instagram Takipçi Silme Programı

Yazımızda önerdiğimiz Instagram takipçi silme programını kullanarak sizi takip etmeyen hesapları siz de kolayca takipten çıkabilirsiniz. Instagram’da kimin sizi takip ettiğini veya kimlerin bulduğunu görmek çok kolay, tüm uygulama ve web sitesi çok basit bir yöntemle çalışıyor; eski takipçi listenizi yenisiyle karşılaştırıyor ve sizi takip etmekten vazgeçenlerin adını kolayca gösteriyor.

Instagram insanların fotoğraflarını ve videolarını yükleyebilecekleri bir sosyal medya uygulamasıdır. Bu sosyal ağ hizmeti, kullanıcıların fotoğraf veya videolarını uygulama aracılığıyla veya Twitter, Facebook, Flickr ve hatta Tumblr’u içeren çeşitli sosyal medya profilleri aracılığıyla paylaşmalarına izin veriyor. Bu platformda büyüme Facebook’tan farklı olarak kişileri takip etme mantığı ile oluyor ve geri takip etmeyen insanları her gün araştırıp silmek büyük zahmet veren bir iş haline gelebiliyor. Bu durumda yardımınıza instagram takipçi silme programı yetişiyor.

Unfollowgram

Unfollowgram, Instagram’da sizi takip eden insanlar hakkında bilgi veren, tanınmış en popüler bir araçtır. Instagram arkadaşlarınızı yönetmenize ve analiz etmenize de yardımcı olur. Unfollowgram’ın dikkat çekici özelliklerinden bazıları.

Özellikler:

  • Takipçilerin artışını izlemenize yardımcı olur.
  • Sizi takip eden kişileri takip edebilirsiniz.
  • Birini takip ettiyseniz, bu araç o kişinin sizi takip edip etmediğini bildirir.
  • Ayrıca, sizi engelleyen kişiler hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Araç ayrıca, yayınlarınızın kısa süre önce aldığı ortalama beğenileri ve yorumları da bildirir.

Instagram’da Kimin Sizi Takip Etmediğini Gösteren Programlar

Unfollowgram’ın web sitesini ziyaret edin. Instagram’a giriş yapmak için kullandığınız kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak web sitesinde Instagram’e giriş yapın. Bu yasal bir araçtır ve güvenlik konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Instagram hesabınızın kimlerden ayrılmasını kontrol etmek için kullanabileceğiniz alternatif bir araç.

Kullanıcı adı ve şifreyi doğru bir şekilde girerken, size uygulamayı yetkilendirmeniz istenecektir. Aracı kullanabilmeniz için Yetkilendirme Düğmesine tıklamanız gerekir.

Facebook hesabınız Instagram hesabınıza bağlıysa, Facebook’taki tüm bilgiler otomatik olarak eklenecektir. Bilgiyi ayrı ayrı girmenize gerek yoktur.

Not(Güncelleme): UnFollowgram, yeni Instagram kuralları nedeniyle devre dışı bırakılmıştır, geliştiriciler şu anda üzerinde çalışmakta olan yeni özelliklerle yakında geri döneceklerdir. Şu an için alternatif araç kullanın

Instagram’da kimin sizi takip etmediğini görmek isterseniz kullanabileceğiniz çeşitli web siteleri veya araçlar vardır. Onlardan bazıları:

İlginizi Çekebilir:
Snapchat Emoji Anlamları | Emojiler Neyi İfade Eder?

CrowdFire instagram Takipçi Silme Programı

CrowdFire, takipçileri büyük bir grup idare edebilecek daha fazla özelliklere sahip Unfollowgram alternatifidir. Instagram’ınızı kolayca izleyebilirsiniz. Ayrıca, her şeyden çok büyüleyici olan twitter’ın takipçilerini de izleyebilirsiniz. Hem android hem de Ios cihazlarında çalışır.

Status Brew

instagram Takipçi Silme Programı
instagram Takipçi Silme Programı

Status Brew, Instagram ve Twitter ile birlikte yalnızca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir sosyal medya optimizasyon aracıdır. Aracı kullanmak için, ücretsiz bir hesap açıp kaydolmanız ve Instagram hesabıyla bağlantı kurmak için araç izni vermeniz gerekir. Takip etmeyi bırakmak gibi, bu araç size Instagram’da kimin sizi bıraktığını bildirir. Kaydolduğunuzda ve Instagram hesabınızı bağladığınızda bir gösterge paneli alırsınız. Topluluğun yanındaki sekmesinde, soldaki “Yeni Takibi bırakanlar(new unfollowers)” ifadesi bulunan bir kenar çubuğu elde edersiniz. Sizden kimin sizi bıraktığını görmek için üzerini tıklayabilirsiniz.

InstaFollow instagram Takipçi Silme Programı

instagram Takipçi Silme Programı
instagram Takipçi Silme Programı

Instafollow, Instagram hesabınızla ilgili bilgi sağlayan başka bir araçtır. Uygulamayı mobil cihazınızda indirin ve Instagram hesabınıza bağlayın. Bu araç, izleyicileri, takipçileri ve diğer istatistikleri takip etmek için kullanılır. Instafollow’u izlemek için yeni insanlar bulmak için kullanabilirsiniz; ana sekmesinde takip edenlerin kaybolan takipçilerini, yeni takipçileri, sizi takip etmeyenleri ve sizi bloke edenleri içerir. Ad listesini görüntülemek için “Takip Edilmediğimden Sonra” seçeneğine dokunabilirsiniz.

Instagram’da sizi kimlerden takip ettirdiklerini nasıl göreceğim

WhoUnfollow

Instagram’da kimin sizi unfollow ettiklerini bulmak için başka bir kullanışlı araç. Ancak bu uygulama, yalnızca iPhone kullanıcıları tarafından indirilebilir. Sizi kimin takibi bıraktığını bulmak dışında, en beğenilenleriniz ve yorumcularınız hakkında da bilgi verir.

instagram Takipçi Silme Programı
instagram Takipçi Silme Programı

Elle Manuel instagram Takipçi Silme İşlemi

Bütün koşuşturmayı ve işi yapmak istiyorsanız, Instagram’da seni takip etmekten vazgeçenleri sizde kontrol edebilirsiniz. Çoğu durumda seni takip eden insanlar seni son takip eden kişilerdir. Örneğin, Instagram hesabı @aaquibdiaz’ı kullanarak nasıl çalıştığını göstereceğim.

instagram Takipçi Silme Programı
instagram Takipçi Silme Programı

Instagram’da Sizi Unfollowed İzleyen Nasıl Görülür?

instagram Takipçi Silme Programı
instagram Takipçi Silme Programı

Gördüğünüz gibi bir Instagram hesabı po.picture beni takip etmeye başladı. Aynı hesabın hala şu anda beni takip ettiğini kontrol etmek istersem o hesabı açarak olur.

instagram Takipçi Silme Programı
instagram Takipçi Silme Programı
instagram Takipçi Silme Programı
instagram Takipçi Silme Programı
Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir