Samsung Telefon Ekran Kilitleri

Bazen yeni bir telefon almak için durumunuz olmaz fakat yine de yeni telefon almış gibi hissetmenin yolları vardır o da yeni bir kilit ekranı indirmektir. Muhteşem kısmı, çoğunun ücretsiz olması ve birbirinden güzel özellikleri olmasıdır. Bu yazıda Android veya Samsung cihazlar için en güzel telefon ekran kilitleri hakkında detaylar sunacağız. Siz de aşağıdaki telefon ekran kilitleme uygulamalarından faydalanabilirsiniz.

İlgili makale: En iyi Desenli Ekran Kilitleri

En iyi Samsung Telefon Ekran Kilitleri

Zarif ve profesyonel bir şey arıyorsanız, bunu listeye ekledik, ancak basit, eğlenceli ve son derece özelleştirilebilir bir şey arıyorsanız, bunlardan birkaçını da listemize eklediğimizi söyleyelim. Dolayısıyla, Android ve Samsung için en iyi kilit ekranı yenileme uygulamaları listesi aşağıdadır:

ZUI Locker

1 11

Zarif ve şık ZUI Locker uygulaması, kilit ekranınızı düzene sokmanın harika bir yoludur. Kullanıcı Arayüzü son derece profesyonel görünümlüdür ve arka plan her gün değişir. ZUI Locker çok özelleştirilebilir. Bu nedenle varsayılan görünümü beğenmediyseniz seçebileceğiniz farklı yerleşimlere sahipsiniz ve duvar kağıdınızı telefonun kendisiyle senkronize edecek “yer çekimi” özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Estetik özelliklere sahip bu uygulamada bir güvenlik özelliği vardır! Telefonunuzu kaybettiyseniz ve birileri bunu almışsa, ZUI Locker yanlış şifre giren herkesin resmini çekecek ve e-postanıza bir kopyasını e-postayla gönderecektir. Güvenlik açısından da bu uygulamayı indirmek faydanıza olacaktır.

Next Lock

Next Lock, telefonunuzun kilidini açmak zorunda kalmadan çok şey yapabildiğiniz için oldukça havalı bir uygulamadır. Telefonunuzun kilidini açmadan Bluetooth, Wi-Fi, Kamera ve daha fazlasına erişmenizi, metin veya sesli mesajlaşma özelliğini kullanabilirsiniz. Karmaşık bir şifreniz varsa ya da acele ediyorsanız hızlı bir metin göndermek ya da bir şeylerin kilidini açmak zorunda kalmadan kapıdan çıkış yolunda bir arama yapabilmek muhteşem bir özelliktir.

Next Lock ile diğer harika özellikleri ve doğrudan kilit ekranınıza ekleyebileceğiniz farklı widget’ları vardır. Kilidi kullanabilir ve daha önce de belirtildiği gibi herhangi bir özel bilgiyi koruyabilirsiniz ancak erişim kolaylığı için kilit ekranına farklı şeyler ekleyebilirsiniz. Örneğin, kilit ekranından görüntülemek için bir hava durumu widgeti kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:
Whatsapp Mesajlarını Başka Telefona Yönlendirme

Go Locker

GO Locker son derece güvenlidir. Cihazınızın güvenliğini sağlamaya gelince, GO Locker’dan daha iyi bir sonuç almanız pek mümkün değildir. Kilit ekran değiştirme uygulamasında aradığınız şey buysa bu uygulamayı kontrol etmenizi öneririz.

Bunun ötesinde özelleştirilebilir kısa yollar, kilit ekranınızdan iletileri düz okuma özelliği ve daha fazlası vardır. Uygulamayı indirerek telefonunuza göre seçimler yapabilirsiniz.

Passcode Lock Screen

Samsung Telefon Ekran Kilitleri
Samsung Telefon Ekran Kilitleri

Telefon ekran kilit uygulamalarından Passcode Lock Screen size iyi bir şifre kilidi ekranı sunar. Basit bir ekran kilidi değiştirme uygulaması olsa da işleri biraz değiştirmek istiyorsanız mükemmeldir. Tipik kilit ekranınız gibi Passcode Lock Screen, tercihlerinize bağlı olarak cevapsız çağrılarınızı ve bazı bildirimleri görmenizi sağlar.

Diğer özellikler arasında “kilidini açmak, ses etkinleştirmek, devre dışı bırakmak ve titreşim etkinleştirme, titreşimi devre dışı bırakmak sayılabilir. Bir başka büyük artı, bu uygulama çok küçük olduğu için çok fazla yer kapladığı konusunda endişelenmenize gerek yok ya da buna erişmek için içeri girmek ve silmek zorunda kalmanız gerekmiyor.

LockerMaster

5 3

Telefon ekran kilit uygulamaları arasında son derece eğlenceli olan LockerMaster, mükemmel bir kilit ekran değiştirme uygulamasıdır. Özel kilidini açma tuşlarından herhangi bir kişiliğe uyacak haliyle canlı ve canlı arka plan çeşitlerine kadar, mükemmel kilidi ekran oluşturmanız için çok farklı seçenekler sunar. Saat tasarımları, sahne parçaları ve daha fazlası gibi bir sürü diğer seçenek var. Ayrıca, şifrenizi unuttuysanız, her an girmenizi sağlayacak gizli bir kod vardır.

Kendi kilit ekranı kombinasyonlarınızı oluşturma eğiliminin ötesinde, LockerMaster ile ilgili en güzel şeylerden biri, bu kilit ekranlarını oluşturup onları indirmek için LockerMaster topluluğuyla paylaşmanızdır. Tasarımlarınızı ve kombinasyonlarınızı paylaşabilir, başkalarının yaptıklarına göz atabilirsiniz. Kim bilir? Belki orada kendinizden daha iyi bir şey bulacaksınız!

Telefon ekran kilit uygulamalarını anlattığımız yazımızda farklı özellikleri bulunan uygulamaları sizlerle paylaştık. Siz de isteklerinize göre bu uygulamalar arasından seçim yapabilirsiniz. Kilit ekranınızın yerine güvenlik nedenlerinden ya da daha etkin kullanım için yeni bir şeyler arıyorsanız, bu yazı size göre olmuştur. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir