WhatsApp Arşiv Nerede

İnsanların WhatsApp sevmesinin ana nedenlerinden biri, kullanıcıların Arşiv özelliğini kullanarak son konuşma alanlarını düzenlemelerine yardımcı olmasıdır. Böylece, bu sohbetler ayrı bir klasöre aktarılır, ancak tamamen silinmez. Kullanıcılar bu özelliği çoğunlukla gelen mesajlarını silmeden temizlemek için kullanırlar. Kullanıcılar görüşmelerini daha iyi organize etmek için bireysel veya grup sohbetlerini arşivleyebilir. Whatsapp arşiv nerede diye merak edenler bu yazıda arşivlenen mesajları kolayca nasıl bulacaklar onu öğreneceklerdir.

[wp_ad_camp_1]

Ancak, yanlışlıkla WhatsApp sohbetinizi arşivlediniz ve bu mesajları almanın bir yolunu hızlı bir şekilde arıyorsunuz. WhatsApp ve Facebook Messenger için bu adım adım kılavuzu okuyun!

WhatsApp Arşiv Nerede , Arşivlenmiş Sohbetler Nerede Bulunur

Hem Android hem de iPhone’da WhatsApp Arşivlenmiş sohbetleri arşivden çıkarmak için talimatları izleyin. Bu özellik web sürümü WhatsApp Web için geçerli değildir!

Her telefon markası için özetleyecek olursak, mesajlarınızı aşağıya kadar sonuna kadar kaydırın ve ekranda görünen arşivlenmiş mesajlar içeriğini bulun, daha sonra buraya girerek tüm arşivlenmiş mesajları bulabilirsiniz.

Android WhatsApp Arşiv Nerede:

ADIM 1- WhatsApp Messenger’ı başlatın.

ADIM 2- Sohbetler sekmesinde> ekranın altına ulaşmak için aşağı kaydırın.

ADIM 3- Arşiv bölümüne dokunun. Burada tüm WhatsApp Arşivlenmiş Mesajlarını bulacaksınız.

Kurtarmak istediğiniz sohbete basılı tutun ve WhatsApp sohbeti başarıyla arşivden çıkarmak için simgeyi (aşağı bakan oklu kutu) seçin.

WhatsApp Arşiv Nerede

İPhone Arşivlenmiş Sohbetler Nerede Bulunur

ADIM 1- iPhone’unuzda WhatsApp’ı açın.

ADIM 2- Sohbetler sekmesinde “Arşivlenmiş Sohbetler” seçeneği görünene kadar ortadan aşağı doğru hızlıca kaydırın. Kısaca mesajlaştığınız tüm kişilerin en sonuncusuna kadar ekranı kaydırın. Daha sonra tekrar listede en üst bölüme gelin ve arşivlenmiş sohbetler diye seçenek göreceksiniz. Ama bunu görmek için tüm listeyi aşağı sonra tekrar yukarı kaydırmış olmak gerekiyor. Üzerine dokunun ve almak istediğiniz sohbetleri seçin. “Arşivden çıkar” seçeneğini görmek için sağdan sola kaydırın.

İlginizi Çekebilir:
Whatsapp Engelleyen Kişiyi Görme, Sizi Engelleyenleri Görme

*Bazı modellerde mesaj listesini aşağı doğru yenile şeklinde çektirirseniz hemen en üst kısımda da görünmektedir.

WhatsApp Arşivlenmiş Sohbetler iphone!

Whatsapp Silinen mesajları Bulma Tıklayın!

Windows Phone’da:

ADIM 1- Windows telefonunuzda WhatsApp Messenger’ı açın.

ADIM 2- Diğer düğmesine dokunun ve ardından “Arşivlenmiş Mesajlar” klasörünü seçin.

ADIM 3- Arşivden çıkarmak istediğiniz sohbete uzun süre basın ve “Arşivden kaldır” düğmesine dokunun.

WhatsApp Mesajlarını Arşivlemek için, sadece belirli bir sohbete basılı tutun ve bir klasör simgesi görünecektir. iPhone için mesaı sola kaydırmanız yeterlidir. Sohbet otomatik olarak listeden kaldırılacak ve Arşivlenecektir

Tüm WhatsApp Sohbetleri Arşivlemek için, sağ üst köşedeki üç nokta simgesine dokunabilirsiniz> Ayarlar> Sohbetler> Sohbet geçmişi> Tüm sohbetleri arşivle’yi seçin. Bu, tüm konuşmaları ana alandan otomatik olarak kaldıracaktır.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir