Uygulamalar

Whatsapp Çevrimiçi Bildirimi Alma Yöntemleri

WhatsApp trikleri hayal gücünün ötesine geçebilir. Geçmişte birçoğunu paylaştık ve bunu yapmaya devam edeceğiz, bugün de gizli kalmış olsa bile kişilerin en son çevrimiçi olma vakitlerini görebileceğin güzel bir yol göstereceğiz. Bu yazıda, bunu WhatsApp’inizdeki gizlilik ayarlarını kullanarak nasıl yapabileceğinizi ve whatsapp çevrimiçi bildirimi alma yöntemlerini detaylı inceleyeceğiz.

[wp_ad_camp_1]

Gizli olsa bile en son çevrimiçi olduğu vakti görme çok kolay görünüyor, ancak o kadar kolay değildir ve bu nedenle bu yazıyı dikkatle okumalısın. Bu görev, şu anda PlayStore’da mevcut olmayan WhatsDog adlı bir App tarafından yapılıyor, ancak bu konuda endişelenmeyin. Gizli olsanız bile, kişinin son görülen adımlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Whatsapp Çevrimiçi Bildirimi Alma Yöntemleri Android

  1. Her şeyden önce WhatsDog App’u indirin ve yükleyin(Whatsapp bu uygulamayı play store’dan kaldırttığı için apk ‘yı dışarıdan indirerek yüklemelisiniz) – İndirmek için tıklayın.
whatsapp çevrimiçi bildirimi
whatsapp çevrimiçi bildirimi
  1. Şimdi, ana ekrandan başlamak üzerine dokunun.
  1. Bir sonraki adımda, izlemek istediğiniz kişiyi seçmelisiniz.
  1. Şimdi, kişi listesini otomatik olarak ayarlamak için “By Contacts” üzerine dokunun.
  1. Sonra, kişiyi ayarladıktan sonra devam diyalog kutusuna dokunun.
  1. Artık bitirdiniz, WhatsDog gizlilik ayarlarından gizlenmiş olsa dahi gizlemek istediğiniz kişinin her ayrıntısını size gösterecektir.
  1. Kişi her çevrimiçi olduğu anda bildirim gönderilecektir.
  1. Bu Uygulama kullanımı son derece kolaydır, yalnızca bir kerede yalnızca bir kişinin kayıtlarını tutabilirsiniz ücretsiz olarak.

iOS İçin Whatsapp Çevrimiçi Bildirimi Alma Yöntemleri

Normal olarak, whatsapp uygulaması bu verileri 3. parti içeriğiyle paylaşmadığından WhatsApp’taki son verileri görüntülemek için hiçbir yol yoktur. Ancak son zamanlarda AppStore’da yayınlanan bir uygulama vardır; Uygulama LastSeen denir ve bu uygulama insanları izlemenize ve oradan Son Görülme kaydını% 100 gerçekten izleyebilmenize olanak tanır. Uygulamayı şu bağlantıdan indirebilirsiniz:

İlginizi Çekebilir:
En iyi Video Yavaşlatma Programı Hangisidir

LastSeen App

Ayrıca bu yazı hakkında daha fazla detay almak için bakınız.

Uyarı:Her türlü uygulamayı dışarıdan direk yüklemeyiniz çünkü içerisinde virüs olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu