Kişisel Gelişim

Numara Yazarak Yer Tespiti Yapma Programı ve Yöntemi

Başlıklar

Numara yazarak yer tespiti yapma programını kullanarak numarası kayıtlı olan kişilerin anlık konumuna ulaşabilirsiniz. Herkesin birinin yerini cep telefonu numarasına göre bulmak için kendi nedenleri vardır. Ebeveynler, güvenliğini sağlamak için çocuklarının yaklaşık konumlarını öğrenmek isteyebilirler. Sadakatsizlikten şüphelenen evli çiftler için eşlerinin yerlerini takip etmek onlara huzur ve akıl sağlığı verir. Bu yüzden bu yazımızda numara yazarak yer tespiti yapma programı var mıdır ve özellikleri nelerdir bunları anlatmaya çalışalım.

Zaman zaman, bazı işverenler işlerini sahada yaptıklarından emin olmak için çalışanlarını kontrol etmek için bu yöntemi kullanmak isteyebilirler. Ancak amaç ne olursa olsun, günümüzün gelişmiş dijital teknolojisi, yakın arkadaşlarınızı birçok yönden bulma yeteneği ve esnekliği sağlar.

Numara Yazarak Yer Tespiti Yapma Programıyla Yer Tespit Yöntemleri

numara yazarak yer tespiti yapma programı

Birinin yerini cep telefonu numarasına göre bulabilir misin? İster inanın ister inanmayın, internette ve hatta Apps Mağazanızda birçok ücretsiz numaradan yer bulma programı vardır. Ama gerçekten çalışıyor mu? Bazıları bunun yararlı olduğunu iddia ediyor, ancak bazıları sadece bir aldatmaca olabilir. Size doğru bir sonuç verebilir, aksi düşünün. Bazen istediğinizi gerçekten alabilirsiniz, ancak biz tavsiye etmiyoruz. Bu kötü amaçlı sitelerden bazıları oldukça aldatıcı olabilir ve kişisel bilgilerinizi internette açığa çıkarırsınız.

Bir numarayı izlemenin en iyi yolu, güvenilir bir üçüncü taraf uygulaması ve web programlarını kullanmayı deneyin. Bu programlardan bol miktarda olduğundan, en etkili ve güvenilir telefon numarası izleme araçlarından bazılarını filtreledik. Böylece bir cep telefonu numarasının yerini dikkatli bir şekilde bulabilirsiniz.

Yer Tespiti Yapma Yöntemleri

Bir kişinin yerini cep telefonu numarasından bulmak için birkaç etkili yöntem vardır. Telefon numarası izleyici yazılımını veya uygulamasını cihazınıza yükleyebilir, Google arama motoru veya sosyal medya siteleri üzerinden arama yapabilirsiniz. Hadi, bunları ayrıntılı olarak tartışalım.

Telefon Bulma Araçları ve Uygulamaları

En kolay yol, bilgisayarınız için izleme yazılımı kullanmak veya mobil cihazlarınız için bir uygulama kurmaktır. Sadece kullanışlı değil, aynı zamanda bu araçlardan bazıları da ücretsizdir.

mSpy

8fVArtMuY22xFrD6 kSh3E Zknkev ons ja6s53WDqcxTF N1Q9c9MqKXO4iE0gWszN0uU qAQSYq00lN GhnUI

Pek çok özelliği olan harika bir izleme uygulaması var – mSpy. Bu uygulama, birinin telefonunu bulmanızı sağlar ve bunu izlendiğini bilmelerine izin vermeden yapar.

mSpy size mevcut konumlarını, önceki konumlarını ve seçtiğiniz herhangi bir konuma gelip gittiklerinde konum uyarıları verir. Konum izleme, mSpy’ı bu kadar özel yapan şeyin sadece başlangıcıdır. Instagram, Skype, Snapchat ve Messenger gibi sosyal medya uygulamalarında özel sohbetlerini okumanıza olanak tanır. Ayrıca, dijital dünyalarının tam bir resmini çizmenize yardımcı olacak bir keylogger, ekran kaydedici ve diğer birkaç araç da alırsınız.

Temel olarak, eğer onların telefonundaysa, bunu bileceksiniz. Uygulamayı mSpy.com’dan edinin, cihazlarına yükleyin ve konumlarını ve daha fazlasını öğrenin.

       Eyezy

xHrNkmXOVzUyZPjHewerPIRhWE P9Vajq17Xv36Bqn1xAtUNIMKgLPcK58Hu6zT3L 2CCvYbOjdv3TVLseSlh78sx2MhF00cN prj8Mvlp0K8Ze4OnUig tuYbGG5QR1Nibr7o9lEieSQgl8In O5o

Eyezy, Pinpoint adlı güçlü bir GPS izleme aracıyla doldurulmuş, piyasadaki en iyi izleme çözümlerinden biridir. Birinin telefonunu kolaylıkla bulmanızı sağlar.

Nokta Tespiti, hareketlerinin tam geçmişine ve bir kişinin belirli bir yerde kullandığı Wi-Fi bağlantılarına erişmenizi sağlar. Bu özellik aynı zamanda güvenli ve tehlikeli alanlar belirlemenizi sağlayan Geo-eskrim içerir. Bu alanlardan biri geçilir geçilmez bildirimler veya Sihirli Uyarılar alırsınız. Metinlerinde veya web aramalarında herhangi bir kısıtlanmış kelimeyi kullandıklarında da aynı şey olur.

İlginizi Çekebilir:
Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın? Test Etme Yolları

Social Spotlight, Screen Recorder ve Phone Analyzer ile en popüler uygulamalardan gelen mesajları ve çok daha fazlasını değerlendirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bir hesap oluşturmak ve bir abonelik almak. Ardından, e-postanıza gönderilen kimlik bilgilerini kullanarak hesabınıza giriş yapın ve Eyezy’yi bir hedef cihaza yüklemek için talimatları izleyin. İşiniz bittiğinde, konumlarını izlemeye başlayabilirsiniz.

Spyera Uygulamasını İndirin

Numara yazarak yer tespiti yapma programı olan Spyera, bir casus uygulaması ve aynı zamanda cep telefonu numarası kullanarak birinin konumunu izlemenize yardımcı olan bir telefon numarası izleyicisidir. Kullanıcıların telefon etkinliklerini uzaktan izlemenize veya çocuklarınızın cihazlarını web üzerindeki zararlı etkinliklerden korumanıza yardımcı olur. Aynı şekilde Android, iPhone, iPad, Windows PC ve Mac OS ile de uyumludur.

Numara yazarak yer tespiti yapma programı olan Spyera Nasıl Kullanılır:

  • Resmi web sitesinden bir uygulama lisansı satın alın.
  • Uygulamayı hedefinizin telefonuna yükleyin.
  • Spyera web panelinizi açın ve hedefinizin konumunu izleyin.

Spyera, hedefin cihazında GPS kullanır ve verilere erişmek için web panelinize gönderir. Hedefin cihazında GPS yoksa uygulama, bilgileri almak ve web paneline göndermek için Wi-Fi bağlantısını kullanır. Spyera hem Android hem de iOS’ta kullanılabilir. Numara yazarak yer tespiti yapma programından bu şekilde yararlanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir; Özel Numara Bulma Programı

IMEI Kodu ile Konum Bulma

Numara yazarak yer tespiti yapma programından sonra IMEI ile bulmayı deneyelim. Bunun için dahili IMEI izleyiciyi kullanın. Sorunsuz ve kullanışlı IMEI Tracker herkesin yapabileceği bir şeydir. IMEI Uluslararası Mobil İstasyon Donanım Kimliği anlamına gelir. Ve benzersiz 15 haneli numarası ile herkesi takip edebilirsiniz.

IMEI’nizi Tanımlama:

Ayarlar > Genel > Hakkında > IMEI’nizi görüntülemek için aşağı kaydırın ve not alın (veya telefonunuzda * # 06 # tuşlayabilirsiniz)

IMEI Kullanarak Telefonu Bulun:

Seçenek 1: Cep telefonu sağlayıcınız telefonu izleyebilir. Yapmanız gereken tek şey onlara IMEI vermek ve çalışmalarına izin vermektir. Şirketin tavsiyesine bağlı olarak birkaç saat veya gün beklemeniz gerekebilir.

Seçenek 2: IMEI Tracker Uygulamalarını Google Play Store veya Apple Apps Store’dan indirin.

Detaylı anlatım: IMEI Numarasından Yer Tespiti Programı

Özetle, kişinin telefonuna bir program yüklemeden onu takip etmeniz çok zordur. Bu yüzden boşuna diğer ümit veren programlara para vermeyin. Ama emniyet ya da jandarma ekipleri GPS üzerinden yer tespiti yapabilir. Çok pahalı bazı servisler buna izin verir özelde ama illegal olduğundan ulaşması zordur. Bunun yerine en güzel yöntem, o kişiye bir link atın o linke tıklasın ve o link takip edici program üzerinden kişinin yerini bulun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu