Birinin Seni Düşündüğünü Nasıl Hissedersin

Birisinin sizinle ilgili düşündüğünü bilmek önemlidir, Bu yazıda, beğendiğiniz kişinin sizi düşünüyor olup olmadığını belirleme yollarını yani birinin seni düşündüğünü nasıl hissedersin sorusunun cevaplarını göstermeye çalışacağız.

[wp_ad_camp_1]

Birinin Seni Düşündüğünü Nasıl Hissedersin, 5 İşaret

#1. Bilinçaltı Uzun Gülümseme

Bir süre görmediğiniz arkadaşlarınızdan birini gördüğünüzde yaptığınız ilk şey nedir biliyor musunuz? Onlara yaklaşık 10 saniye veya daha fazla gülümsemektir. Bilinçaltınız, bu insandan hoşlandığınız gerçeğini verir. Aynı şey ancak seni çok az tanıyan ama seni düşünen biri için de geçerlidir. Seninle tanıştığında, onlar için gerçekten sevdikleri eski bir arkadaşı gördükleri gibi aynı olacaklar ve bu yüzden gülümseyecekleri zaman da 10 saniye veya daha fazla olacaktır. Bilinçaltı senden hoşlanıyorsa, kendini böyle kalıcı bir gülümsemeyle uzatacaktır.

İLGİLİ MAKALE: Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın

#2. Bilinçaltı Arzusu ile Yakın Olmak

İnsanlar aşık olmanın kader olduğunu düşünürler. Aslında, bu kişinin aşkına neden olan bilinçaltı zihnidir, yani bu kişinin hayatında karşılanmamış ihtiyaçlarını karşılayabileceğini ve bu nedenle onlar için iyi olacağını belirlediği anlamına gelir. Bilinçaltı, o zaman bu insanı hayatlarına sokmanın yollarını arar. Bunu yapmanın yolu onları kişiye aşık kılmaktır. Bu kişiyi hayatlarına çekmek için bilinçaltı ‘arzusu, kişinin fiziksel olarak istedikleri kişiye çekildiği şeklinde de kendini gösterebilir. Sevdiğiniz belirli kişi genellikle şirketinizde ya da size çok yaklaşırsa, bu sizin hakkınızda düşündüğüne dair iyi bir işarettir ve bilinçaltındaki zihni onu size yakınlaştırmaktadır. Ayrıca, uzaktan çok yakınınızda kalmaya meyledeceklerdir.

#3. Bilinçaltı Ayaklar ve Bacak Yönü

Ayaklarımız her zaman doğal olarak yürüdüğümüz yönde işaret eder. Zamanla bu, niyetlerimizle (ne istediğimizi ve nereye gitmek istediğimizi) ve ayaklarımıza nerede işaret ettiğimizi bilinçaltına bağladı. Birini seviyorsanız ve onlarla bir grup arkadaşınızla birlikte bir masada oturuyorsanız, bacaklarınızı katlamak ve onları ve ayaklarınızı istediğiniz kişiden uzak tutmak doğal olmayacaktır. Zihninizde arzularınız (masadaki kişi) ile niyetleriniz (o kişiyle birlikte olmak isteyen) arasında bilinçsel uyumsuzluk oluşturacaktır. Sonuç olarak, bilinçli olarak farkında değilseniz bile, bacaklar ve ayaklar doğal olarak kişiye işaret edecektir. Sevdiğiniz kişi bacaklarını ve ayaklarını yönünüze doğrultarsa, sizi seven ve sizi düşündüğü güçlü bir işarettir.

İlginizi Çekebilir:
IQ Test Örnek Görselleri ve Şekilleri

#4. Arkadaşlarınıza Bir İlgi Duyma

Bir kişinin sizinle konuştuğunda arkadaşlarınızla konuşmaya çaba göstermesi sizi düşünüyor olduğunu gösterebilir. Bir kişinin arkadaşları bir kişinin hayatında büyük bir etkiye sahiptir ve bu nedenle sizinle daha çok vakit geçirmek istiyorsa sizin arkadaşlarınızla ayrıca ilgilenecektir. Sizi sevdiklerini bilmenin yolu, arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçiriyorlarsa ve gruptan ayrıldıklarında konuştukları son kişi sizsenizdir.

#5.Gerçek Olmayan Sebepsiz Bir Nedenle Size Yaklaşım

Daha önce ana hatlarıyla belirtildiği gibi, bir kişinin bilinçaltısının hayatında olması için iyi bir insan olduğunuzu belirlediğinde, bilinçaltı kişileri sizi hayatlarına sokmanın yollarını arayacaktır. Bu, asıl nedeni olmasa bile size yaklaşmak isteyen kişide tezahür edebilir. Bilinçaltı, mantığını aşıyor ve onlara yaklaşıyor

Not: Buradaki tüm yazılar https://thoughtcatalog.com/john-alex-clark/2017/06/how-to-know-if-someone-is-thinking-about-you/ sitesinden alıntı yapılmıştır.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir