Dokunmatik tabanlı Android akıllı telefonunuzla çocuğunuz ya da siz oynarken yanlışlıkla metin mesajlarını silmiş olabilirsiniz. Küçük bebeğimin “yardım” ından dolayı iş ortaklarımızın 30’dan fazla önemli kısa mesajını kaybettim. Sizlerinde başına buna benzer problem gelirse rahatlamanız adına Android telefonda silinen sms geri yükleme yollarını bu makalede anlatacağız.

Arkadaşlarım veya meslektaşlarım tarafından önerilen birkaç veri kurtarma aracı indirip denedim. Ne yazık ki, sözü edilen araçlardan hiçbiri, Android metin mesajlarını ilk keşfettiğimde kurtaramıyor. Başka seçeneğim yoktu ve her zamanki gibi, daha fazla yardım için Google’a geçtim, bu da sorunu çözmek için bana çok yardımcı oldu.

Android Data Recovery, Android cihaz sahipleri için geliştirilmiş hepsi-bir-arada veri kurtarma çözümüdür. Kaybedilen tüm kişileriniz, sms’leriniz, medya dosyalarınız ve belgeleriniz bu araç yardımıyla cihazınıza tamamen geri yüklenebilir. Değerli bilginizi birkaç dakika içinde geri alabilirsiniz. Ayrıca, yazılım tarafından 100’den fazla mobil marka ve 2000’den fazla Android cihazı desteklenmektedir.

Windows sürümü indirmek için Tıkla!

 

Android Telefonda Silinen SMS Geri Yükleme İşlemi

 

  1. Adım Android SMS Kurtarma Programını Kurun ve Çalıştırın

Lütfen kurulum paketini yukarıdaki bağlantılardan indirin. Ardından, varsayılan sihirbazı izleyerek bilgisayara yükleyin. Kurulum bittikten hemen sonra yazılım açılacaktır.

Silinen SMS Geri Yükleme
Silinen SMS Geri Yükleme
  1. Adım Android USB Hata Ayıklamayı açın

USB hata ayıklama, bilgisayar yazılımının daha ileri işlemler için Android cihaza daha gelişmiş bir şekilde erişmesine olanak tanır. Yazılım başlatıldığında sorduğunda aygıtınızda usb hata ayıklamasını etkinleştirmek için Android telefonunuzda “Tamam” düğmesine dokunun.

 

  1. Adım Android Telefonunuzu Tarayın ve Analiz Edin

Yazılımın daha önce sildiğiniz kayıp mesajları taramasına izin vermek için ana ekranda Başlat düğmesine tıklayın. Taramayı tamamlamak biraz zaman aldığından lütfen pil kapasitesinin% 30’dan fazla olduğundan emin olun. Buna ek olarak, yazılıma süper kullanıcı izni vermeniz gerekiyor bir sonraki adıma geçmesi için.

  1. Adım Kaybedilen Mesajları Kurtarma Önizleme ve Başlatma

Tarama bittikten sonra öğelerin bir listesi farklı kategorilerde gösterilecektir. Sol menü çubuğundaki Messaging (İleti) seçeneğini tıklattığınızda, geçerli listeyi ve silinenler de dahil olmak üzere aygıtınızda depolanan tüm metin iletilerini açar. Kırmızı renklerle işaretli olanlar, Android Data Recovery yardımıyla kurtarılabilir kayıp iletilerdir. Kurtarma işlemini başlatmak için ekranın altındaki “Kurtar” düğmesine tıklayın.

Silinen SMS Geri Yükleme
Silinen SMS Geri Yükleme

 

Mesaj kurtarma işleminin yanı sıra, Android Data Recovery, silinen veya kaybolan kişileri, fotoğrafları, müzikleri, videoları ve belgeleri kurtarabilir; hatta WhatsApp mesajları destek kapsamındadır. Bu güçlü veri kurtarma yazılımı ile artık Android telefonunuzdaki kayıp öğeler konusunda endişelenmeyin.

Benzer Gönderiler
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir