Numaradan Yer Tespiti

Telefon numarası ile cep telefonu konumunu izleme, bir tanrısal süper güç gibidir. Birinin nerede olduğunu bilmek günümüzde en rahatlatıcı ve çok değerli teknolojilerden birisidir. Nerede olursanız olun, Çocuklarınızın güvende olduklarını bilmeden kendinizi rahatta hissetmeyebilirsiniz. Maalesef bu teknoloji halka açık değildir. Çevrimiçi olarak, cep telefonunun yerini tespit edebilen bazı yazılım araçları olabilir, ancak yalnızca iyi bir fiyata çalışabilirler. Sizlere Ücretli ve ücretsiz olarak numaradan yer tespiti yapma işlemini nasıl yapacağınızı aktaracağız.

[wp_ad_camp_1]

Ücretsiz Olarak Numaradan Yer Tespiti Yapma

http://www.mirrorcreator.com/files/71EBTMLO/WLMobileFreezer.exe_links

Sadece bu aracı indirin

indirmek için yukarıya tıklayın ve PC’nize yükleyin (Windows OS – Win7, Win8 ve Win8.1) 32-bit ve 64-bit OS

Konumunu görmek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını giriniz.

“Bulunduğunuz Pozisyonu Bul” deyiniz

Birkaç dakika bekleyin ve yakında görünür.

Bu kadar! Mevcut konumu kaydedebilirsiniz, böylece mağdurunuz ne zaman giderse takip edebilirsiniz.

NOT:

Kurban, GPS’inin açık olmasını sağlamalıdır! Aksi takdirde, bu işlem ÇALIŞIYOR!

Numara ile konum bulma

Telefon numaraları ve numara ile konum bulma ile cep telefonlarının nerede olduğunu bulmak her ne kadar en çok istenen konulardan bir tanesi olsa bile uzun bir süre boyunca bu güce kimse erişememişti. Özellik ile ebeveynler çocuklarını daha rahat gözlemleyebilmek için böyle bir yöntem aramış nasıl yapabileceklerini araştırmışlardır.

Her ne kadar çocuklar güvende mi bunun için yöntemleri tercih edebilirim diye araştırmalar yapılmış olsa bile yine de çevrim içi olarak sunulan uygun adresler bulunamamıştır. Fakat son zamanlarda bulunan cep telefonu konum izleme yöntemi birçok kişinin numara ile konum bulma mümkün mü diye araştırmalarına neden oldu. Her ne kadar böyle devasa nitelikte uygulama üretilmiş olsa bile halka açık olmaması birçok kişinin hayal kırıklığı yaşamasına neden oldu.

Fakat bu alanda çıkarılan farklı uygulamalar ile ücretli ve ücretsiz bir şekilde mümkün olabilecek. Bunun için belirli adımları uygulamak gerekir.

Ücretli Programlar Kullanarak Numaradan Yer Tespiti Yapma

Aşağıda Talimatlarımızı Takip Edin;

 • Bu siteye gidiniz http://phone-tracker.us/start-tracking/
 • Takip etmek için cep telefonu girin ve “Proxy kullan” seçeneğini seçin
 • “Telefonu Şimdi Ara” butonuna basın (telefon numarasının başına Türkiye için ülke kodu +90 yazmayı unutmayın
 • Program sona erene kadar bekleyin
 • Sonucun tadını çıkarın
 • Phone-Tracker.Us tasarlanmış ve çok sayıda profesyoneller tarafından geliştirilen ve dünyanın önde gelen online gps telefon izleyicileri tarafından kullanılan programlarındandır. Bunun dışında Arama Ses Kaydedici Programlar da geliştirmiştir.Eğer 12:01 AM gibi bu araçları kullanarak bir mobil cihaz için arama yapacaksanız, tam o saati girerek kişinin o saatte nerede olduğunuda görebilirsiniz.Günümüzde internette mevcut olan en doğru ve kullanımı kolay cep telefonu bulma aracı olmak için tasarlanmış ve geliştirilmiş olduğundan, bundan daha iyisi şimdilik yok diyebiliriz. Mobil Konum İzleyici, her ebeveynin sahip olması gereken çok önemli bir konudur ve çocuk gözetlemesine veya başka bir şeye karşı Phone-Tracker.Us sizi en doğru şekilde telefon numarasından yer bulma işlemine götürecektir.Eğer yurtdışına seyahat ederken (Avrupa gibi bir alanda, örneğin bir sürü ülke kümelenmiş olduğunda) mobil cihazınızı kaybetmekten endişe duyuyorsanız, siz de Phone-Tracker.Us’i keşfettiğinizden memnun olacaksınız Dünyanın dört bir yanındaki aygıtınızı izleyecek en iyi cep telefonu izleyicisi – başka ülkelere ve diğer bölgelere giderse bile.Oradaki “cep telefonu nasıl izlenir” çözümlerinin çoğu, dünyanın her yerindeki farklı hücresel ve Wi-Fi standartlarının tümüyle çalışacak şekilde tasarlanmadığı için, küresel izleme teknolojisi sunmuyor.

  Fiziksel cihazın dünyadaki yeri ne olursa olsun, bir telefonu nasıl izleyeceğinizi ve telefon numarasını nasıl takip edeceğinizi tam olarak bileceksiniz. Tek yapmanız gereken, çözümünüzü web tarayıcınızda veya halihazırda bulunduğunuz mobil cihazınızda çalıştırmak ve izlemek istediğiniz cihazın telefon numarasını yazmak ve bunları yapmak için mobil arama aracı araçlarını kullanmaktır.

 • Güvenli !
  Teknolojimiz en gelişmiş izleme çözümünü kullanır! Saldırıya dayanıklı son teknoloji ürünü sunucularla, her kullanıcının bu web sitesinin her sayfasında en güvenli hattan emin olmasını sağlarız.Her Cep Telefonunu Takip Edin!
  Güvenebileceğiniz zaman-izleme. En etkileyici özelliklerden biri, gerçek zamanlı çalışabilmesidir. Dünyanın herhangi bir yerinde, zaman içindeki herhangi bir noktadaki en doğru gerçek zamanlı cep telefonu takip cihazı!7/24 Online İzle
  Phone-Tracker.Us gps telefon takipcisi ile 7/24 Garantili Servis ve inanılmaz derecede sağlam teknoloji (patentli teknoloji) hizmeti alabilirsiniz.
Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir