Uygulamalar

En iyi Numara Değiştirme Programı ve Özellikleri

Başlıklar

Android için birçok numara değiştirme uygulaması mevcuttur. Bu yazımızda en iyi numara değiştirme programı hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Sahte arayan kimliği uygulamalarını birine şaka yapmak istediğinizde kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar sahte arama yapar ve taklit gibi davranıp belirli durumlarda sizi kurtarır. Numara değiştirme programlarının çoğu eğlenmek için hazırlanmış olsa da aslında gerçekten de çok işe yarayabilirler.

Yazımızda en iyi 3 tane numara değiştirme programından bahsedeceğiz. Siz de telefonunuza numara değiştirme programı indirerek arkadaşlarınıza şaka yapabilir, gerekli durumlarda kullanabilirsiniz.

En iyi 3 Numara Değiştirme Programı

Numaranızı farklı göstererek arama yapabileceğiniz uygulamaları Google Play Store giderek ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Google Play uygulamalar kısmına giderek numara değiştirme programı seçebilir ve telefonunuz için uyumlu olanı indirebilirsiniz.

Numara değiştirme uygulamaları kullanarak sahte aramalar yapmak şakalaşmak için masum gelse de aslında doğru değildir. Bu tarz yanıltıcı ve hileli uygulamaların kötü amaçlı kullanılması suçtur. Eğer bu programlar kötü amaçlar için kullanılırsa durum yasa dışı olur ve suçtur. Bu tarz programları kullanmadan önce durumu hatırlatmak isteriz.

Fake Call ve SMS

Numara değiştirme uygulamalarına Fake Call uygulamasıyla başlayalım. Fake Call numara değiştirme programı sayesinde hem sahte arama yapabilir hem de mesaj gönderebilirsiniz. Mesaj gönderme özelliği sayesinde en çok indirilen uygulamalardan biridir.

Fake Call numara değiştirme programının özellikleri ve işlevleri şu şekildedir:

  • Android cihazlar için en beğenilen ve en popüler ücretsiz sahte arayan kimliği uygulamalarından birisidir. Sizin için sahte arama ve mesaj gönderir.
  • Değiştireceğiniz sahte arama için isim ve numara gibi her yönünü ayarlamanızı sağlar.
  • Microsoft Windows ekosisteminden esinlenen bir metro stili vardır.

Android cihazlar için ücretsiz sahte arayanlar kimliği uygulaması hakkında en iyi şeylerden biri, son derece özelleştirilebilir olmasıdır. Bir diğer olumlu yanı, sahte SMS göndermesine izin verir. Bu yazılım, herhangi bir durumdan kendinizi kurtarmak için sahte arayan kimliğini taklit etmenizi sağlar. Böyle zor zamanlarınızda mükemmel bir seçenektir.

Fake Call uygulamasının olumsuzluklarından biriyse çağrı kesildikten sonra çağrı süresini göstermemesidir. Telefonla konuştuktan sonra ne kadar süre konuştuğunuzu göremezsiniz.

İlginizi Çekebilir:
We Transfer Nasıl Kullanılır , Ne İşe Yarar

Fake Call

Numara değiştirme programı listesinde Fake Call uygulaması Android listesinde son zamanlarda geliştirilen güzel uygulamalardan biridir. Arayan kimliğinizdeki birçok detayı değiştirme ve ayarlamanıza izin verir. Bu uygulamayı cihazınıza indirerek sahte aramalar yapabilir, kimlik bilgilerinizi koruyabilirsiniz.

Fake Caller ID

Fake Caller ID, Android uygulaması mağazasında 4.5 derecelendirmesi verilen, Android için ücretsiz bir sahte isimli kimlik uygulamasıdır.

  • Bu uygulama, grubunuzdaki 1 numaralı prankster olmanıza ve şakayla kolayca arama yapmanıza izin verebilir.
  • Arayan Kimliği Faker’ın en iyi kalite veya özelliği, sizin tarafınızdan yapılan aramaların gerçekçi olması nedeniyle algılanmasının zor olmasıdır.
  • İsminden numaraya ve fotoğraftan zil sesine birçok şeyi özelleştirmenize olanak tanır ve bu da bu konuda harika bir şeydir.
  • Bu uygulama kullanımı kolaydır ve şaka severlerin arkadaşlarını ve ailesini şakalaması için idealdir.

Fake Caller ID uygulamasının olumsuz yanı olarak diğer ücretsiz sahte kimlik uygulamalarıyla karşılaştırıldığında bu çok düzgün çalışmıyor diyebiliriz. Bir diğer olumsuzluk eğer çağrı yapılmazsa birkaç saniye sonra zilin durmasıdır. Böyle durumlarda uygulama maalesef işlevsiz oluyor diyebiliriz.

Diğer bir yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz: Telefon Numarasından Konum, Yer Bulma İşlemi

Numara değiştirme uygulamaları kullanmak istemiyorsanız gizli numara seçeneği de kullanabilirsiniz. Gizli numara özelliği sayesinde arama yaptığınızda numaranız karşıdaki kişide görünmez. Bu sayede numaranız belli olmadan arama yapabilir, karşı tarafla kimliğiniz gizli şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Peki numara gizliliği nasıl olur? Gizli numara özelliğini kullanmak için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yoktur. Her operatör için #31# kodunu kullanmanız yeterlidir. Arayacağınızın numaranın başına bu kodu eklediğinizde karşı tarafı gizli numaradan aramış olursunuz. Karşıdaki kişinin arama ekranında isminiz “Gizli Numara” olarak görünür. Bu sayede numara değiştirme programı indirmenize gerek kalmadan gizliliğinizi koruyabilirsiniz. Gizli numara özelliğiyle sadece arama yapılabilir, SMS göndermek mümkün değildir.

Numara değiştirme programı kullanarak kendinize özel bir arayan kimliği oluşturup arkadaşlarınızı sağlam bir şekilde işletebilirsiniz. Gerekli olan uygulamalar yukarıda verilmiştir. Sorunuz olursa çekinmeden yorumlarda sormayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu