instagram mp4 dönüştürücü

En iyi Instagram mp4 dönüştürücü isteyenler uygulamalar aracılığıyla telefonlarına veya tabletlerine Instagram videosunu kolaylıkla indirebilirler. Son zamanlarda instagram üzerinden video paylaşma çok ilerledi. Instagram’dan yayınlanan video sayısı git gide artıyor ve videolar oldukça dikkat çekiyor. Instagram mp4 dönüştürücü sitelerine birlikte göz atalım.

En iyi Instagram Mp4 Dönüştürücü Uygulamalar

Instagram mp4 dönüştürücüleri kullanarak siz de videoları telefonunuza indirebilirsiniz. Kaybetmek istemediğiniz videoları aracı uygulamalar kullanarak indirmek mümkümdür.

Instagram Mp4 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?

  1. Instagram URL’sini kopyala
  2. URL’yi Kapwing’e yapıştırın
  3. (İsteğe bağlı) Seçenekleri belirleyin ve düzenleyin
  4. İndirin ve paylaşın

Gerek Kapwing gerekse de aşağıdaki tüm linkler instagram videolarını mp4 formatında indirmenizi sağlar.

  • https://www.downloadvideosfrom.com/tr/Instagram.php
  • https://www.videoindirelim.com/instagram-video-indir
  • İlk işlem Instagram URL’sini kopyalayın

İndirmek istediğiniz videonun URL adresini kopyalayın. Instagram uygulamasında, yayının sağ üst köşesindeki ‘…’ düğmesini tıklayın ve “Paylaş” ı seçin. Ardından son eylem olan “Bağlantıyı Kopyala” yı seçin. Instagram web sitesindeyseniz, bağlantıyı tarayıcının URL çubuğundan kopyalayabilirsiniz.

Mobil Uygulamalar üzerinden kolayca instagram video’su indirmek için Tıklayın!

  • Sonraki işlem, URL adresini İndirici Sitelere Yapıştırma

Kapwing’in Video Dönüştür aracını açın ve Instagram Video URL’nizi sağa yapıştırın. Videonuz doğrudan Instagram’dan içe aktarılacaktır. Diğer düzenlemeleri uygulamak ister misiniz? Instagram videolarını doğrudan içe aktarmak ve düzenlemek için Kapwing video düzenleme araçlarından herhangi birini kullanabilirsiniz. Instagram Hikayeleri için filtreleme, metin ekleme ve yeniden boyutlandırma araçlarını deneyin.

  • Seçenekleri Seçme ve Düzenleme Adımı

Instagram Video’yu indirmek istediğiniz için MP4 seçeneğini seçin. Videoyu GIF, MP3 veya JPG ekran görüntüsüne de dönüştürebilirsiniz. Yalnızca belirli bir bölümü indirmek istiyorsanız Instagram videosunu kısaltmak için “Trim Video” düğmesini kullanın. İndirmeye hazır olduğunuzda “Create” butonunu tıklayın.

  • Son Adım: İndirme ve paylaşma
İlginizi Çekebilir:
iPhone Fotoğraf Gizleme İşlemi ve Programları

“CREATE” i tıkladığınızda, Kapwing Kittens Instagram videonuzu bulutta işleyecektir. Arkadaşlarınızla paylaşmak, sosyal medyada yayınlamak veya diğer video projelerine aktarmak için MP4 olarak indirebilirsiniz. Bir iPhone kullanıyorsanız, videonuzu Kapwing uygulamasına indirmeniz gerekir.

Dikkat! Eğer indirmek istediğiniz video linki herkese açık olmayan private bir link ise, bu sitelerin size yardımcı olma şansı yoktur. Bunun için diğer yazılarımıza göz atmanızı öneririz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir