Uygulamalar

CM Security Uygulama Kilitleme ve Diğer Özellikleri

Bir uygulama düşünün; gizliliğinizi koruyabilen ve telefonunuzu virüs saldırılarına ve davetsiz misafirlere karşı koruyabilecek birçok özelliklere sahip olan. İşte bu uygulamanın adı Clean Master (CM Security)’dir. Ana Özellikleri şunlardır: applock, gizlilik temizleyici, anti-virüs, wifi tarayıcı, telefon / hırsız önleme, app / system / sdCard tarayıcı bulmak. Bu yazımızda CM Security uygulama kilitleme özelliğinden ve daha ne kadar kullanışlı bir program olduğundan bahsedeceğiz.

CM Security Uygulama Kilitleme
CM Security Uygulama Kilitleme

Clean Master CM Security Uygulama Kilitleme ve Diğer Özellikleri

Android, iPhone veya iPad için bir antivirüs uygulamasına ihtiyacınız varsa, CM Security Antivirus ve AppLock iyi bir iş çıkaracaktır. Tek bir tıklamayla virüsleri, güvenlik açıklarını ve casus yazılımları tespit etmenize ve kaldırmanıza yardımcı olur.

[wp_ad_camp_1]

Tehditleri algılamak ve silmek için önceden yüklenmiş ve kurulu uygulamaları, dosya sistemini ve harici SD kartları iyice tarayabilir. Gadget’ınızı günde bir kez, haftada bir kez veya ayda bir kez taramak için bir zamanlama ayarı da yapabilirsiniz.

2 4

ANDROID VE IOS İÇİN CM SECURİTY İNDİRİN (IPHONE & IPAD)

CM Güvenlik uygulaması indirme uygulaması, uygulama mağazalarında bulunur

Android iphone ve iPad için Clean Master güvenlik uygulaması

CM (Clean Master) Güvenlik Antivirus ve AppLock’un en çok aranan özelliklerinden biri, Facebook Messenger’ı, Whatsapp sohbetini, SMS’i, Kişileri, Fotoğraf Galerisi’ni veya seçtiğiniz diğer uygulamaları bir şifreyle kilitleyebilen güvenilir bir uygulama deposudur. AppLock Intruder Selfie özelliği ile, cihazına girmek isteyen ve yanlış şifre giren birinin fotoğrafını çeker, fotoğrafı galerinize kaydeder ve size e-posta ile bildirir.

İlginizi Çekebilir:
Dinleterek Şarkı Bulma PC

3 2

Uygulama aynı zamanda, depolama alanını geri kazanmak, hızınızı artırmak ve cihazınızın ve SD kartınızın performansını artırmak için akıllı telefonunuzdaki önbellekleri ve artık dosyaları silebilen JUNK temizleyiciyle birlikte gelir. Wi-Fi Tarayıcı, Wi-Fi hızını izlemenize ve artırmanıza yardımcı olur.

Daha çok, Android telefonunuzu bulmak için CM Security uygulamasını kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ‘Telefonumu Bul’ özelliğini etkinleştirmektir. Bundan sonra, telefonunuzu uzaktan takip etmek, kilitlemek veya silmek için findphone.cmcm.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

CM Security Uygulama Kilitleme
CM Security Uygulama Kilitleme

Uygulamanın sizin için yapabilecekleri harika şeyler var:

  • Kişisel bilgilerinizi pano ve tarama geçmişinde silmek;
  • rahatsız edici bildirimlerin bildirim geçişinde gösterilmesini engelleme;
  • istenmeyen telefon aramalarını engelleme vb.

CM Security Nasıl Kullanılır

Telefonunuza CM Güvenlik uygulamasını kurun, sağ üst köşedeki üç nokta üzerine dokunun ve kullanmak istediğiniz özelliğe dokunun. İstediğiniz şekilde kullanımı ayarlamak için ayarları keşfedebilirsiniz.

Mobil uygulamayı kullanıyorsanız veya kullandıysanız, kısa CM güvenlik uygulaması incelemelerinizi yorumlarıyla beraber bizimle paylaşırsanız seviniriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu