whatsapp durum görme

Herhangi birinin WhatsApp durumunu onlara haber vermeden görüntülemek için cihazınızdaki WhatsApp durumunlarını indirebileceğiniz bir uygulamaya sahip olmanız gerekir. Ve bugün birilerinin ne zaman çevrimiçi olduğunu nasıl öğrenebileceğinizi anlatacağız WhatsApp’da. Bu yöntem yalnızca whatsapp çevrimiçi olanları görme ve denetlemenize yardımcı olmaz, aynı zamanda WhatsApp kişilerinin gizlediği halde son görülen durumlarını da görmenize yardımcı olur.

Normalde Whatsapp uygulaması bizlere kişilerin profil fotoğraflarının altında sunar çevrimiçi olup olmadıklarını. Ya son görülme vaktini söyler ya da şu an online der. Buna ek olarak birisi online olduğunda bildirim alma gibi bir özelliği yoktur.

whatsapp durum görme
whatsapp durum görme

Öte yandan Whatsapp>Ayarlar>Hesap>Gizlilik Bölümünde yer alan son görülme seçeneği ile kişilere karşı görülme özelliğini kapatabilirsiniz fakat diğer insanlar sizlerin ne zaman online olduğunuzu göremediği gibi , sizlerde başkalarının ne zaman online olduklarını göremezsiniz. Detayları okumak için Whatapp Çevrimiçi Gizleme Yazımıza Tıklayın!

Bu nedenle, okundu iletilerini devre dışı bırakmak ve yukarıdaki sınırlamaları aşmak istemiyorsanız, aşağıdaki püf noktasını takip edin.

Whatsapp Çevrimiçi Olanları Görme ve Uyarılma İşlemi

Bir Android uygulaması yardımıyla, WhatsApp ürününde çevrimiçi kimlerin olduğunu öğreneceksiniz. Bu uygulama, şu anda Android için en iyi WhatsApp çevrimiçi bildirim aracından biri olarak çalışıyor. Android cihazınızı kurmanız gerekmez; Rooted olmayan cihazlarda düzgün çalışır. WhatsApp’da birisinin çevrimiçi olduğunu bulmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

1) Google Play Store’dan WhatsMonitor Uygulamasını indirin.

2) Kurulumdan sonra, uygulamayı açın ve e-posta kimliği ile hesap oluşturun.

 

Whatsapp Çevrimiçi Olanları Görme
Whatsapp Çevrimiçi Olanları Görme

 

3) Kayıt tamamlandıktan sonra, sizden WhatsApp kişisini, WhatsApp’a ne zaman çevrimiçi geldiğini görmek için izlemek istediğiniz kişiyi eklemenizi ister. Kişiyi eklerken, aynı ekrandan seçebileceğiniz ülke kodundan emin olun.

 

Whatsapp Çevrimiçi Olanları Görme
Whatsapp Çevrimiçi Olanları Görme

 

4) Bir kişi ekledikten sonra, “izlemenin başlatılması için 10 dakika beklemenizi” isteyecektir.

 

Whatsapp Çevrimiçi Olanları Görme
Whatsapp Çevrimiçi Olanları Görme

 

5) Bundan sonra, eklediğiniz WhatsApp kişisinin WhatsApp ürününe çevrimiçi geldiğinde, kişinin şu an çevrimiçi olduğunu belirten bir bildirim görüntülenir.

 

Whatsapp Çevrimiçi Olanları Görme
Whatsapp Çevrimiçi Olanları Görme

 

Ek Özellikler :

Son Görüldü bilgisini kapatsa bile bu uygulama ile ne zaman giriş yaptığını görebilirsiniz;

Bu uygulamanın yardımıyla birinin çevrimdışı ne zaman olduğunu öğrenebilirsiniz. Böylece birisi çevrimiçi olduğunda ve WhatsApp’ta çevrimdışı olduğunda ve çevrimiçi süreyle ne kadar süre kaldığınıda izleyebilirsiniz.

 

Whatsapp Çevrimiçi Olanları Görme
Whatsapp Çevrimiçi Olanları Görme

 

Resimde gösterildiği gibi, menüden alınan sonuçlara bir kez dokunursanız, kişinin çevrimiçi olduğu toplam süreyle çevrimiçi zaman ve çevrimdışı zamanı göreceksiniz.

 

Whatsapp Çevrimiçi Olanları Görme
Whatsapp Çevrimiçi Olanları Görme

 

Ücretsiz denemedeki WhatsMonitor uygulamasında bir seferde bir numara ekleyebilir ve 3 gün boyunca kullanabilirsiniz. Daha sonra, birisi WhatsApp ürününe çevrimiçi geldiğinde haberdar olmak için birden fazla numara eklemek için satın almanız gerekiyor. Whatsapp Çevrimiçi Olanları Görme işlemi için bir çevrimiçi durum denetleyicisi olarak işlev gören bu uygulama harika, yalnızca birinin WhatsApp üzerinde çevrimiçi olduğunu kontrol etmenin yanı sıra, eklenen WhatsApp kişisinin son görülen durumunu da kontrol ediyor. Uygulamayı indirmenizi ve önce deneme sürümünü kullanmanızı öneririm. Birinin en son ne zaman izlendiğini izleyen herhangi bir konuyu görürseniz veya birisi WhatsApp’da çevrimiçi olduğunda ne olduğunu öğrenmek için yorum yoluyla bana bilgi verebilirsiniz.

Benzer Gönderiler
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir