Video Gizleyici Uygulama

Android için kişisel videolarınızı gizleyecek uygulamalar arıyorsanız yazımızda sizler için en iyi video gizleyici uygulamaları derledik. Akıllı telefonlarınızda yüzlerce fotoğraf veya videolar bulunuyor. Bu videoların birçoğu kendimize özel olabilir ve kimsenin görmesini istemeyebiliriz. Bazen birileri bilinçsizce akıllı telefonunuzu eline aldığında kötü hissedebilirsiniz. Böyle durumların önüne geçmek için video gizleyici uygulamalar kullanmak en iyi yöntemdir.

Android telefonunuza indirebileceğiniz video gizleyici uygulamalar sayesinde siz de verilerinizi koruyabilir, videolarınızı sadece size özel hale getirebilirsiniz. Video gizleyici uygulamalar listesiyle yazımıza devam edelim.

Video Gizleyici Uygulamalar Listesi

Telefonunuzdaki videoların ve fotoğrafların gizliliğini korumak için kullanabileceğiniz uygulamalar aşağıdaki gibidir. Farklı şekillerde kullanılan gizleme uygulamalarının hepsi videolarınızın size özel olmasını sağlar. Uygulama içerisine gizlediğinizde sizden başka kimse bu videoları görüntüleyemez. Google Play Store‘den indirebileceğiniz iyi video gizleyici uygulamalarla yazımıza devam edelim.

Hide it Pro Video Gizleyici Uygulaması

Video Gizleyici
Video Gizleyici Uygulama

Hide it Pro kesinlikle fotoğraf ve videoları Android’de gizlemek için tercih ettiğimiz bir uygulamadır. Hafif ve güçlü, sadece birkaç dokunuşla resimler, videolar, uygulamalar, SMS, kayıtlar ve arama kayıtlarını gizlemenize olanak tanıyan çok yönlü bir uygulama. Uygulama kimliğini gizlemek ve veri güvenliğini sağlamak için gizlenmiş Ses yöneticisi (tam işlevsel ses çalar) olarak çalışır. Ses seviyesini yukarı ve aşağı çevirmek için kullanılabilecek bir Audio Manager uygulaması olarak kendini gizliyor. Ses Yöneticisi başlığına uzunca basarsanız; resimler, videolar, mesajlar, uygulamalar gibi gizlenmiş olanlar başlayacaktır. Root izinlerine sahipseniz, diğer programları da uygulamalar listesinden gizleyebilirsiniz.

Bu uygulama resim ve videoları farklı klasörler halinde gizlemenizi sağlar. Ardından dosyaları veya klasörleri ada göre sıralayabilir ve gizlemek istediğiniz dosyaları çoklu seçebilirsiniz. Uygulamanın ayrıca, slayt gösterisi ve video oynatıcı seçeneği vardır. Bunları, reklamları göstermek ve uygulamadan paylaşmak zorunda kalmadan görüntülemenize olanak tanır. Verilerinizi korumak için hem PIN hem de bir şifre kullanabilirsiniz, tüm önemli verileriniz maksimum güvenlik için AES 256 şifreleme ile şifrelenmiştir.

Private Photo Vault Video Gizleyici Uygulaması

Private Photo Vault, özel resim ve videolarınızın tümünü bir şifrenin arkasında saklayan harika bir araçtır. Private Photo Vault, fotoğraflarınızı ve videolarınızı güvenli bir şekilde görüntülemek için bir şifre gerektirerek korur. Tüm uygulamanın yanı sıra bireysel fotoğraf albümleri (çift katmanlı şifre güvenliği) şifre korumanıza olanak tanır. Bu uygulama ile kendi kişisel fotoğraf arşivinizi de oluşturabilirsiniz. Gizli imajlarınızın ve videoların, uygulama ile korunması, daha sonra olası davetsiz misafirlerin görünümünden gizleme işlemini iyi yapar. Başka birisi uygulamanın kilidini açmaya çalışırsa, GPS koordinatlarını almanın yanı sıra o kişinin fotoğrafını çeker. Ayrıca insanları kandırmak için bazı sahte fotoğrafların yanı sıra sahte şifre de saklayabilirsiniz bu uygulama ile.

Video Gizleyici Uygulama
Video Gizleyici Uygulama

Bazen meraklı biri, Size Özel Fotoğraf Kasasında hangi fotoğrafların olduğunu görmek için yalvaracak. Bu durumda, onlara tamamen farklı bir fotoğraf grubuna açılan yem parolanızı verebilirsiniz. Bu, daha sonra, onlar farklı bir arşivde yemlenirken sizlerin gerçek verisini çaktırmadan korumayı sağlar. Ayrıca, yakınlaştırma, döndürme, kaydırma ve fotoğraf Slayt gösterisi ile tam işleyen bir resim galerisi bulunur.

Vault-Hide SMS Pics & Videos Fotoğraf Gizleyici Uygulaması

Vault-Hide, telefonunuzdaki özel resim, video, SMS ve kişileri gizlemek için tasarlanmıştır. Yukarıdaki uygulamalar gibi Vault, telefonunuzdaki tüm veriler, fotoğraflar, videolar, kişiler / SMS / Arama günlükleri gizlemek için çok yönlü bir uygulamadır ve Uygulamanın kendisi bile gizlidir ve yalnızca doğru şifreyle erişilebilir.

Video Gizleyici Uygulama
Video Gizleyici Uygulama

Telefonunuzun verilerini korumak için bazı ilginç gelişmiş özellikler de vardır. Sahte Dosya oluşturabilirsiniz. Dosya tuzağı, dosyaları da saklayabilir. Apps Kasası simgesini ana ekranınızdan kaldırılıp, yalnızca şifreyle bulunabilir, böylece hiç kimse onun var olduğunu bilemez. Ayrıca yanlışlıkla girmeye çalışanlara karşı sizi uyarabilir, böylece yanlış bir şifreyle giriş yapmaya çalışan herkesin resmi gizlice alınır. Açıkçası, çoğu insanın ihtiyaç duyduğu şeyin biraz ötesinde, ancak gizlilik işini çok ciddiye alıyorsanız, o zaman dikkate değer. Vault, şüphesiz, Android’de dosya ve uygulamaları gizlemek için mükemmel bir uygulamadır.

İlginizi Çekebilir:
En İyi 4 Ses Düzenleme Programı, Android

Hide Pictures &Videos – Vaulty Video Gizleyici Uygulaması

Video Gizleyici Uygulama
Video Gizleyici Uygulama

Vaulty, resimleri ve videoları gizlemek için en eski ve güvenilir uygulamalardandır. Vaulty, basit arayüzü ile güçlü bir araçtır ve telefonunuzdaki hemen her şeyi kolayca gizleyebilirsiniz. Vaulty sadece fotoğrafların ve videoların galerilerini parola ile gizlemekle kalmaz, aynı zamanda resimleri düzenleyebilir, dosyaları filtreleyebilir.

AppLock Fotoğraf ve Video Gizleyici Uygulaması

100 milyondan fazla kullanıcısı ile resim ve videoları gizlemek için en popüler uygulamalardandır. Resimler ve videoların yanı sıra AppLock, Facebook, Whatsapp, Galeri, Messenger, SMS, Kişiler, Gmail, Ayarlar, gelen aramalar ve seçtiğiniz herhangi bir uygulamayı da kilitleyebilir. Yetkisiz erişimi önlemek ve mahremiyeti korumak için yapılmış mükemmel bir uygulamadır. En üst düzeyde telefon güvenliğini sağlar. Tüm gizli resimler ve videolar Galeri’den silinir ve yalnızca fotoğraf ve video deposunda görülebilir.

7kısa

AppLock’un benzersiz özelliği, hangi uygulamaların parola korumalı ve hangilerinin olmaması gerektiğine karar verebilmenizdir. Ayrıca Parmak İzi kilidini de destekliyor ancak yalnızca Android 6.0 ve üzeri sürümlerde çalışıyor. Resim ve videoları gizlemek ve Android uygulamaları kilitlemek için şimdi indirin.

KeepSafe Fotoğraf ve Video Gizleyici Uygulaması

KeepSafe, resim ve fotoğraf albümlerini gizlemenize ve videoların birden fazla katmanının arkasına kilitlenmesine olanak tanıyan tam işlevli bir uygulamaya sahip başka bir harika fotoğraf deposu uygulaması. KeepSafe, hızlı gezinme için temiz ve basit bir arayüze sahiptir ve telefonun hemen içindeki fotoğraflar Galeri’ye eklenebilir. KeepSafe dahili belleği boşaltmak için bir fotoğraf saklama uygulaması olarak da kullanılabilir. İçindeki tüm fotoğraflar, videolar PIN ile korunabilir ve KeepSafe’i kullanırken uygulama listeniz varlığını göstermeyecektir. Resimleri depolamak ve kilitlemek kolaydır! Fotoğraf albümlerinize göz atın ve korunmasını istediğiniz resimleri ve videoları seçin. Onları KeepSafe fotoğraf kilitleme uygulamasına yükledikten sonra, bunları telefonunuzun fotoğraf galerisinden silebilirsiniz ve yine de KeepSafe resim kasasında görüntüleyebilirsiniz.

Video Gizleyici Uygulama
Video Gizleyici Uygulama

KeepSafe temel olarak telefonunuzda bir yere saklayabileceğiniz bir dijital tonoz yaratır. Kullanmak için, yalnızca uygulamaya erişmek için Pin oluşturmanız yeterlidir. KeepSafe ayrıca bulut yedekleme hizmeti de sağlıyor; rahat hissettiğinizde tüm özel resim ve videolarınızı buluta yükleyebilirsiniz. Bu şekilde, telefonunuz kaybolduysa veya hasarlıysa fotoğraflarınızı kurtarabilirsiniz. Ayrıca fotoğraflar, albümler ve videolarınızı cihazlarınız arasında güvenli bir şekilde senkronize eder. KeepSafe, telefonunuzun yüzü aşağı baktığında kendiliğinden kilitlenir. KeepSafe ile, özel görüntüleri onaylanan kişilerle e-posta ile paylaşabilirsiniz – fotoğraflar, alınmasından 20 saniye sonra kaybolur. Android’deki fotoğrafları ve videoları gizlemek için en iyi uygulamalardandır.

Bunlar, Android telefonda fotoğrafları ve videoları gizlemek için kullanılan en iyi ve en popüler uygulamalardandır. İstediğiniz birini seçebilir ve tüm medya dosyalarınızı güvende tutabilirsiniz. Android’de dosyaları gizleyecek başka iyi bir uygulama biliyorsanız, aşağıdaki yorum kutusundan bize bildirin.

Video gizleyici uygulamalar kadar fotoğraf gizleyici uygulamalar da merak ediliyor. Bununla ilgili yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz; Ücretsiz Resim Saklama Programı Önerileri

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir