En iyi UNF Programları, instagram Takipten Çıkanlar Bulma

Telefonunuza indirebileceğiniz unf programlarını kullanarak Instagram hesabınızda sizi takipten çıkanları toplu şekilde kolayca bulabilirsiniz. Instagram, bir takipçiniz takibi bıraktığında sizi bilgilendirmiyor ancak birçok kişi kimler beni takipten çıkıyor diye merak ediyor. Kimileri takibi bırakanları görünce, belki üzülmekten ziyade sevindiği bile olabiliyor.

Unf Programları yani instagram hesabınızı unfollow(takibi bırakma) eden kişileri bulan programlar sayesinde, instgaram takipten çıkan kişileri topluca öğrenip karşı tepki verme imkanı bulabiliyoruz. Sizlere bu yazımızda en iyi unf programlarından bahsetmeye çalışacağız.

Takipçi sayısını artırmaya yönelen ve bu işlemi sürekli birilerini takip edip ardından takiplerini kaldırarak gerçekleştiren markalar, bu pis işi yapabilecek bir uygulamaya sahip olmayı gerçekten çok isterler. Bu nedenle, bu alanda hizmet veren pazardaki ilk üç uygulamayı sizlerin değerlendirmesine sunuyoruz.

En iyi UNF Programları

Aşağıda hem iOS hem de Android için geçerli ve ücretsiz en iyi UNF programları üzerine birkaç uygulama sunuyoruz. iOS için App Store ve Android için Google Play Store uygulamalarına giderek unf programlarını indirebilirsiniz. Ücretsiz olan bu programlar sayesinde sizi takipten çıkanları artık siz de hemen fark edeceksiniz.

Followers For instagram Uygulaması ile Takipten Çıkanlar Bulma

En iyi UNF Programları, instagram Takipten Çıkanlar Bulma
En iyi UNF Programları, instagram Takipten Çıkanlar Bulma

Bu uygulama, Instagram’da sizi takip eden veya takibi bırakan kişileri bulmanızı sağlar. Mevcut sürümün yorumları çoğunlukla iyidir. Bir mutlu müşteri, uygulamayı gerçekten sevdiklerini ve insanların takibini kaldırmak için üç yıl boyunca kullandıklarını söyledi. Bir diğeri de uygulamanın geciktirdiğini ve ilk başta yüklenmesinin çok uzun sürdüğünü söyledi. Genel olarak yorumlar olumlu diyebiliriz.

Followers + Uygulaması ile Takipten Çıkanlar Bulma

En iyi UNF Programları, instagram Takipten Çıkanlar Bulma
En iyi UNF Programları, instagram Takipten Çıkanlar Bulma

Bu uygulama, “yorumların çoğunun aksini söyleyecek olmasına rağmen, 500.000’in üzerinde markayla güveniliyor”. Uygulama, takipçisi büyüme izleme, yayın planlaması, hesap analizi ve daha fazlasını sunmayı iddia ediyor. Bir mutlu müşteri, marka hesapları için uygulamanın ihtiyaç duyduğu analitik derinliklerini sunduğunu ve yalnızca beş dakika boyunca uygulamayı kullandıktan sonra profesyonel sürümü satın aldıklarını söyledi.

İlginizi Çekebilir:
En iyi Telefon Temizleyici Programlar

InstaFollow

InstaFollow takipçilerinizin tümünü takip eder ve sizi takip etmekten vazgeçenleri gösterir; bunları “hızlı bir şekilde” unfollow etmenize izin verir. Bu uygulamanın gözden geçirin bölümü karışık, bazıları bunu seviyor ve bazıları da nefret ediyor. Bir gözden geçiren, reklamların “dayanılmaz” olduğunu ve uygulamanın işe yaramayacağını söyledi. Bir başka gözlemleyen de, reklamların kullanımını bile engelleyeceklerini söyleyerek hemfikir oldu. Mutlu bir müşteri, önceki bir uygulamanın takip edilmediğiniz kişileri görmenize izin vermediğinde bu uygulamaya geçiş yaptıklarını belirtti. Dolayısıyla, uygulama, yapmanız gereken işi yapıyor olsa da, reklamları geçmek ana sorun gibi görünüyor.

InsTrack Uygulaması

InsTrack, Instagram topluluk yönetimi için en popüler uygulamalardan biridir. Markaların topluluklarını anlamasına ve yaratıcı bir şekilde gelişmesine izin veren güçlü analitik ve derin bilgi sağlar. Tek yapmanız gereken “kayıp takipçiler” bölümünü tıklamak ve onları bildiklerinden haberdar etmeden takibi bırakmaktır. Ekstra özellikler ödeyen bazı müşteriler, uygulamanın son tarihli güncellemesiyle hayal kırıklığına uğradılar ve bu da satın alma işlemlerini iptal ettirdi. Ancak, uygulamayı ücretsiz olarak kullanıyorsanız, bu sorunlarla uğraşmamalısınız. InsTrack, sizi takip edenleri kaybettiğinizde veya kazanırsanız size sürekli bildirimde bulunacağınız bir bildirim gönderecektir. Bu uygulama kesinlikle kontrol etmek için iyidir.

Instagram verdiği izinleri iptal etmesi sebebi ile bazı uygulamaların fonksiyonları artık çalışmıyor olabilir ama halen daha bu işlemi yapmaya devam eden uygulamalar vardır.

Instagram Story Gizlice Bakma Yöntemi yazımıza göz atabilirsiniz.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir