Twitter’a ne zaman katıldığınızı bilmek istiyorsanız, uygulama sizi ekranın altına doğru gösterir. Twitter’ı altı yıl kullandığıma inanamıyorum; Zaman uçuyor.

Friend or Follow Uygulaması ile Twitter Takip Etmeyenler Bulma

Friend or Follow , daha önce bahsedilen araçlara benzer özellikler sunar, ancak aynı derecede cazip bir tasarım sağlamaz (en azından benim düşünceme göre). Bu uygulama sayesinde hayranlarınızı, arkadaşlarınızı, takipçilerinizi ve takipteki arkadaşlarınızı görebilirsiniz.

4 11
Twitter Takip Etmeyenler

İLGİLİ MAKALE : Twitter Profilime Kim Baktı Nasıl Görürüm ?

Manage Filter

Sizi takip eden kişiler Manage Filter aracına sahipse biraz tehlikedesiniz demektir.  Bu uygulama, daha önce bahsedilen uygulamaların yapmadığı bir şeyi yapar; onu nasıl kullanacağınız üzerine adım adım bir rehber sunar. Uygulamaya Twitter hesabınıza erişme izni verdikten sonra her şeyin nerede olacağı konusunda adım adım bir kılavuz bulacaksınız. Kullanımı kolay ve tüm özelliklerin size uygun olacağını görürsünüz.

5 9

Sonuç:

Bunlar sizi Twitter’da takip etmeyen kişileri görmek için kullanabileceğiniz araçlar. Bizlere geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir